Autor Wątek: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)  (Przeczytany 28853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
[SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« dnia: Grudzień 07, 2015, 07:34:19 am »
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA GIEŁDĘ ! ZBIERAMY FUNDUSZE NA DALSZE, SPRAWNE FUNKCJONOWANIE FORUM I STOWARZYSZENIA POMOCY KRÓLIKOM ! :)
GIEŁDA TRWA DO 18.12 DO GODZINY 21.00

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Hutnicza 10A
20-218 Lublin
tytułem: darowizna + nick




REGULAMIN GIEŁDY :
1.Licytujemy w postach podając numer przedmiotu i kwotę za jaką chcemy go wylicytować
2.Jeśli przedmiotów tego samego rodzaju jest więcej- dodatkowo podajemy którą sztukę chcemy licytować (przykładowo: licytuję nr 1/12 )

Po zakończeniu giełdy czekamy na PODSUMOWANIE - będzie w nim wyszczególnione kto co kupił, od kogo i za ile :) Następnie wpłacamy pieniążki na konto wskazane pod podsumowaniem :)
Potem kupujący kontaktują się z darczyńcami lub z osobami podanymi jako "osoba kontaktowa" (najwygodniej za pomocą prywatnej wiadomości) i umawia się co do wysyłki i jej kosztów.
Wszelkie pytania, zażalenia, spory- proszę kierować do Solvieg na pw.



Podarowały Magda i Beata - kol.Solvieg

1. PIĘKNA BRĄZOWA BLUZKA WIZYTOWA - 40% JEDWAB, 60% poliester, L
Cena wywoławcza 10zł



Podarowała asiek24

2.   Nowe, romantyczne kolczyki z C&A. Idealne na randkę by podkreślić błysk w oczach ;) Przywieszka 2,7 cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 10 zł


3.   Puchata i miękusia przywieszka do kluczy, telefonu, smyczy itp. Każdy wielbiciel puchatych i słodkich stworzeń powinien taką mieć ;)  choć jedną ;) dł, ok. 13 cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 5 zł

Licytuje Integra za wywoławczą

4.   Kolczyki  ze srebra. Zawsze modne, praktyczne, pasują do każdej kreacji, od miejskiego luzu po high fashion ;) Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 11 zł

licytuje b.o. za 20zł

5. Ujmujące, eleganckie, klasyczne… Czerń nigdy nie wychodzi z mody. Kolczyki Kappahl, nowe. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 12 zł


6.   Kolczyki handmade, idealne dla marzycielki- odzwierciedlają błekit nieba, kolor przejrzystej tafli wody… Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 10 zł


7.   Zima za pasem a Tobie brakuje odpowiedniego gadżetu by podkreślić jej aurę? A może mimo chłodu i szarości szukasz ucieczki w kolorowe i modne akcesorium? Śliczne kolczyki Orsay wyśmienicie wpasowywują się w obie kategorie! Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 11zł


Licytuje Joanna23 za 13zł

8.   Bransoletki/opaski z Tajlandii handmade, nowe, z regulacją. Idealne dla kochających podróże, zwłaszcza dla pary ;) Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 8 zł/szt.


licytuje martan za wywoławczą

9.   Bransoletka handmade unisex z Tajdlandii, z regulacją. Muszelki NIGDY nie wychodzą z mody. Powiem więcej, w sezonie letnim, nie wypada wręcz takiej nie mieć, ot co. Muszelki są elementem często niedocenianym, a przecież tak uniwersalnym- noszą je obeznani ludzie zarówno z Kołobrzegu, jak i najstarsi górole z Podhala! Hej!
 Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 8 zł



10.   Naturalna bio Eko bransoletka unisex z Tajlandii. Niestety nie wiem, z jakich konkretnie ziaren została wykonana, ale przy najbliższej okazji zapytam odpowiedniej osoby ;) Prezentuje się epicko! Nóweczka! Regulacja. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 10 zł



