Autor Wątek: Akcje w swoich miastach!! co myślicie?? pomózcie błagam  (Przeczytany 3639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

clearwater

  • Gość
Akcje w swoich miastach!! co myślicie?? pomózcie błagam
« dnia: Sierpień 30, 2006, 23:13:13 pm »
Niedawno w mojej głowce pojawił się pomysł zorganizowia spotkania miłośników królików na terenie mojeog misata i osób które chciałybyć mieć takiego zwierzaczka. możnaby tam rozreklamowac adopcje, przyblizyć informacje o opiece, zaprosic weterynarza który odpowiedziałby na pytania.... propagowanie szczepień...i co jescze? wogole co o tym myślicie? czy takie coś wypaliłoby? i gdzie można takie coś zorganizowac zeby nie ponosic zbyt duzych kosztów? pomożcie błagam:) z góry dziękuję

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
Akcje w swoich miastach!! co myślicie?? pomózcie błagam
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2006, 00:06:44 am »
Bardzo dobry pomysł.
Najlepiej jakbyś znalazła weta, który zna się na królikach i rozwiesiła u niego w lecznicy plakaty z informacją o spotkaniu.
Ponadto mogłabyś porozmawiać z nauczycielem biologi ze swojej szkoły i spróbować rozwiesić też takie informacje w swojej szkole.
Może udałoby się założyć koło "królicze" w szkole? i tam organizować spotkania?
to na pewno zmiejszyłoby koszta.

My na pewno pomożemy w dostarczeniu materiałów edukacyjnych.
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

clearwater

  • Gość
Akcje w swoich miastach!! co myślicie?? pomózcie błagam
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2006, 21:26:30 pm »
Nom niby wszystko ładnie...ale organizując spotkania w szkole, będą mogli przychodzić na nie tylko uczniowie. A tak chyba nic nie zdziałam... Chyba że może zebrałoby się grupę uczniów ktorzy pod moim nadzorem zrobią jakies prace plastyczne czy cos...zwiazane z królami i to się sprzeda jakos...i by była kasa na spotkanie...sama nie wiem czy to wypaliłoby... dzięki za rady :)