Autor Wątek: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)  (Przeczytany 103315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 18, 2013, 21:00:32 pm »
O kurczę ale emocje !

Wirtualny opiekun

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 18, 2013, 21:01:07 pm »
Dziewczyny jesteście niesamowite :brawo:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 18, 2013, 21:02:11 pm »
Dziewczyny jesteście niesamowite
Święta prawda, zatkało mnie!  :wow
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 18, 2013, 21:03:10 pm »
No to teraz szybciutko podsumowanie i bierzemy się za wpłacanie pieniążków :)
A Senseja poproszę o adresik :)

Wirtualny opiekun

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 18, 2013, 21:05:02 pm »
Cytat: Milla on Dzisiaj o 23:01:07
Dziewczyny jesteście niesamowite
Święta prawda, zatkało mnie!  wow

jak szalone  :doping:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 18, 2013, 21:05:43 pm »
Jesteście niesamowite... po prostu niesamowite  :bukiet :bukiet :bukiet

Ostateczny wynik giełdy to 549 zł!!!
Jesteśmy bardzo wdzięczne, jeszcze raz serdeczne podziękowania dla darczyńców: Joac, kasika-k, Martu.ha, p. Pameli, p. Joanny, polityki6, Milli, Senseja, Katzarzyny, Elzbiety1950 oraz Duszki01  :bukiet :bukiet :bukiet
Oraz równie gorące podziękowania dla licytujących, których było tak dużo, że nie jestem w stanie wymienic :*  :bukiet :bukiet :bukiet

Każda osoba, która coś wylicytowała dostanie prywatną wiadomość ze szczegółami jeszcze dzisiaj :)
Podsumowanie 8 i zarazem OSTATECZNE
Od Joac
1. Książka – obyczajowa, szwedzka „Dom Augusty”, czytana raz, cena wywoławcza 15 zł – licytuje: Graszka za 20 zł
2. Książka – horror, „Czerwona róża”, czytana raz, cena wywoławcza 12 zł – licytuje: swinka79 za wywoławczą
3. Książka - kryminał „Śmierć w Breslau”, czytana raz, Cena wywoławcza 12 zł – licytuje: antekas za 12 zł
4. Książka – kryminał/thriller duński. Nowa.  „Zabójcy bażantów”. Cena wywoławcza 17 zł – licytuje: swinka79 za 70 zł
5. Książka – kryminał „Ziarno prawdy”, raz czytana. Cena wywolawcza 15 zł – licytuje: swinka79 za 16 zł
6. Kalendarzyk na 2014 rok + długopis Yves Rocher. Nowy, w folii, nieotwierany. Cena wywolawcza 15 zł – licytuje: Króla za wywoławczą
Od kasika-k
7. Granatowo-czarna sukienka Top Secret, raz założona, 38/40,  cena wywoławcza 25 zł WYCOFANE
8. Sukienka ‘mgiełka’ czarna H&M, 38/40, stan idealny, cena wywoławcza 28 zł – licytuje:
9. Sukienka czarna wiązana na szyję Tally Weil, stan idealny, r. 38, cena wywoławcza 25 zł – licytuje:
10. Sukienka z koronką, r. 38, na gumce, stan idealny, cena wywoławcza 25 zł – licytuje:
11. Bluzka, kupiona w Monachium, r.38, nie noszona, cena wywolawcza 20 zł – licytuje:
12. Biżuteria , stan idealny– cena wywoławcza: 15 zł/szt.
A) Kolczyki czarno-złote – licytuje:
B) Kolczyki, czarne kulki – licytuje:
C) Kolczyki kulki – licytuje:
D) Kolczyki pozłacane – licytuje:
E) Kolczyki z białymi kulkami – licytuje:
F) Kolczyki z czarnymi wiszącymi kamykami – licytuje:
G) Kolczyki wiszące pozłacane z kolorowymi dodatkami – licytuje:
H) Kolczyki kółka z wiszącymi dodatkami – licytuje:
I) Kolczyki pozłacane wiszące – licytuje:
J) Kolczyki koła niebieskie – licytuje:
K) Kolczyki wiszące srebrno-czarne – licytuje:
L) Kolczyki wiszące z czerwonymi kamieniami – licytuje:
M) Kolczyki Koła – licytuje:
N) Kolczyki koła brązowe – licytuje:
O) Kolczyki pozłacane kółka – licytuje:
P) Kolczyki z błękitnymi i żółtymi kamieniami – licytuje:
R) Kolczyki z kamieniami – licytuje:
S) Kolczyki  z fioletowymi kamieniami – licytuje:
T) Bransoletka – licytuje:
U) Kolczyki różowe – licytuje:
W) Kolczyki z różowymi kamieniami – licytuje:
Y) Naszyjnik z różowymi kamieniami – licytuje:
Z) Zestaw naszyjnik + kolczyki – licytuje:
13. Zestaw biżuterii, cena wywoławcza: 20 zł/zestaw
A) Naszyjnik + bransoletka (pierwsze i drugie od góry) – licytuje: triss.k za wywoławczą
B) Naszyjnik + bransoletka (trzecie i czwarte od góry) – licytuje: Aisejam za wywoławczą
14. Biżuteria, cena wywoławcza: 15 zł:
A) Naszyjnik – licytuje: joac za wywoławczą
B) Naszyjnik z dwoma sercami – licytuje: WYCOFANE
C) Naszyjnik z pozłacanych kół – licytuje:
D) Zestaw łańcuszek + zawieszka krzyż – licytuje: joac za wywoławczą
E) Naszyjnik – licytuje:
F) Zestaw naszyjnik + kolczyki – licytuje:
G) Zestaw naszyjnik + kolczyki czarny – licytuje:
H) Naszyjnik serce – licytuje:
Od Matru.ha z forum świnek morskich
15. Sieczka 2 kg, cena wywoławcza 10 zł – licytuje: klaudiapiwo za wywoławczą
Od pani Pameli z facebooka
16. Tunel ZUZALA. Tunel jest praktycznie nowy :) Mój Florek przekicał przez niego kilka razy, ale nie był zainteresowany. Tunel jest dość duży i długi, dlatego królik będzie miał się gdzie schować czy położyć :) Żadnemu grubaskowi nie da też utknąć bo jest dość szeroki :) Wymiary 80x25 cm – licytuje: Emilia za 50 zł
Od szyszki:
17. Profesjonalnie uszyty królik tildowy, wysokośc: 36 cm. Kolor królika i sukienki/spodenek do ustalenia (na zdjęciach kilka przykładowych wzorów), cena wywoławcza: 35 zł – licytuje: Solaris za 40 zł
Od p. Asi:
18) 2012
Specjalna publikacja z okazji Światowego Tygodnia Książki to pięć różnorodnych opowieści pięciorga wyśmienitych polskich autorów
Autorzy: Rafał Kosik, Zygmunt Miłoszewski, Beata Pawlikowska, Małgorzata Kalicińska, Jacek Dehnel
cena: 5zł – licytuje:
19) Wilczy Trop
autorka: Patricia Briggs
Wilkołaki, Fantasy
cena z okładki to 38zł więc 13zł na start : ) – licytuje:
20) Pocałunek Żelaza
autorka: Patricia Briggs
Wilkołaki, Fantasy
cena z okładki to 36zł więc  12zł na start : ) – licytuje:
21) Emma i Ja
autorka: Elizabeth Flock
problem miłości i akceptacji w rodzinie, przyjaźni i samotności, egoizmu i okrucieństwa.
Cena z okładki: 9,99zł,  już od 1zł : ) – licytuje:

Od polityka6:
22. Nowa spódnica ATMOSPHERE - rozmiar 10 - nasze 38 - M –10 zł – licytuje:
23. Nowe Gumki do ścierania - rybki, zwierzątka itp - po 4 zł za opakowanie) – licytuje: miniaturowaem za wywoławczą
24. Różowe gumki do włosów nowe - 3 zł– licytuje: Solaris za wywoławczą
25. Nowe dwa długopisy - laleczki po 3 zł za każdy– licytuje: miniaturowaem za wywoławczą
26. Nowy szampon Head&shoulders 75 ml - 2 zł– licytuje:
27. Nowy notes z długopisem - 4 zł– licytuje: miniaturowaem za wywoławczą
28. rodzynki BIO -100 %ORGANIC 150 G termin ważności do 27.07.2014 - 5 zł– licytuje:
29. zapach do samochodu w kształcie trampka 4 zł– licytuje:
30. Długopis ŁUKASZ - 5 zł– licytuje:
31. NOWY roll-On kofeinowy GARNIER 15ml - 10 zł– licytuje: BEATA.K za 12 zł
32. figi nowe - CARRY rozmiar M - 3 zł– licytuje:
33. figi nowe 4 sztuk GEORGE rozmiar 38 (pełne jak na zdjęciu) - 10 zł– licytuje: Solaris za wywoławczą
34. spódnica RESERVED rozmiar 46 NOWA 35 ZŁ– licytuje:
35. Klapeczki dla dziewczynki - nowe - 15 zł licytuje:
36. Nowa spódniczka DENIM rozmiar 8- nasze 36 – S licytuje:
37.  Bluzka z batmanem dla chłopca -NOWA - 11-12 LAT (146-152 cm) GEORGE licytuje:
38. dwie nowe wazelinki po 3 zł za sztukę licytuje:
39. Nowa bluzka z miłego materiału BHs - rozmiar 12 - nasza 40 - L - 8 zł licytuje:
40. fioletowa bluzeczka E-vie rozmiar 38 - bardzo dobry stan - 5 zł licytuje: Solaris za wywoławczą
41. bluzeczka per una- MARKS&SPENCER rozmiar 38 - stan idealny- raz założona kolor czerwony różowy - ciężko określić, lekko jakby błyszcząca, tego chyba nie widać na zdjęciu - 10 zł licytuje: Solaris za wywoławczą
42. bluzeczka czarna w kropki rozmiar 42 F&F - stan idealny - ze ściągaczem na dole- 10 zł licytuje:
43. sukieneczka dla dziewczynki NOWA - 2-3 LATA (98CM) M&Co - 20 zł licytuje:
44. dwie nowe gumki do włosów -domki - 3 zł licytuje: miniaturowaem za wywoławczą
45. kosmetyczka nowa - 10 zł licytuje: joac za wywoławczą
46. NOWE CIENIE - Astor Pure Color Eye Shadow - Długotrwały kolor, o naturalnej energii i intensywności
 kolor: 530 Sweet Daisy, Data ważności połowa 2014r, pojemność 3g, CENA 5 ZŁ licytuje: justys817 za wywoławczą

47. NOWE CIENIE - Astor Pure Color Eye Shadow -Długotrwały kolor, o naturalnej energii i intensywności, kolor: nr 710 Black Orchid czarny/szary, termin ważnosci: 30 miesięcy od otwarcia
pojemność: 3g, stan: produkt fabrycznie nowy, CENA 5 ZŁ licytuje:  Milla za 18 zł

48. NOWE CIENIE - Astor Pure Color Eye Shadow - Długotrwały kolor, o naturalnej energii i intensywności
 kolor: 740 Winter Lilly 3g, Stan produktu: fabrycznie nowy, Data ważności: 30 miesięcy od otwarcia
Pojemność: 5g, CENA 5 ZŁ licytuje: duszka01 za wywoławczą

49. Nowa wersja różu firmy Rimmel 3 w 1, kolor: 001 Spring Flower, tan: produkt fabrycznie nowy
data ważności: 2 lata lub 30 miesięcy od otwarcia, opakowanie: 4.5 gr, CENA 10 ZŁ licytuje: Milla za 20 zł

50. temperówka do kredek, kajali, liplinerów CENA 2 ZŁ licytuje: Solaris za 5 zł

51. Marion Ultralekka Odżywka z Olejkiem Arganowym, Odżywka w spray'u bez splukiwania dla każdego rodzaju włosów, szczególnie suchych i zniszczonych, intensywnie pielęgnuje włosy i ułatwia stylizować fryzurę. stan produktu: fabrycznie nowy, data ważności: 2 lata lub 12 miesięcy od otwarcia
opakowanie: 120 ml CENA 7 ZŁ licytuje:

52. Coty, Miss Sporty Quatro Smoky Eyes, paletka czterech cieni do wykonania makijażu w stylu smoky eyes, kolor: 402 Green Eyes, termin przydatności: 2 lata
stan: produkt fabrycznie nowy CENA 5 ZŁ licytuje: justys817 za wywoławczą

53. na wypryski: plasterki punktowe na wypryski 10 sztuk, Przeźroczyste plasterki punktowe przyspieszają gojenie się wyprysków, zmniejszają przebarwienia skóry i wysuszaja trądzik. Sposób użycia:
Umyj twarz, następnie wytrzyj do sucha.
Odklej plasterek z folii.
Nałóż plasterek bezpośrednio na wyprysk i docisnij
Pozostaw na ok. 8 - 10 godzin (najlepiej na noc).
Odklej
Po zdjęciu można nałożyc krem do twarzy.
Stosowuj 2 razy w tygodniu.
CENA 3 ZŁ licytuje: miniaturowaem za wywoławczą

54. Marion Natura Silk - jedwab do włosów w sprayu 15ml, Natura Silk - jedwabna kuracja to regenerująca odżywka do włosów bez spłukiwania. stan produktu: fabrycznie nowy
data ważności: 2 lata lub 12 miesięcy od otwarcia CENA 6 ZŁ licytuje:
55. oczyszczające płatki na brodę i czoło - 1 komplet, Płatki wnikają głęboko w pory, dokładnie oczyszczając strefę T i brodę z tłuszczu i zanieczyszczeń, które zatykają pory. Skutecznie usuwają istniejące wągry oraz zapobiegają powstawaniu nowych. Zawarty w płatkach ekstrakt z oczaru wirginijskiego działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, przyspieszając proces regeneracji skóry.
Płatki pozostawiają skórę czystą i doskonale gładką. stan: produkt nowy fabrycznie
data ważnosci 08.2014r CENA 5 ZŁ   licytuje:
56. nowe gumki do włosów - cena 3 zł licytuje: Solaris za wywoławczą

Od Milla:
57. Kufle do piwa, nigdy nie używane cena 20 zł licytuje:
58. Domek dla królika Pinokio, mały - króliczek nie korzystał z domku i praktycznie stał w zagrodzie jakiś tydzień. Nie jest pogryziony cena 10 zł licytuje: kasika-k za 15 zł
59. Paśnik kula - nie używany cena 5 zł licytuje: klaudiapiwo za 6 zł
60. Podgrzewacz do butelek Philips - używany ale doskonale działa cena 20 zł licytuje:
61. Dres, r. 92, stan bardzo dobry, cena 15 zł licytuje:
62. Kamizelka ocieplana na roczne dziecko, stan bardzo dobry, cena 15 zł licytuje:
63. Spódnica, r. 80, stan bardzo dobry, 15 zł licytuje:
64. Spodnie, r. 86, stan bardzo dobry, 15 zł licytuje:
65. Spodnie r. 86, stan bardzo dobry, 15 zł licytuje:
66. Golf r. 92, stan dobry, 10 zł licytuje:
67. Półgolf, r. 92, stan dobry, 10 zł licytuje:

Podarował Sensej
68.Kuweta narożna dla królika. Fajki są specjalnie gdyby ktoś nie wiedział jaki to rozmiar. Cena wywoławcza: 10 zł licytuje: BEATA.K za wywoławczą

Podarowała Katzarzyna:
69. Chustecznik wykonany metodą decoupage, wzór i kolor wybiera zwycięzca licytacji, cena wywoławcza: 25 zł licytuje: Hanuta za 29 zł
Od Matru.ha z forum świnek morskich
70. Trawokulki 2 kg, cena wywoławcza 7 zł – licytuje:

Od Elzbieta1950


71. Chusty z cieniutkiego jak mgiełka jedwabiu, ręcznie malowane 90 x 90 cm- technika batiku.
a) .z królikiem - cena wyw. 20 zł - licytuje:
b) .z kotkiem  - cena wyw. 20 zł - licytuje:
72. 3 świeczki wys 8 cm- króliczki- zielony, żółty, lawendowy - po 5 zł sztuka - licytuje:

Od polityka6:

73. NOWE cienie RIMMEL, kolor: 001 smokey noir, pojemność 4,2 g - CENA 15 ZŁ – licytuje:

74. cienie MAYBELLINE DIAMOND GLOW kolor: 01 purple drama, pojemność, użyte 2 razy, aplikator nieużywany, niewielki ubytek widoczny na zdjęciu, CENA 10 ZŁ – licytuje: duszka01 za wywoławczą

75. nowy balsam Einstein lip therapy coolin lip relief, Balsam bogaty w witaminę A i E. Świetnie nawilża a także chroni usta przed wpływem czynników zewnętrznych: wiatrem, słońcem, zmienną temperaturą. Dodatkowo wygładza je. Niewielkie wymiary balsamu umożliwiają noszenie go zawsze przy sobie i stosowanie w każdej chwili.
Produkt jest nowy, świeży, oryginalny, Opakowanie: 3,16g, Termin przydatności: 24 miesiące, CENA 3 ZŁ – licytuje: BEATA.K za 6 zł

76.  NOWE cienie NYC odcień gothic harlem, pojemność: 3,4g CENA 10 ZŁ – licytuje:

77. Zestaw rozświetlających cieni do powiek LOVELY - odcienie niebieskiego - NOWE, pojemność 2,7 g data ważności: 07.2015 CENA 4 ZŁ – licytuje:

78. L'Oreal Super Liner Ultra Precision, eyeliner posiada płynną konsystencję, którą nakłada się dzięki aplikatorowi w formie pisaka gąbeczki, Formuła zawiera mocno skoncentrowany pigment i polimery lateksowe.
Można nim wykonać czarną, lśniącą kreskę, która długo utrzymuje się na powiekach.

Bardzo łatwo wykonać nim precyzyjną, grubą, głęboko czarną kreskę. Nie rozmazuje się a równocześnie szybko zmywa podczas demakijażu. Dzięki miękkiej i elastycznej gąbce pisak pozwala na szybkie, łatwe i powtarzalne wykonywanie grubych bądź cienkich kresek. Konsystencja nie spływa po aplikatorze, ani nie rozmazuje się podczas aplikacji.

Przed użyciem wstrząśnij.
kolor: czarny, z drobinkami, Data ważności: 2 lata lub 6 miesięce od pierwszego otwarcia
stan produktu: fabrycznie nowy
opakowanie: pełnowymiarowe 8 ml - CENA 13 ZŁ – licytuje: miniaturowaem za wywoławczą

79. nowe kolczyki - CENA 7 ZŁ – licytuje: BEATA.K za 10 zł

80. breloczek motylek - CENA 3 ZŁ – licytuje: joac za 5 zł

Od Duszka01

81. Żel do mycia ciała i włosów dla mężczyzn Oriflame , ważny do 2014 roku , lekko ułamane zamykanie ale nic się nie wylewa i da się zamknąć opakowanie . Cena - 5 zł - licytuje: Sensej za wywoławczą



Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 18, 2013, 21:06:07 pm »
No cóż,szkoda przegrałam...Ale niestety w obecnej chwili nie mam więcej kasy...

Offline Sensej

  • Użytkownik
  • *
  • Banned!
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubań
  • Moje króliki: Mania
  • Pozostałe zwierzaki: ... mole
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 18, 2013, 21:06:27 pm »
No to teraz szybciutko podsumowanie i bierzemy się za wpłacanie pieniążków :)
A Senseja poproszę o adresik :)

Znalazłem gąbkę !!!! :DD

Jeśli o podsumowanie chodzi to niech Szyszka poda konto żeby nie było niejasności , ew. co pisać w tytule chociaż to chyba nie ma znaczenia.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 18, 2013, 21:06:57 pm »
Zaraz każdy dostanie PW, poczekajcie sekundę proszę :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 18, 2013, 21:07:03 pm »
a ja mam propozycję, nie wiem, czy się zgodzicie... Skoro licytacja "Bażantów" poszła tak pięknie, to mogę podarować na giełdę jeszcze jeden egzemplarz i Świnka79 zapłaci tyle, za ile wylicytowała, a Izaf tyle, ile wyniosła jej najwyższa oferta. Chyba że uznacie, ze to nie w porządku - ale chodzi o nazbieranie jak największej kwoty dla uszaków  :bunny:

EDIT: albo i Świnka i Iza po 55 zł?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 18, 2013, 21:09:36 pm »
a ja mam propozycję, nie wiem, czy się zgodzicie... Skoro licytacja "Bażantów" poszła tak pięknie, to mogę podarować na giełdę jeszcze jeden egzemplarz i Świnka79 zapłaci tyle, za ile wylicytowała, a Izaf tyle, ile wyniosła jej najwyższa oferta. Chyba że uznacie, ze to nie w porządku - ale chodzi o nazbieranie jak największej kwoty dla uszaków
Jestem jak najbardziej za za takim rozwiązaniem!!! :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 18, 2013, 21:09:51 pm »
Asiu, dziewczyny mnie zmiażdżyły w licytacji książki  :oh: Chyba, że masz jeszcze trzecią dla mnie?  :bunny:

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 18, 2013, 21:10:07 pm »
Izaf, nikt nie przegrał  :przytul tu wszyscy jesteśmy zwycięzcami, znów coś razem fajnego zrobiliśmy  :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 18, 2013, 21:11:19 pm »
Anetko, mam trzecią :D Ile dasz?  :bunny:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 18, 2013, 21:12:12 pm »
Anetko, mam trzecią :D Ile dasz?  :bunny:
:hahaha: Joac, jesteś genialna! :D :bukiet:
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 18, 2013, 21:13:14 pm »
Anetko, mam trzecią  Ile dasz? 
: Joac, jesteś genialna!  :
No nie wiem, może Świnka i Iza myślą, że to nie fair  :nie_powiem
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 18, 2013, 21:13:34 pm »
Anetko, mam trzecią :D Ile dasz?  :bunny:
:hahaha: Joac, jesteś genialna! :D :bukiet:

No ja to ile? 55 jak dziewczyny!!!

edit: jeśli oczywiście nikt nie jest przeciwny?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 21:18:34 pm wysłana przez anetkas »

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 18, 2013, 21:20:29 pm »
ja się powtórzę, ale jesteście niesamowite  :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet
bez was by się nie udało, to ogromna suma dla nas, dzięki niej jesteśmy bliżej naszego upragnionego celu  :bunny:

Szyszka bardzo Ci dziękuję za ekspresowe zorganizowanie tematu  :brawo:

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 18, 2013, 21:21:35 pm »
edit: jeśli oczywiście nikt nie jest przeciwny?
Ja jestem za :) Iza? Swinka79? Co wy na to?

Szyszka bardzo Ci dziękuję za ekspresowe zorganizowanie tematu  brawa
Mi nie ma za co dziękowac, to wy wszyscy jesteście niesamowici :*
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline swinka79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LOKAL BIURA SPK W LUBLINIE-ZBIERAMY NA KAUCJĘ! ZAPRASZAM :)
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 18, 2013, 21:22:16 pm »
mnie obojętne,upajam się pierwszą prawdziwą wypłatą od sześciu lat ;)
i nie odbierzcie tego jako przechwalanie się-ja się po prostu cieszę,że mogę sama,bez oglądania się na męża w końcu rozporządzać moim mini majątkiem :))