11.   Naturalna bio Eko unisex bransoletka z Tajlandii, wykonana z drzewa bananowego, nówka! Istnieją niezliczone możliwości sposobów łączenia jej z inną biżuterią, solo prezentuje się równie atrakcyjnie. Idealny prezent dla osoby zaangażowanej w ochronę środowiska ;) Dł elementów ozdobnych to ok. 17cm, z regulacją max. 31cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 8 zł



12.   Twoje koleżanki w biurze zzielenieją z zazdrości gdy wdziejesz te piękne korale z Tajlandii o kolorze turkusowym, ponieważ nie tylko pięknie się prezentują, ale reprezentują też optymizm, lekkość ducha i wszelkie możliwe zen. Warto! Długość zapiętego naszyjnika na pełnej regulacji to ok. 26,5 cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 14 zł


Licytuje Solvieg za wywoławczą

13.   Tęsknisz za morzem? A może będąc na miejscu popełniłaś karygodny błąd i nie zaopatrzyłaś się w piękny, złoty bursztyn? W takim razie masz niepowtarzalną okazję go naprawić i zaopatrzyć się w ten śliczny naszyjnik, który rozjaśni Twoją cerę w największą jesienną szarugę! Pomóż króliczkom, wylicytuj i bądź w Kołobrzegu o każdej porze roku!  Długość zapiętego naszyjnika ok. 25,5 cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 14 zł



14.   Patrz jaka piękna nowusia torbunia! MUSI być Twoja! Nie czekaj, licytuj!!! Szerokość ok. 39 cm, wysokość  ok. 35cm. Długość „paska” na ramię ok. 55 cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 15 zł


15.   Super torba na laptop, na uczelnię, do szkoły, pracy. Króliczki czekają na Twoją pomoc. Ładnie proszą- licytuj i transportuj swój laptop bezpiecznie! Szerokość ok. 37 cm, wysokość ok. 32cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 15 zł



16.   Jeszcze lepsza torba na laptop, na uczelnię, do szkoły, pracy, w podróż! Nowiuśka przyjechała do mnie z Wiednia i poszukuje nowego właściciela! Nikt takiej nie ma! Ma tyle kieszonek, że spokojnie pomieścisz wszystko co potrzebne- laptop, tablet, smart fon, długopis, jakieś suszki…  Szerokość ok. 40 cm, wysokość ok. 37cm. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 20 zł


Licytuje Marty za wywoławcza

17.   Każda kobieta wie, że niezależnie od odcienia jej karnacji, koloru oczu czy fryzury, niebieski jest tym kolorem, w którym się po prostu nie da wyglądać źle. Czarny paseczek dodatkowo podkreśli atuty figury ;) Rozmiar 40, kupiona na promocji w Orsay, nowiuśka. Materiał 95% poliester. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena wywoławcza- 20 zł



Podarowała joac

18.Książka. cena wywoławcza 15zł

Licytuje worrek za wywoławczą

19.Książka. cena wywoławcza 15zł

Licytuje worrek za wywoławczą

20.Pamiętniki Bridget Jones", cena wywoławcza 5 zł


21. "W pogoni za rozumem" cena wywoławcza 5 zł


22. "W łóżku z teściową" cena wywoławcza 5 zł


23. "Śliwkowa wyspa" cena wywoławcza 7 zł


24. "Naga małpa" - pierwsza część trylogii Desmonda MOrrisa, wg której człowiek to zwierzak :P Bardzo wciągająca i przekonująca ;). cena wywoławcza : 7 zł


25. "Ludzkie zoo" - druga część trylogii, równie wciągająca co "Naga małpa". cena wywoławcza : 7 zł


26. "Zachowana intymne" - kolejna część trylogii - cena wywoławcza. 7 zł


27. Zestaw trzech foremek do pierników - świątecznych. cena wywoławcza: 7 zł

licytuje Justyna : ) za 10 zł

28.Filmy, cena wywoławcza 8 zł za każdy. Licytujemy, podając tytuł filmu:


"Sierpień w hrabstwie Osage" licytuje izaf za wywoławczą
"Hipnotyzer" licytuje izaf za wywoławczą

29.Książki Ian McEwana, obie czytane raz. Cena 7 zł za każdą. Licytujemy, podając tytuł:



