Autor Wątek: Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia  (Przeczytany 4642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szmiddtt

  • Gość
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« dnia: Październik 20, 2006, 15:00:20 pm »
Pani w sklepie jakiś czas temu (jak Tuptuś miał pół roku) poleciła Prestige Cuni Indor Nature. Teraz (jak Tuptuś ma 7 miesięcy) to ta sama pani powiedziała, że do roku powinien jeść Prestige Cuni Junior Nature. Jeszcze powiedziała, że tak nie mówiła. Co byście podali? Czy rzeczywiscie ta druga karma jest do roku? Ile Tuptuś powinien jej otrzymywać?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2006, 15:54:18 pm »
Granulat powinien byc dostepny non stop do 8 mies.zycia krolisia :P
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

naomi19

  • Gość
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2006, 13:32:58 pm »
Ja w ogóle nie karmiłam pokarmem dla juniorów, Bunisława od razu jadła normalny granulat.
Ja mam inne zdanie niż reniaw- młody króliczek powinien najeść się do syta, ale po pół godz. powinien mieć zabraną miskę z garnulatem.

Offline Karo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2006, 13:46:23 pm »
Ja moim dorosłym królikom w ogóle nie ograniczam jedzenia. Mają one swój umiar, a
tak w ogóle to one cały dzień spędzają poza klatką, więc jedzą tylko rano i wieczorem,
a odkąd daję im melisę to chyba w nocy śpią, bo w ogóle ich nie słychać :rotfl2 .

Szczezuja

  • Gość
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2006, 21:15:00 pm »
Nam wetka też kazała dawać Szczeżujce do 8 miesiąca granulatu tyle, ile chce - cały czas, jak reniaw; ale faktycznie są różne zdania w tej kwestii. Nie wiem, jak Szczeż potem przeżyje zmianę...

PS czy wasze potwory z duo cuni też zostawiają te grubsze pałeczki, a wyjadają same cienkie? Szczeżujstwo nam grymasi, zawsze zostawia...

Agga

  • Gość
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2006, 22:20:06 pm »
Na pewno przeżyje zmianę - Tocha też przeżyła :)
Przerzuci się na większą ilość sianka i też będzie szczęśliwym króliczkiem :)
Co do wyżerania - nie mogę się wypowiedzieć, bo jeszcze nie trafiłam na Cuni Duo i podaję granulat Vitapolu.
Tzn trafiłam, ale w necie, ale jakoś nie udało mi się go kupić.

naomi19

  • Gość
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2006, 11:36:01 am »
Mi wetka odradziła, aby pokarm był stale dostępny. Poza tym czytałam to gdzies na którejś z dobrych stron o królikach, nie pamiętam której (uszata czy ziabak).

naomi19

  • Gość
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2006, 11:38:06 am »
Poza tym, nie muszę jej teraz od niczego odzwyczajać. Jest zdrowym króliczkiem, nie ma problemów z nadwagą. Poza tym, ma stałe pory karmienia, doskonale wie, kiedy dostanie jeść, co też ma swoje plusy.

basia.dc

  • Gość
Prestige Cuni Junior Nature - karma Tuptusia
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 23, 2006, 16:53:52 pm »
Cytat: "Szczezuja"
PS czy wasze potwory z duo cuni też zostawiają te grubsze pałeczki, a wyjadają same cienkie? Szczeżujstwo nam grymasi, zawsze zostawia...

Kubuś też tak robi, tylko, że jak dochodzi do wniosku, że nic innego więcej nie dostanie to w końcu je zjada.  :P