Autor Wątek: Sen  (Przeczytany 2746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

serenity

  • Gość
Sen
« dnia: Wrzesień 15, 2006, 23:41:56 pm »
Mojego królisia mam 6 dzień,ale jeszcze nie widziałem,żeby Łapka (a może Łapek?? :P ) spała !!  Czy to jest tak,że króle są czujne i śpią jednym okiem ??  :P a jak coś wokół się poruszy,to od razu budzą?  Mój króliś lubi się walnąć na sianku,ostatnio nawet na plecach  :P  ale tylko sobie odpoczywa...   Pozdrawiam.

slodkie_uszy

  • Gość
Sen
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2006, 23:50:48 pm »
hej!ja mojego mam od lutego, na poczatku tez mi sie wydawalo, ze lekki podmuch juz go przebudza,ze w ogole nie spi, chodzilam na paluszkach, albo w ogole sie nie ruszalam, zeby troche spokoju mial, ale tak po 3 miesiacach byl calkiem innym krolikiem-rozklada sie gdzie moze, czasami ma lzejszy sen, czasami mocniejszy, a czasami chrapie :)  na przyklad dopiero dzis sie zdarzylo, zeby pozwolil mi sie glaskac i przymknal oczy tak jakby zasnal, przedtem zawsze byl czujny.

serenity

  • Gość
Sen
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2006, 10:53:24 am »
Twój króliczek najwyraźniej całkowicie przyzwyczaił się do otoczenia  :jupi  Mój póki co woli siedzieć w klatce... a jak wybiega to tylko na kilkanście minut,ale przynajmniej potrafi poszaleć  :P  no ale widocznie na to potrzeba czasu... jest bardzo łagodny,aż za bardzo.