 30.Kryminał Krajewskiego „Widma w mieście Breslau”. Cena wywoławcza; 15 zł


 31.Kryminał Krajewskiego „Dżuma w Breslau”. Cena wywoławcza; 15 zł


 32.Kryminał Krajewskiego „Koniec świata w Breslau”. Cena wywoławcza; 15 zł


 33.Kryminał Marthy Grimes „Hotel Paradise”. Cena wywoławcza: 15 zł

licytuje Króla za wywoławczą

34.Książka kucharska Pascala Brodnickiego  „po prostu gotuj, cz. 2”. Albumowa, duży format. Cena wywoławcza: 15 zł


35.Nowy, zielony koc z Ikei. Cena wywoławcza: 15 zł

licytuje martan za wywoławczą

36.Sukienka sztruksowa dla dziecka trzyletniego. Cena wywoławcza: 12 zł


37.Piękny zeszyt z Ikei (okładki plastikowe, przezroczyste). Cena wywoławcza: 8 zł

licytuje asiek24 za wywoławczą

38.Kryminał. Cena wywoławcza 6 zł


39.Zestaw trzech płynów do kąpieli ze zwierzątkami. Cena wywoławcza: 10 zł

licytuje Króla za wywoławczą

40.Bluzka z dzianiny, mało używana, bez metki, wg mnie rozmiar 44. Fajna do spodni. Wywoławcza: 7 zł



41.Bluzka-tunika w kwiatki, bardzo mało noszona. Rozmiar z metki 18 (czyli coś około 44-46). Wywoławcza: 7 zł



42.Bluzeczka Reverved, rozmiar XL (ale metki brak, bo gryzła). Mierzona tylko. Cena wywoławcza: 8 zł




Podarowała Solvieg

44.Marcepany. Cena wywoławcza 5zł

Licytuje bialobrzesia za 12zł

45.Czekoladki z nadzieniem nugatowym. Cena wywoławcza 5zł

Licytuje bialobrzesia za 12zł

46.Gwiazdka kartonowa, z ażurowymi wycięciami, podświetlana światełkami LED. Wielkość- ok. 60cm Cena wywoławcza 10zł



Licytuje joac za wywoławczą

47. Czekoladki. Cena wywoławcza 3zł

Licytuje Magda kol. Solvieg za wywołwaczą

48.Żarówka LED, biała ciepła, 12V . Gwint żarówki GU10. Nowa bez oryginalnego opakowania. Cena wywoławcza 5zł



49.Żarówka LED, biała ciepła, 6W - 230V, gwint E14. Efekt płomyczka. Nowa, lekko uszkodzone opakowanie. Cena wywoławcza 7zł


Licytuje Magda kol. Solvieg za wywołwaczą

50. Super gratka !! "SACRED 2" - edycja kolekcjonerska !! Stan idealny. Cena wywoławcza 40zł
W skład wchodzą gry PC- Sacred złota edycja i Sacred 2 plus dodatek. Album z ilustracjami, soundtrack, mapa,
dodatkowy kompan w grze sieciowej oraz udoskonalenie grafiki ELITE GFX.








Podarowała Justyna:)

51. Kalendarze:
A- ścienny, cena wywoławcza 20zł

Licytuje triss.k za wywoławczą

B- szkolny, cena wywoławcza 9zł


52. piłka z jabłkiem, cena wywoławcza 7zł

licytuje miniaturowaem za 10zł

53. dzwonek z siana z hibiskusem, cena wywoławcza 7zł

licytuje triss.k za 15zł


Podarowała asiek24

54. Artystyczne kolczyki. 100% uniwersalne- na każdą okazję bez względu na wiek! Cena wywoławcza 8 zł

licytuje F4rba za wywoławczą

55. "Ośmiornica". Książka z cyklu "dobre bo polskie". Cóż tu mówić. Nadchodzą długie zimne wieczory. Najlepszym remedium na zimową chandrę jest lampeczka wina, dobra lektura i hop pod koc z naszym królasem! Cena wywoławcza 5 zł

Licytuje Integra za wywoławczą

56. "Atlas Doppelganger"- rynkowa nowość, okładka trochę zagięta w górnym rogu, ale stan poza tym bdb; polecam, można się uśmiać do łez! Cena wywoławcza 10zł

licytuje martan za wywoławczą


Podarował worrek

57. Zestaw 3 dzwoneczków i 3 gwiazdek może przyozdobić Waszą choinkę już w tym roku. Cena wywoławcza: 15 zł. Koszt wysyłki pokrywa kupujący, w Krakowie możliwy odbiór osobisty.



