Autor Wątek: królik chciałby dywan, ale czy dywan chciałby królika?  (Przeczytany 3298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szczezuja

  • Gość
królik chciałby dywan, ale czy dywan chciałby królika?
« dnia: Czerwiec 26, 2006, 13:44:02 pm »
Hej. Od dwu tygodni mieszka ze mną mała baranka. Uwielbia brykać wszędzie tam, gdzie uda jej się wejść, no i czasem sobie pobiegać. Mam w mieszkaniu podłogę drewnianą w pokojach i kafle w kuchni i przedpokoju - hm, można sobie łatwo wyobrazić jak wyglądają ostre zakręty czy hamowanie na takim podłożu. Wiem, że małej byłoby fajniej biegać, gdyby miała kawałek dywanu, i nawet byłabym skłonna w to zainwestować - a z drugiej strony obawiam się, że dywan zmieniłby się wtedy w dużą kuwetę; koniec końców łatwiej już sprzątnąć te nieszczęsne siki / bobki z podłogi (oczywiście próbujemy ją uczyć, ale ze skutkiem takim, na jaki w danej chwili ma ochotę... wrrrrrr :). Póki co jej ulubioną kuwetą staje się kanapa [tak, wiem, o tym już było wiele razy] i niestety obawiam się, że z dywanem byłoby podobnie :((Napiszcie jakie macie doświadczenia. Ale szkoda mi tych jej fikołków w powietrzu...

Offline bea i tomek

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 290
królik chciałby dywan, ale czy dywan chciałby królika?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2006, 14:57:51 pm »
jestem za kupnem dywanu, mam 6 królików, zaden na dywan nie sika. Oczywiście jest taka możliwość, nieraz każdemu się zdarzy.  :lol

basia.dc

  • Gość
królik chciałby dywan, ale czy dywan chciałby królika?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2006, 18:47:18 pm »
Ja też jestem za kupnem dywanu. Sama w domu mam panele, a Kubuś nie potrafi na nich chodzic, więc jedenym miejscem do jego begania była kuchnia. Ostatnio kupiłam mu wykładzine i świetnie się bawi. Jeszcze ani razu nie zsikał mi sie na nią, tylko koło niej (na panelach), a bobki są bardzo żadko, ale je to szybko sie sprzata. :)

Szczezuja

  • Gość
królik chciałby dywan, ale czy dywan chciałby królika?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2006, 22:40:16 pm »
Ona biega po tej podłodze całkiem nieźle, tylko myślę sobie, że musi być trochę poobijana, bo na żadnym zakręcie się nie wyrabia... :rotfl2

basia.dc

  • Gość
królik chciałby dywan, ale czy dywan chciałby królika?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2006, 10:38:50 am »
Jak nie wyrabia na zakrętach to napewno nie za dobrze jej się tak biega. Lepiej jakbyś kupiła jej ten dywan.

Renata

  • Gość
królik chciałby dywan, ale czy dywan chciałby królika?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2006, 18:26:10 pm »
Ja proponuję na początek zakup wykładziny dywanowej -REMONTOWEJ, koszt niewielki bo jakieś 6-7 zł za 1 m2 , Jak kupisz jasną (nie brazową) to będziesz widziała czy są plamy :wow