Autor Wątek: zuzala/herbal pets  (Przeczytany 10591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Renata

  • Gość
zuzala/herbal pets
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 16, 2007, 18:05:40 pm »
Nie musisz czekać z suszonkami aż Kubuś podrośnie. Wystarczy że nie będzie ich dostawał w dużych ilościach. Zioła mają różne lecznicze działanie np. przeciwzapalne.
Kosztują różnie 3-8 zł za paczkę zależy jakiej firmy. Lepiej nie kupować zbyt drobnych bo króliczek może je potraktować jak odpady i nie zechce ich jeść.
Solan bardzo chętnie je te które mu sama ususzyłam za to tych sklepowych (herbal-farm) nie chce jeść.
Lada chwila będzie wiosna i jeżeli masz taką możliwośc to możesz sama nazbierać młodej pokrzywy, podbiału, babki lancetowatej, mniszku lekarskiego, krwawniku i innych znanych Ci a bezpiecznych dla królika. Oczywiście gdzieś za miastem i nie przy ulicy np. na spacerze lub wycieczce rowerowej.

Gina

  • Gość
zuzala/herbal pets
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2007, 23:42:45 pm »
Jak napisała Renata z suszkami nie trzeba czekać aż króliczek podrośnie. Mój ma 2 miesiące i dzisiaj włączyłam mu do diety mniszka, babkę szerokolistną i pokrzywę. Babkę i mniszka wcinał aż miło, a pokrzywkę tak sobie. Dodatkowo urozmaicam mu dietkę suszonymi owocami (własnej roboty). Jeszcze myślę nad suszonymi warzywkami. Maluch jeszcze przez miesiąc będzie wcinał same suszki, a potem stopniowo świerzą zieleninkę :lol Akurat zacznie się sezon na warzywka :jupi

Luizaaaa

  • Gość
zuzala/herbal pets
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 17, 2007, 07:39:40 am »
Tak,Siwaczek tez bojkotuje pokrzywe :( a jeszcze cala kupa zalega na polce...za to babka ,ancetowata i mniszek znika w mgnieniuoka

anka1388

  • Gość
zuzala/herbal pets
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:06:23 pm »
Moj krolis uwielbia zuzale.
Kiedys kupilam mu ziola z herbal pets i nawet nie tknal... Teraz daje mu babke lancetowana i rozne sianka z zuzali. odrazu prawie wszystko zjada ;)

Nikola

  • Gość
zuzala/herbal pets
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:28:54 pm »
Dla wypróbowania kupiłam mojemu ucholowi łodygę pietruszki Herbal Farm, wszystko ładnie zapakowane, pachnące itp. Ucholkowi smakuje, jednak mają jeden mankament i to niestety spory - suszki są strasznie małe, nie wiem, kto to tak zmielił ;) Pewnie więcej nie kupię, bo Drops podrośnie i nie ruszy takich małych, kiedy ma długaśne sianko obok  :icon_biggrin

Magdi

  • Gość
zuzala/herbal pets
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 28, 2007, 10:06:30 am »
Hej mam do was pytanie . Jak byscie zobaczyli na allegro nowe zioła ( nie zuzali ) i byłyby one w paczkach o 50 g większe od zuzali za ta samą cene i do tego gratis np. paczka gałazek jabłonki . Kupilibyście cos takiego ?? Bo ja jestem teraz u dziadka i on w sadzie ma mnustwo babki , pokrzywy , itp (nie pryskanych ) I zastanawiam sie czy czasem tego nie zasuszyć i nie wystawić na allegro . Wszystko wiejskie ekologiszczne , suszone naturalnym sposobem na gazetkach na słoneczku , lub jak brzydka pogoda to na dziadkowym piecu . Więc ostateczne pytanie jest takie czy kupilibyście takie zioła .???
Ps. Chce zrobić rozeznanie czy warto wogule sie za to brać .

Offline Martyna-Tina

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 176
    • http://www.republika.pl/kroliczek_kubus
zuzala/herbal pets
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2007, 14:24:04 pm »
Ja kupuję mojemu Kubusiowi zioła podstawowe firmy Herbal Pets, które mu bardzo smakują.
Zapraszam do komentowania i głosowania na:
http://galeria.animalia.pl/Martyna-Tina