Autor Wątek: Nie je:(  (Przeczytany 3593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

  • Gość
Nie je:(
« dnia: Lipiec 02, 2006, 16:06:53 pm »
wczoraj wieczor skubnal troche liscia salaty, ale rano zobaczylam ze z wczorajszej kolacji zostala nie tylko ta skubnieta salata...
dzis tylko pare listkow suszonej babki i nic wiecej:( ja wiem ze jest upal ale to niejedzienie bardzo mnie martwi. jest cos co moge mu podac? "wcisnac"?
jutro zadzonie do weta:(
ps. oprocz tego zachwanie jak najbardziej normalne, szaleje, lize, lezy...

Mya

  • Gość
Nie je:(
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2006, 19:07:20 pm »
Basiu, jak najszybciej udaj sie do weterynarza! Kroliczek nie moze nie jesc. Nasza Morriska wlasnie ktoregos dnia nie zjadla sniadania i w ogole nic nie chciala skubac. Po trzech dniach juz jej nie bylo, odeszla... Tu w tym dziale forum jest zalozony watek o tym.

Wizyta u lekarza jest bezwzglednie konieczna. A do tego czasu dokarmiaj krolisia strzykawka. Mozesz podawac mu Gerberki owocowe dla dzieci lub rozmiekczona papke z granulatu czy siana.

Powodzenia i daj znac, jak sprawy sie maja. Glaski dla uszatka!  :przytul

Basia

  • Gość
Nie je:(
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2006, 07:54:23 am »
dzis pojawila sie wydzielina z noska:( skubie troche mleczy, malo snianka:( tylko pije i piej. probowalam mu dac gerberka marchewke ale za nic nie zje. wieczorem idziemy do weta:(

bonnie_blue

  • Gość
Nie je:(
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2006, 08:08:26 am »
nie czkeaj do wieczora. Pedz teraz

Goga

  • Gość
Nie je:(
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2006, 12:05:38 pm »
Jak jest wydzielina to znaczy, że nie chodzi o zwykly brak apetytu z powodu upałów, tylko o jakąś infekcje. Idź do weta jak najszybciej bo im wcześniej zostanie podany antybiotyk tym wieksze prawdopodobieństwo wyleczenia.

Basia

  • Gość
Nie je:(
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2006, 21:56:53 pm »
okazalo sie ze to chore gardelko:( i dlatego niec nie przelykal. dostal zastrzyk i zamiast normalnego granulatu je papke z niego. to da rady przelknac. zastanawiam sie tylko ska to bolace gardelko skoro nie dostaje do jedzienia nic z lodowki a woda do picia ma temp pokojowa.