Autor Wątek: Pytania  (Przeczytany 5970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goska82

  • Gość
Pytania
« dnia: Maj 19, 2006, 12:35:50 pm »
Mam dwa pytania:
Ile kosztują szczepionki na pomór i myxo?
Można te dwie szczepionki połączyć, bo słyszałam, że jest taki mix?

Hania

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2006, 12:53:59 pm »
jakies 20zl kazda. "taki mix" nie jest dobry , bo po kazdym szczepieniu obowiazkowa kwarantanna 14 dni. nie powinno sie podawac dwoch na raz

Anula_1960

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2006, 17:47:32 pm »
to nie są dwie na raz, tylko jedna łączona(fabrycznie)

Goga

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2006, 19:53:46 pm »
czy ktoś rzeczywiście widział tą łączoną szczepionkę?????????
natomiast dwiema szczepionkami lepiej szczepić z 2 tyg przerwą między kolejnymi zastrzykami a szczególnie gdy królik to maluch

naomi19

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2006, 09:52:29 am »
Tak, mozna zaszczepic króliczki 1 dnia na obie choroby. Jednak nie wskazane jest by szczepić w ten sposób bardzo młode króliczki. Ceny są różne. Ja płacę w Klinice Małych Zwierząt w Katowicach 15zł za każdą.

goska82

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2006, 17:25:02 pm »
wielkie dzięki, i tak na razie nie mogę zaszczepić Kiki, jest chora i poddana leczeniom, mam nadzieje, że szybko wyzdrowieje, jeszcze raz dziękuję

naomi19

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2006, 11:33:35 am »
Oj.. :-( A co jej jest??

goska82

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2006, 14:15:20 pm »
naomi nie wiem dokładnie, diagnoza była taka: zapalenie pęcherza, ale z obserwacji wydaje mi się, że to coś innego, dziś idę znowu do weta, bo leczenie nie przynosi korzyści... A leci jej krew tam z narządów płciowych;(, boję się żeby nic się jej nie stało, bo to mój drugi króliczek i bardzo bym nie chciała żeby stało się to co z pierwszym;(

naomi19

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2006, 21:44:18 pm »
:( Napisz jak będziesz cos nowego wiedzieć. Na pewno będzie wszystko ok, wiec uszy do góry :)

goska82

  • Gość
Pytania
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2006, 14:29:05 pm »
naomi nic nowego sie nie dowiedziałam. Kiki dostała znowu zastrzyk jakieś witaminki. Teraz się martwię, bo jakoś tak dziwnie się zachowuje. Wydaje mi się, że taka osłabiona jest, poza tym dziwny kolor ma jej siku tzn. pierw jest normalne ale z czasem zmienia barwę na różowy. Może tak ma być, choć wet nic o tym nie wspominał. Zobaczymy co powie w czwartek, bo wtedy znowu mamy się pokazać. Mam nadzieję, że jej nic nie będzie. Mam ją niecałe 2 tygodnie, a od tygodnia mi choruje;( a ja nie mogę jej pomóc, a tak bardzo bym chciała....