Autor Wątek: Rzeczy z wikliny.  (Przeczytany 4772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kinguchna

  • Gość
Rzeczy z wikliny.
« dnia: Czerwiec 26, 2009, 15:08:31 pm »
Nad jeziorem w lesie na końcu mojego miasta rośnie wiklina, i Kinga korzystając z okazji mogłaby trochę podwędzić i teraz proszę Was o to, abyście mi przedstawiali swoje pomysły na zrobienie różnych rzeczy dla ucholi. Wiklina ta, która rośnie ma ok. 2 metry, więc niedługo będzie ścięta i chcę trochę się pośpieszyć. ;) Więc czekam. Mile widziane instrukcje.  (;
Pozdrawiam. *; i ucałujcie uchole!
(widziałam jest podobny temat, ale to na ogólne robienei rzeczy, a ja chciałabym z wikliny.:))

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2009, 09:53:02 am »
Z wikliny powiem ci szczerze że nigdy nic nie robiłam , więc instrukcji ci nie dam rady dać za to na rzeczy które można zrobić jest wiele pomysłów ..
Mogą to być tunele , koszyczki , domki , kulki  i wiele innych ;)

kinguchna

  • Gość
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:17:38 am »
Myślę, by zrobić domek, ale co mnie najbardziej korci, by zrobić to kula-smakula . (; Zrobię kulkę i zostawię pare dziur na smakołki. Proste i przydatne.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2009, 18:01:30 pm »
Nie wiem jak wasze - Ale Jak kupilabym coś z wikliny to Susek by to zeżarł i zniszczył z resztą jak wszystko - już raz dostał koszyczek wiklinowy to uznał,że za wysoki i ładnie do okoła  poobgryzał.
SylwiaG

nuka

  • Gość
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2009, 18:11:38 pm »
Cytat: "sylwiaG"
ładnie do okoła poobgryzał

dekoratorka wnętrz  :P  Dobrze że ładnie Susek zajęła się tym koszyczkiem. Już nie musisz nic poprawiać  :lol

kinguchna

  • Gość
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:04:41 pm »
Cytat: "sylwiaG"
Nie wiem jak wasze - Ale Jak kupilabym coś z wikliny to Susek by to zeżarł i zniszczył z resztą jak wszystko - już raz dostał koszyczek wiklinowy to uznał,że za wysoki i ładnie do okoła  poobgryzał.


A to masz mądrego króliczka. dd; Będę musiałą chyba go wynająć. :D :hmmm  :bukiet

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2009, 20:29:08 pm »
chyba z wikliny da sie zrobic takiego jakby precla do zabawy albo taka kule
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Bella

  • Gość
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2009, 23:51:05 pm »
Ja nie polecam rzeczy z wikliny. Mój uchol poobcierał sobie nos o koszyk wiklinowy  :bejzbol .

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2009, 23:29:07 pm »
Ja też chcę wiklinę. *.*
Ja bym im tak normalne dała do pogryzienia, bądź w jakieś kulki to uformowała. :P


Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2009, 17:33:51 pm »
Zuza najchętniej zajmuje się koszykami wyplatanymi ze słomy (???) albo cienkiej wikliny. Kupuję jej takie w pobliskich sklepikach z dekoracjami i innymi pierdółkami. Kiedyś poszłam specjalnie do sklepu z wiklinowymi rzeczami i kupiłam jej takie fajne ringo, ale się nim nie zainteresowała. Podejrzewam, że było za twarde. Ona woli zżerać moje łóżko :lol

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Rzeczy z wikliny.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2009, 17:51:37 pm »
Ja miałam taki koszyk który był wypleciony gałązkami brzozy... pozostał z niego marny szkielecik bo brzoza była mniami :D