Autor Wątek: Mój królik wygryza sobie ranę  (Przeczytany 3933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosiaw

  • Gość
Mój królik wygryza sobie ranę
« dnia: Listopad 25, 2007, 22:22:32 pm »
witam!
od miesięcy walczymy z pewnym problemem. Mój królik z jakiegoś powodu wygryza sobie ranę na podgardlu. miała robione testy na wszystko na co wpadli weterynarze, na pasożyty, grzybice, roztocza, dostawała zastrzyki, stosowaliśmy preparaty z spreju (zapisane przez weta) i nic. Pomysły nasze i lekarzy się skończyły. Efekt jest taki, że Lula chodzi z założonym śliniaczkem ktory uniemożliwia jej gryzienie a nie ogranicza ruchow. lekarze załamali ręce i stwierdzili że to moze jakiś problem psychiczny. Prócz tego Lulka jest absolutnie zdrowa, aktywna, ma apetyt, regularnie chodzimy do weta. I ciekawostką jest to ze od kiedy ma śliniaczek nie próbuje się gryźc ale kiedy tylko jej go zdejmujemy to po dwóch, trzech dniach znów robi to samo. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł :hmmm

Offline Ailime

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2007, 22:47:09 pm »
gosiaw ja pomysłu nie mam ale powiedz mi u kogo byłaś, w koncu jestesmy z jednego miasta :)

gosiaw

  • Gość
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2007, 00:57:41 am »
my chodzimy do przychodni "medvet" do doktora Młynarka. To tam chodzimy od początku, od kiedy mam Lulke. Może znasz lekarza od królików w bygoszczy?

józwa

  • Gość
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2007, 09:09:33 am »
a miala robione testy na nowotwor?
nie chce straszyc ale takie ranki moga(ale zupelnie nie musza :) )miec cos wspolnego z nowotworem

gosiaw

  • Gość
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2007, 13:02:28 pm »
Od kiedy nosi śliniaczek rana jest wygojona i powoli zarasta sierścia ale moze faktycznie warto sprawdzic>

Offline Ailime

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2007, 21:57:34 pm »
Cytat: "gosiaw"
my chodzimy do przychodni "medvet" do doktora Młynarka. To tam chodzimy od początku, od kiedy mam Lulke. Może znasz lekarza od królików w bygoszczy?

a gdzie to jest? ja chodze do lekarza na Błoniu, w moim odczuciu bardzo dobrze się Pani doktor orientuje. jak cos to napisz mi na p/w to podam numer kontaktowy ;) Gdzie jest ta przychodnia o ktorej piszesz, na jakiej dzielnicy?

gosiaw

  • Gość
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2007, 00:38:34 am »
ta przychodnia też jest na błoniu, na piętrze, na przeciwko rynku ( pewnie wiesz juz gdzie skoro też chodzisz na błonie)   :icon_biggrin. Wydaje mi się że doktor Młynarek ma wiedzę ale zawsze warto spróbowac gdzies indziej. Czy Ty chodzisz do przychodni koło posterunku policji?

Offline Ailime

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 109
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2007, 08:52:52 am »
Byłam tam tlyko raz, ale nie spodobało mi się. Ja chodzę właśnie tam gdzie ty. Dopiero teraz skojarzyłam nazwisko.  :oh:  Na stronie SPK jest jeden vet od nas, może tam się udaj.

gosiaw

  • Gość
Mój królik wygryza sobie ranę
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2007, 11:54:19 am »
To jesteś kolejną osobą której się tam nie podobało  :hmmm