Autor Wątek: Jak przyzwyczaić?  (Przeczytany 4274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Siupka

  • Gość
Jak przyzwyczaić?
« dnia: Maj 12, 2006, 20:28:04 pm »
No więc Hejka.
 Jestem Siupka, to jes mój pierwszy temat, pierwszy post. Mam króliczka od dłuższego czasu, ale najpierw proszę, że dyby ten temat był w złym dziale umieszczony, to proszę go przenieść.
 Jestm kompletna fajtłapa... wiem, że wszyscy mi to będą mówić. Mam króliczka od 2/3 lat, a nie umiem go do siebie przyzwyczaić. Próbowałam codziennie głaskać, zbliżać się do niej, często przynosić jesć, zmieniać poidełko, bodajże. Ale... ona nie chce mnie.
 Nie może się do mnie przyzwyczić... :oh:... ale ja ją naprawdę kocham. Chcę jak najlepiej!  :heart
 P.S.1 - Kocham cię, Trusiu, buziaczki  :heart:.
 P.S.2 - Skorzystam z okazji i zapytam: czy to normalne, żeby królik od początku życia jeszcze nie chorował?
 Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.  :heej
 Siupka  :przytul  :*.  :P

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Jak przyzwyczaić?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2006, 21:48:57 pm »
to dobrze,że Twoj kroliczek nie chorował.Co to znaczy,że kroliczek Cie nie chce?
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Siupka

  • Gość
Jak przyzwyczaić?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2006, 20:21:06 pm »
Prycha na mnie, odchodzi, przynajmniej w obięciach się daje głaskać... ale czasami drapie i gryzie...  :(

Offline weraw85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 263
Jak przyzwyczaić?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2006, 16:29:11 pm »
a probowalas znizyc sie do jej poziomu? tzn klasc sie na podlodze i czekac co ona zrobi?  kazdy krolasek moze sie bac, ale to nie znaczy ze Cie nie chce, moze po prostu sie boi bo jestes za duza?? ;) wejdz sobie na www.uszata.com, tam zdaje sie jest troszki info na temat oswajania krolaskow

Moli

  • Gość
Jak przyzwyczaić?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2006, 16:04:48 pm »
Chyba też sie poradze tego do Szaraczka bo on niezbyt mnie lubi :zdenerwowany .