Podarowała Izaf

58.Książka oprawa twarda cena wyw 10 zł


59.Kurtka czarna pikowana, odpinane rękawy szer pod pachami 50 na dole 52 cena wywoławcza 15 zł


60.Klamerki do firan , zasłon z metalu cena wywoławcza 7 zł


61.Zawieszka serduszko cena 3 zł


62.Zawieszka krzyż cena 5 zł


63.Zawieszka czacha cena 3 zł


64.Świeca świąteczna cena 5 zł



podarowała Pani Dorota, kontakt: bośniak

Wszystkie sukienki są NIENOSZONE :)

65. szara krótka sukienka z wzorkiem w jodełkę, miłą w dotyku, tył szary koronkowy do odcięcia, dół rozkloszowany, nazwa na metce Vert de Rage, wywoławcza 10 zł.
Wymiary: długość całej sukienki: ok. 83 cm, w pasie ok. 32 cm (x2)


Licytuje Reta za 15zł

66. biała krótka sukienka butiku Tout Feu Tout Femme, na ramiączkach, po obu stronach czarne koronkowe wstawki w kropeczki, na biuście zamek błyskawiczny, w miseczkach wbudowane gąbki, rozkloszowany dół, wywoławcza 15 zł.
Wymiary: długość całej sukienki: ok. 80 cm, w pasie ok. 32 cm (x2)


Licytuje Reta za wywołwczą

67. jasnopopielata sukienka Calvin Klein (z metką), rozmiar 4, pod biustem odcinana biało-czarnym pasem na gumce, lejący, miły w dotyku materiał, regulowane ramiączka, wywoławcza 80 zł.
Wymiary: długość całej sukienki: 102 cm, długość od pasa do "za kolano": 65 cm, w pasie: ok. 34 cm (x2)



68. sukienka BCBG Max Azria, rozmiar 4, na szelkach, pod biustem wiązana czarną szarfą, kolory: brązy+szarości, materiał ładnie się układa, chyba nieszczególnie się mnie ;) , wywoławcza 80 zł.
Wymiary: ramiączka od góry do pasa ok.32 cm, od pasa w dół ok. 60 cm, w pasie: ok. 34 cm (x2)



69. książka, nowa, "Mordercze miasto" Charlesa Bowdena, wywoławcza 18 zł.



Podarowała Domka1990

70.Śliczny,nowy pasek ozdobny-idealny na prezent-cena wywoławcza-20 zł



71.Zestaw I kartek świątecznych od osób malujących ustami i stopami wraz z kopertami-cena kup teraz 12zł


72.Zestaw II kartek świątecznych od osób malujących ustami i stopami wraz z kopertami-cena kup teraz 12zł


Podarowała asiek24

73. Zestał styropianowych kulek DIY do stworzenia pięknych dekoracji. Świetna zabawa dla dzieci, a i możliwość odstresowania się dla dorosłych. Zestaw zawiera 7 kulek o średnicy około 4 cm- cena wywoławcza 7 zł. Przy przebiciu ceny z licytacji wysyłam cekiny- złote gwiazdki- gratis :)


74. Książka w twardej oprawie, stan bdb (jedynie jest podpisana w środku, ale jest to niewidoczne ;) ). Cena wywoławcza 12 zł



Podarowała Beka

75. Wstążka. Cena KUP TERAZ 30zł wywoławcza 10zł

Licytuje bialobrzesia za wywoławczą


Podarowały Magda i Beata - kol.Solvieg

76. SPODNIE MĘSKIE, 92-96cm w pasie, BIG STAR błękit i granat jeansy + beżowe i szare z materiału.
Jedne są  nowe, z metkami. Cena wywoławcza 30zł za komplet.



