Autor Wątek: NAUCZCIE MNIE :)  (Przeczytany 4877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marcia

  • Gość
NAUCZCIE MNIE :)
« dnia: Sierpień 02, 2006, 18:15:35 pm »
Zamierzam w najbliższym czasie zaadoptować bądź kupić króliczka miniaturkę. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś z Was poinformował mnie jak powinno wyglądać karmienie króliczka oraz z czego powinna składać jego dieta. Wiem że to podstawa a nie chcę skrzywdzić mojego przyszłego pupilka. Z góry bardzo dziękuję :)


Marcia

  • Gość
mam Frytke :D
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:30:44 pm »
dziekuje za stroniki :) ja adoptowalam kroliczka :D Frytka sie nazywa :d wczoraj bylam u weterynarza , obciela jej pazurki,szczepionke dostala i ksiazeczke,podobno wszystko z nia jak najbardziej w porzadku :D

Offline joasia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
NAUCZCIE MNIE :)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:02:36 pm »
Witamy Ciebie i Frytkę wśród nas! :jupi
 Niech królinka będzie dla Ciebie samą radością! :lol
Tajga

Offline joasia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
NAUCZCIE MNIE :)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:03:19 pm »
Oj będzie Frytka mieć u Ciebie dobrze, bo czytając co pszesz już wiem, że ją pokochałaś! :heart
Tajga

Marcia

  • Gość
rozpieszczona Frycia :)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2006, 15:52:31 pm »
Dziekuje! Frycia ma u Nas naprawde dobrze. Moj chlopak, Grzes, rozpieszcza ja jak umie. Juz ja tak wytresowal dokarmianiem itp ze jak tylko Go widzi to skacze w kolko z radosci i chce zeby ja glaskac. Kupilismy jej wlasna wycieraczke na ktorej sie wyleguje i ma 100cm klatke. Oto malu albumik zrobiony dzisiaj. Wiecej zdjec dodam pozniej http://nexhost.info/album_folder.php?u_id=164d8Fi5&f_id=674[/code]

Offline joasia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
NAUCZCIE MNIE :)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2006, 16:15:30 pm »
Faktycznie, ślicznotka z niej! :jupi A ten paseczek na grzbiecie- niesamowity!
Tajga

naomi19

  • Gość
NAUCZCIE MNIE :)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2006, 19:13:05 pm »
Faktycznie- niesamowity pasek :) Piekny króliś.

Marcia

  • Gość
maly problem
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2006, 23:21:48 pm »
Mam maly problem.otoz Frycie byla wlascicielka nie nauczyla zalatwiac sie w klatce tzn kuwecie. Czy jest to mozliwe? Ona ma 6 miesiecy. Puszczam ja caly czas w ciagu dnia luzem,lata po pokoju a ja zbieram kupki :P slyszalam ze jest mozliwosc nauczenia zalatwiania sie w kuwecie albo klatce ale nie wiem jak, a nie chce nieswiadomie zrobic jej krzywde. moze ktos mi cos poradzic?

mru

  • Gość
NAUCZCIE MNIE :)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 10, 2006, 12:44:47 pm »
po raz trzeci :> http://www.uszata.com/eksplorer/opieka/kuwety.html


proszę nie powielać tematów :> pozostałe usuwam