Autor Wątek: [SPRZEDAM] lub wymienię 8segmentową zagrodę dla królika/świniaczka/szczeniakak  (Przeczytany 2584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
hej hop!

szukam osoby zainteresowanej kupnem lub wymianą kojca który kupiliśmy dla Rózi :)
kojec przyjechał z allegro około 10 dni temu od zaufanego sprzedawcy: http://allegro.pl/kojec-dla-psa-8-elementow-81-x-65-cm-producent-i3639812591.html, ale okazało się że wysokość 65 cm (szerokość segmentów 81cm) to jest nic dla młodego hodowlańca :/
jak głupek zasugerowałam się faktem że na fotce wewnątrz kojca leży owczarek niemiecki i berneński pies pasterski, myśląc "wow! takiego to Różka na pewno nie pokona"  :glupek: a tu niespodzianka, na drugi dzień dziewczynka nauczyła się forsować przeszkodę...
Myślę, że dla miniaturki (lub nawet kilku - zagroda po złożeniu ma obwód prawie 6,5 m, więc jest naprawdę duża) będzie w sam raz. Jest solidnie wykonana, ma takie fajne kuleczki na dole które nie rysują parkietu.

Może ktoś z Was ma wyższy (min 75 cm) płotek i chciałby się wymienić, albo planuje zakup dla swojego zwierzaka?

Zagródkę kupiliśmy nową za 150zł, możemy się potargować bo niestety nam się ona na niewiele zda.

Czekam na kupców :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: [SPRZEDAM] lub wymienię 8segmentową zagrodę dla królika/świniaczka/szczeniakak
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2013, 16:59:34 pm »
nikt nie zainteresowany? :(
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] lub wymienię 8segmentową zagrodę dla królika/świniaczka/szczeniakak
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2013, 08:17:21 am »
Zamykam i przenoszę do archiwum ze względu na brak aktywności dłużej niż 30 dni.