Podarowała Solvieg

77. Dżemik gruszkowy z rodzynkami. Robiła Solviegowa mamcia ;) Cena wywoławcza 7zł

Licytuje Magda kol.Solvieg za wywoławczą
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 15:08:30 pm wysłana przez Solvieg »
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:21:04 am »
nr 7 za wywoławczą - zapisuję sobie sama :) Mam nadzieję, że mogę? chcę być pomocna :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:31:36 am »
Ale coś zeżarło - pewnie ja za szybko wlazłam w modyfikację ... Juz poprawiłam a ja poproszę nr12 :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline asiek24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 674
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: gdzieś koło Krk
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:57:28 am »
Tutaj się wkradła mała pomyłka z przedmiotami 4 i 7 :) poprawione i przepraszamy za kłopot :D joac, skoro moderujesz to możesz zmienić decyzję :D

ja licytuję nr 37 za wywoławczą  :lol

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:02:47 am »
Aśku, dzięki - w takim razie ja rezygnuję z tych kolczyków, bo chcę ze srebra. Zalicytuję zatem kolczyki nr 4. Możesz mnie wywalić z nr 7 :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:04:09 am »
Widzę, że wszystko pod kontrolą to idę odrabiać pańszczyznę :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline asiek24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 674
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: gdzieś koło Krk
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:06:49 am »
zrobione  :)

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:06:58 am »
Ja przepraszam z góry za OT, ale.... Asiek! Co za fantastyczny awatar!!! Po prostu fenomenalny!
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Justyna :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Płeć: Kobieta
    • EkoStraganik
  • Lokalizacja: Namysłów i Jaworzno
  • Moje króliki: Kitka vel Kinia
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2015, 13:10:25 pm »
27. Zestaw trzech foremek do pierników - świątecznych. cena 10 zł

Offline asiek24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 674
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: gdzieś koło Krk
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2015, 13:31:32 pm »
Ja przepraszam z góry za OT, ale.... Asiek! Co za fantastyczny awatar!!! Po prostu fenomenalny!

dziękuję  :icon_mrgreen zawsze jak na niego patrzę to mi się humor poprawia :icon_mrgreen

Justyna : ) wpisana  :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2015, 13:43:42 pm »
Faktycznie awatar jest słodki :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2015, 19:54:15 pm »
Ja bym chciała filmy za wywoławczą Sierpień w hrabstwie Osage i Hipnoryzera za wywoławczą  :)

Offline asiek24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 674
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: gdzieś koło Krk
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 07, 2015, 19:59:25 pm »
zapisane  :) bardzo dziękujemy  :heart

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:24:04 pm »
Asiu, nie zapisałaś jednak filmów :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline asiek24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 674
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: gdzieś koło Krk
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:25:17 pm »
o kurcze, to dziwne. a może kliknęłam Podgląd zamiast Zapisz :D już poprawiam :D

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:28:50 pm »
już widać :)
Iza, świetny wybór, gwarantuję dobre kino :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline bialobrzesia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 242
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Ziomuś i Misia
  • Za TM: Króliś (12/12/2013); Glutek (08/05/2017); Klusia (10/05/2018).
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2015, 01:25:49 am »
44 marcepany i 45 nugaty za wywoławcze poproszę
Wirtualny opiekun: CHILI? (SPK - Lublin);
STRAUSS (Azyl dla Królików - Toruń);
BANAN (SPK - Sopot);
PALUSZEK (SPK - Warszawa).
NIVEA (Okienko życia dla królików i gryzoni)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 08, 2015, 07:19:41 am »
zapisane :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2015, 10:50:18 am »
16.   Jeszcze lepsza torba na laptop za wyw.
Just hate people,love bunnies...

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Grudniowa giełda - zbieramy na SPK :)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 08, 2015, 10:52:04 am »
zapisane :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa