Autor Wątek: Cekotrofy  (Przeczytany 27919 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Asica

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 09, 2010, 13:25:16 pm »
Nuka, ja nie chodzę z Kicakiem na badania kontrolne, nie był tez szczepiony (Kicaka mam od roku), ponieważ rodzice uważają "że to nie jest konieczne, a teraz maja inne wydatki na głowie" (studia moich braci, są to bliźniacy więc wydatek podwójny)... Ale odkładam pieniądze na kastracje i przed tym pójdę go zbadać i zaszczepić...

Offline kasieek99

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 09, 2010, 15:13:21 pm »
wczoraj pojawiły sie ceko u Bazylki, pomyslalam ze za duzo je - bo to łakomczuch straszny (jak słyszy szelest opakowania po czymkolwiek to jest szał !!! ) wiec od popołudnia wczoraj jadła tylk sianko. dzis rano ceko znowu, dostala dzis granulat, ale dosłownie naparstek. zachowuje sie jak zwykle czyli wariat, bryka i zaczepia nas. natomiast ja sie martwie, czy aby wszystko ok ?

aha sianko jej dałam mietowe, podobno na trawienie dobre....

efyra

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 09, 2010, 16:04:12 pm »
..
 Masowe kasowanie treści postów co łamie pkt. 15 Regulaminu forum: "15. Zakaz edycji "w złej intencji" postów (zmienianie treści postu po dopisaniu odpowiedzi innych userów) i usuwania postów. Powoduje to zmianę kontekstu i sensu odpowiedzi na dany post."
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 00:54:11 am wysłana przez efyra »

kasiagio

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 09, 2010, 16:12:08 pm »
no dobra, zmniejszyłam i dalej nie je ceko...
i co wy na to?
a o to że przez jeden dzień zmian sięnie zobaczy jak mały jest przejedzony :] 



kasiagio

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 09, 2010, 16:19:13 pm »
kaśka - musi odpisywać, musi. Musi i już :] i Ty też musisz. W ogóle wszyscy muszą :]
(zaraz to pewnie zostanie udowodnione tym, że odpiszesz ;) )
  hmmm , ja nie wiem , ale albo Ty jesteś jakaś ............. albo ja , skoro walnęłaś posta o tym że Maluszek zostawia ceko , to ci odpisałam  , no chyba że chodzi ci o to ,że to akurat ja zrobiła .

Jeżeli coś ci nie pasuje w tym co ja czy ktokolwiek z tego forum pisze czy robi to ja nie widzę przeszkód żebyś się z nami pożegnała i poszła na stałe na to twoje CF  na którym tak bardzo nie achujesz i ochujesz  przed ludźmi a tutaj słitujesz i pisząc o własnych zwierzętach , , a przede wszystkim masz (  macie , bo Twój chlopak też )  dużo do powiedzenia na temat SPK   i forum i ludzi i zwyczai tu panujących . Wiem to wszystko kochana bo jestem tam zalogowana od dłuższego czasu  od czasu kiedy podział "kontrowersyjne" został zamknięty przed gośćmi i kiedy tam weszłam zobaczyłam to co zobaczyłam , także nie udawaj szczerej i słodkiej , bo jesteś zwykłą dwulicową , kłamliwą istotą ( a co za tym idzie jak dla mnie bez zasad )  i żal mi Ciebie bardzo :] 
 Obrażanie innych użytkowników.

kasiagio

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 09, 2010, 16:20:47 pm »
I mogę nawet dostać ostrzeżenie , ale ja już prowokacji i jakiś dziwnych bóli  przenoszonych z innego forum nie będę tolerować .

efyra

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 09, 2010, 17:04:26 pm »
..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 00:54:01 am wysłana przez efyra »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 09, 2010, 17:08:05 pm »
Oho, zaczyna się. Radzę zaprzestać tego, zanim się na dobre zacznie. Kasiagio dostaje ostrzeżenie za obrażanie innych użytkowników.
To że ktoś prowokuje wcale nie oznacza, że trzeba reagować w taki sposób.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

efyra

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 09, 2010, 17:16:47 pm »
..


 Masowe kasowanie treści postów co łamie pkt. 15 Regulaminu forum: "15. Zakaz edycji "w złej intencji" postów (zmienianie treści postu po dopisaniu odpowiedzi innych userów) i usuwania postów. Powoduje to zmianę kontekstu i sensu odpowiedzi na dany post."
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 00:53:49 am wysłana przez efyra »

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 09, 2010, 17:57:59 pm »
Efyra, może zostaw siano i suszki a do tego zielenine tylko bez marchewek, jabłek i innych cukrów. Skoro nie je siana to suszki i warzywka

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 09, 2010, 19:53:12 pm »
Efyra, pubilczne upomnienie ode mnie za zachowanie. Proszę unikać wycieczek osobistych przyprawionych ironią i sarkazmem ("no normalnie miłość do zwierząt aż z Ciebie kipi").

efyra

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 09, 2010, 21:45:09 pm »
..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 00:53:36 am wysłana przez efyra »

Offline kasieek99

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:28:52 pm »
no i dzisiaj rano znowu ceko. od 3 dni jest praktycznie tylko na sianku i wodzie, wiec mysle, ze powinna byc poprawa. a tu nic :( nie wiem co zrobic, pomocy !!

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 12, 2010, 15:27:18 pm »
A podajesz przy okazji Lakcid? A to sa takie ladne blyszczace ceko czy taka jednolita kupa?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 12, 2010, 16:30:54 pm »
kasieek, ile królik ma tygodni/miesięcy? Byłaś z nim u weta? Jest szczepiony? Wypuszczasz go do ogrodu itp?
Co dajesz mu do jedzenia- nazwę podaj :)

Offline kasieek99

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 12, 2010, 19:01:51 pm »
wiec tak, dzis ceko juz nie bylo i nawet nie narobila na dywan tylko wszystko w klatce, wiec mysle ze bedzie ok. wczesniej byla na Xtra Vital dla juniorow http://www.sklep.videozoo.pl/product_info.php?products_id=2442&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-06&utm_content=2442 - dostałam to w zoologicznym, ale wyczytalam na forum, ze powinna byc tylko na granulacie, wiec od 2 dni tego nie je. caly czas wcina sianko kilogramami :) u weta jeszcze nie byłysmy, w ogrodku nie biega za to po pokoju caly czas. dzis dostala tez zieleninke i swieze gałązki. mysle, ze bedzie juz dobrze.

dzieki dziewczyny :)
 

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 12, 2010, 19:49:24 pm »
Kassiek podawaj Cuni Pro Versale Laga, lub Versele Laga Cuni Complete - któryś z tych dwóch. Ten co podajesz teraz to mieszanka :( bardzo niezdrowa, skraca życie pupila, powoduje rozwolnienia, problemy z trawieniem, może prowadzić do ropni :(

Produkty szkodliwe, których NIE PODAJEMY: http://www.miniaturkabeztajemnic.com/szkodliwe.html

Ile królik ma teraz? Do weta trzeba iśc zaszczepic na myxomatoze i pomór. Królik dzięki temu nawet jak zachoruje, to przeżyje i będzie mógł kicac po ogrodzie :)

Offline kasieek99

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 13, 2010, 11:13:22 am »
Bazylka ma prawie 12 tyg. za pare dni wprowadzamy warzywko jakies :)
w zoologicznym powiedzieli mi, ze byla szczepiona, ale nie powiedzieli na co. bo oni nic nie wiedza, łacznie z tym jak zywic krolika ;/
do weta pojdziemy tylko musi byc jeszcze bardziej oswojona. jest z nami 1,5 tyg. do nas sie przyzwyczaiła, ale w dalszym ciagu jest momentami strachliwa i nie pewna. wiem, ze wizyta u weta bedzie dal niej koszmarem i dostanie zawału serca ze strachu, dlatego chce poczekac jakies 2 tyg, jak bedzie bardziej ufna do mnie.
dzieki za odpowiedzi i sugestie :*  

Offline kasieek99

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Płeć: Kobieta
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 04, 2010, 17:55:49 pm »
znalazlam rano pare ceko. mam do was pytanie co jej dac jesc? moge dac warzywka i zielenine czy lepiej tylko zielenine? nie dostala granulatu dzis, rano zielsko i suszki tylko. narobila teraz miekka kupke znowu. zachowuje sie dobrze, apetyt, biega itp.
zastanawia mnie od czego to moglo byc? zbyt duzo zieleniny ?? jest prawdopodobne? dostaje duzo mlecza, babki, lisci truskawek, lisci porzeczek.  dalismy tez lakcid. odpiszcie szybko prosze


ok. odpowiedzi nie dostalam, a maly biega za mna krok w krok - jesc chce :) wiec dostal mlecz, liscie truskawki, porzeczki, babke i koperek, oczywiscie siano. zrobil kolejne ceko. zachowuje sie dobrze. co mu dawac zeby nie byl glodny, a jednoczesnie te ceko przeszly ? 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 20:16:19 pm wysłana przez kasieek99 »

nuka

  • Gość
Odp: Cekotrofy
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 04, 2010, 23:12:05 pm »
daj zdjęcie tych miękkich kup, już były przypadki, że ktoś mówił "zostawia ceko" a to wcale nie było to