Króliczy targ > Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane

[Sprzedam] Aguleksowa wyprzedaż

(1/14) > >>

Aguleks:
Kochani, pragnę zaoferować Wam kilka rzeczy, z którymi muszę się rozstać. Aguleksy zmienią lokum, więc czas zrobić remanent w szafie :) 
Mam nadzieje, że znajdziecie coś dla siebie.
Wszystkie ceny podlegają negocjacji. Szczegółowe informacje nt produktów przedstawię zainteresowanym (wymiary, kolor itp.)

Zapraszam :D

1. Sukienka, zwiewna i urocza. Kolor kawa z mlekiem. Rozmiar 36/S Cena 20 zł


2. Sukienka koronkowa i rozkloszowana. Efekt "lady in red" murowany ;) Rozmiar 36, cena 25 zł.



3. Koronkowe wdzianko, nie używane. Rozmiar S. Cena 25 zł.


4. Tunika/sukienka. Rozmiar 40, szlachetny materiał o lekkim połysku, z boku suwak. Cena 20 zł


5. Zwiewna jak mgiełka, powłóczysta spódnica. Guma w pasie. Rozmiar ok. 40 - brak metki. Dla zainteresowanych dokonam pomiarów. Kolor brudny róż. Cena 15 zł.


6. Tunika/sukienka. Miękki, niegryzący materiał. Rozmiar 36, dość rozciągliwa. Cena 20 zł


7. Uroczy sweterek, połyskujące cekiny i 2 słodkie kieszoneczki na dole. Rozmiar XS, ale to typowe S. Cena 20 zł.


8. Bluzka z szerokim golfem. Rozmiar 36. Cena 15 zł.


9. Żakiet, kolor bardziej granatowy przypominający ciemny jeans. Rozmiar z metki 34, ale jest dość szeroki. Pięknie skrojony, dłuższy. Cena 25 zł.


10. Bluza sportowa. Rozmiar 26. Cena 10 zł.


11. Spodnie męskie, nie używane. Szerokość w pasie 90 cm. Cena 25 zł.



12. Dwa komplety pościeli, nie używane (daje słowo). Kolory jak na zdjęciu, tkanina a'la satyna. Rozmiar: 2x na poduszkę 70x80 cm i 1x na kołdrę 160x220. Cena za komplet 25 zł.


13. Torebka, jasny brąz. Parametry dla zainteresowanych. Cena 25 zł.



14. Limonkowe trio. Małe obrazki. Cena za komplet 10 zł.


15. Obrazek w stylu retro. Cena 10 zł.


16. Obszerny, długi komin, nie zmechacony,  cena 25 zł.



Być może pojawi się coś jeszcze ;)

martan:
Po ciuchy się zgłoszę jak schudnę 20 kg :P

Ja bym chciała obrazek retro :)

Aguleks:

--- Cytat: martan w Listopad 12, 2015, 18:48:54 pm ---Po ciuchy się zgłoszę jak schudnę 20 kg :P

Ja bym chciała obrazek retro :)

--- Koniec cytatu ---
Obrazek jest dość spory, chyba coś 50x40, ale lekki :D Wpisuje zamówienie do kajeta. Niech służy i przypomina o Aguleksach :)

duszka01:
Mnie też trzeba schudnąć :DD ale skuszę się na pościel niebieską :)

ellessa:
Aguś, możesz się zmierzyć i mi podać (może być na prv)? Bo nie wiem czy nie będą na mnie za szerokie niektóre rzeczy ;(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej