Autor Wątek: Sianko Alex  (Przeczytany 9571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

serenity

  • Gość
Sianko Alex
« dnia: Wrzesień 12, 2006, 20:31:13 pm »
Czy ktoś z Was daje swoim królaskom sianko Alex'a ?? http://www.aszti.com/index.php?id3=4&id4=7&id5=1&pokaz=1&sid=5c30cfe737e8c6965dc8d24989544c43  -  tu jest dostępne i się zastanawiam czy sianko jest dobrej jakości ...

ssalsaa

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2006, 21:13:17 pm »
Serenity,ja nie dawałam mojemu uszatkowi sianka Alexa,ale polecam gorąco Zuzalę z dodatkami.W tej chwili Kochanie wciąga sianko z miętą-szaleje na jego punkcie :lol

Joanna1991

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2006, 22:40:38 pm »
Nie znam tej nazwy sianka ale jak ja statnio kupiłam sianko (nie pamietam z jakiej firmy) to było niedoschniete i smierdzalo jak z pastwiska :/ Gdzie takie sianko dać królikowi :/ wiecej tego siana nie kupie :/

serenity

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2006, 23:21:01 pm »
Tak,już słyszałem o sianku Zuzali,ale nie wiem właśnie czy mogę je podawać mojemu długouchemu,bo ma dopiero ok.7 tygodni,a Zuzala ma tylko sianka z jakimiś dodatkami...

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Sianko Alex
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2006, 00:01:43 am »
Mozesz podawac.Zuzala ma np. sianko z ziolami.Ten rodzaj napewno moze :P Moim krolom nie smakowalo(nie widzialam w nim rzadnych ziol  :bejzbol )Przez jakis czas kupowalam sianko Animalsa.Tam to bylo widac m.in krwawnik i cos tam jeszcze nieokreslonego :/ Ale niestety im blizej wiosny to sie popsulo :zdenerwowany Teraz mam spore zapasy sianka z mleczykiem,krwawnikiem.liscie malin.poziomek itd... :icon_lol
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Magdi

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 13, 2006, 08:17:45 am »
Jak dla mnie sianka zuzali są rewelacyjne . A jesli chodzi o sianko z ziołami to tam bardzo dokładnie widac ziółka np: nagietek , babke lancetowatą itp.

bonnie_blue

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2006, 12:25:22 pm »
Jak dla mnie sianko Zuzali tez jest rewelacyjne, tylko ze Bobislaw jakos za nim nie przepada  :/ Ja od zawsze kupuje siano malopolskie, ladnie pachnie, ziol ma pelno, Bobek wcina az mu sie uszy trzesa :D

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Sianko Alex
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 13, 2006, 13:55:49 pm »
W  sianku Zuzali z ziolami byly tylko kwiatki mlecza i to tylko na samym wierzchu :wow W srodku opakowania samo sianko.Kupilam je w Poznaniu w C.H na Bukowskiej.Sama sie dziwilam bo sianko jest wychwalane :lol
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

basia.dc

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 13, 2006, 14:03:25 pm »
A czy ktoś z was kupował sianko Vitapol ?? Ja kupiłam i jest jakieś takie drobniutkie, czy wy też takie mieliście ??

Magdi

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 13, 2006, 19:21:44 pm »
Ja uzywałam witapol i jak dla mnie sie do niczego nie nadaje , smierdzi stęchlizna i wogle jest do niczego

Offline Karo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
Sianko Alex
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 13, 2006, 19:27:07 pm »
Ja kupuję sianko z Vitakraftu! Jest świeże, ładnie pachnie(podobno z Alpejskich łąk)
i co najważniejsze: moje france innego nie tkną!

Anula_1960

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 16, 2006, 18:10:03 pm »
Ja kupuje sianko zuzali wszystkie trzy rodzaje z ziołami( u mnie są te zioła, są m.in babki, reszty może za bardzo nie widac bo to jest tylko dodatek) miętowe i melisowe, Pyza je tak lubi, ze chyba niedługo to będę musiała zamawiać wagon  :>  :lol , kupuję w sklepie internetowym Videozoo bo w moim mieście to tylko wybór dropsów :bejzbol

Joanna1991

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 16, 2006, 20:11:44 pm »
Nie polecam siana z Agrovita kiedys kupiłam to smierdziało jak z pastwiska a teraz mi znowu je kolezanka kupila to fakt ze nie smierdzi ale królik za nim nie przepada :/

slodkie_uszy

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 16, 2006, 22:06:00 pm »
moj wciaga zuzale melisowa,reniaw zgadzam sie calkowicie ta z ziolami faktycznie miala tylko jakies kwiatki, ziol nie zauwazylam, a sianko animalsow bylo fatalne na wiosne. mietowa jakos mu nie pasuje.zuzala ma za to babke osobno- i to jest co moj pasztecik lubi najbardziej.ja kupuje na animalia.pl

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Sianko Alex
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2006, 23:37:41 pm »
Tak!sianko Animalsa popsulo sie wlasnie na wiosne :( Po co kupujesz w Animalii? Ja mieszkam kolo Poznania i kupuje na ul. Bukowskiej w C.H babke Zuzali , mlecz i wlasnie sianko Animalsa bo u mnie w Jarocinie nic nie maja :buu Nie jezdze specjalnie tylko przy okazji wizyt u lek. wchodze tam z corka.Sprobuje ich namowic aby zamowili Duo Cuni Complete bo u mnie nie daje rady.Moze oni zamowia :P
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

slodkie_uszy

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 17, 2006, 13:24:33 pm »
w animalii jak zamowie wiecej, a na dodatek cuni duo(w animalii 9zl) to naprawde mi sie oplaca, ale nawet jak wychodze na to samo mam to dostarczone do domu, a bez samochodu, mieszkajac w 2 czesci poznania trace mnostwo czasu i musze kupowac tego i tak wiecej,bo nie bede jezdzila tam co tydzien...a wiesz jak sie transportuje na przyklad 4 sianka i jeszcze babke autobusami MPK :) horror!ci z tesco, na koncu pestki tez maja produkty zuzali ale nie zawsze i sianka jeszcze tam nie widzialam, maja za to boski zwirek, moj go uwielbia i po to juz jezdze, bo kupilam jakas niby dla krolikow z animalii sciolke z bawelny i Pasztet strasznie sie buntuje,zeby wejsc do klatki jak mu to wysypie.

naftikj

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2007, 19:46:17 pm »
Ja daję swojemu królasowi sianko z vitapolu (jak kiedyś kupiłam bodajże animals to było takie badziewie, że polowę musiałam wyrzucić bo się pokruszyło), którę kupuję w takim większym opakowaniu za ok 2,5 zł. Jest dobre i tanie, natomiast tego pierwszego nie powiedziałambym o granulacie. A wracając do sianka, to oprócz tego zwykłego dajeę mu, już wcześniej wspomnianie sianko z ziołami Zuzali.

Offline withinbacardi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Sianko Alex
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 12, 2007, 23:06:44 pm »
Wiecie, z tym siankiem to jest tak, że jakość w dużej mierze zależy od tego jak było przechowywane, czy nie zamokło itd. I to nie koniecznie w chwili pakowania, ale również w sklepie zoologicznym mogło np zawilgotnieć. Ja kupowałam sianko Vitapolu i moim zdaniem to jest super sianko. (przywiozłam z Poznania takie duuuże paki  :diabelek , z małego sklepiku na osiedlu Lecha, odniosłam wrażenie, że koleś zna się na królikach, bo jak kupowałam karmę, a zielona jeszcze w tym temacie byłam, to polecił mi granulat :pokoj: ) Teraz mam sianko firmy "pol-hubax" i też jestem zadowolona (mieszkam w Mosinie i tu mają tylko takie, ale królik nie narzeka :) ). :jupi  Poza tym, jak ma pachnieć sianko jak nie łąką??  :nie_wiem

Btw: To wy nie oglądacie paczki z siankiem przed kupieniem? ja zawsze dobrze oglądam paczkę zanim kupię sianko.. prawda, nie zajrzę do środka, ale obwąchać przecież mogę, a to już coś ;)

Luizaaaa

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 12, 2007, 23:13:51 pm »
Ja dzis jechalam autobusem zaopatrzona w cala ogromniasta reklamowe sianka i ziolek od Zuzali.
Sama chetnie bym podjadla takiego pachnacego sianka

naftikj

  • Gość
Sianko Alex
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2007, 14:12:33 pm »
Taaak :) Ja tez czasem mam na to ochotę...