Autor Wątek: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...  (Przeczytany 1009423 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marchewka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #360 dnia: Grudzień 16, 2013, 09:33:39 am »
Nie zapeszasz magii0 :)
Potwierdzam i ogłaszam oficjalnie: od piątku będziemy zaprzyjaźniać Filipka z naszą Fionką!  :icon_biggrin
Mam nadzieję, że będzie wielka barania miłość!!!!  :onajego

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #361 dnia: Grudzień 16, 2013, 11:32:03 am »
U mnie niestety sie nie da... maz juz mi w dt nie wierzy ;)
no i widzisz co narobiłaś :P, ale co zrobić jak po raz kolejny trafiła strzała króliczego amora :zakochany:

Nie zapeszasz magii0 :)
Potwierdzam i ogłaszam oficjalnie: od piątku będziemy zaprzyjaźniać Filipka z naszą Fionką!  :icon_biggrin
Mam nadzieję, że będzie wielka barania miłość!!!!  :onajego
oj niewątpliwie, skoro Filipek od razu Wasze serducha skradł to i Fionce zapewne też :)

A Malaga to wygląda jak nasza śp. babuszka Fuszka* :)

ps. a gdzie Tikitaki i Kasztanki ;) ??

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #362 dnia: Grudzień 16, 2013, 11:51:42 am »
Magda, nie zapeszaj, więcej bezdomniaczkow nie trzeba
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #363 dnia: Grudzień 16, 2013, 11:58:47 am »
Potwierdzam słowa Izy, że Bambi ma rzęsy niesamowite! Wogóle to wygląda jak sarenka.. kolejne cudeńko w Uszatej się trafiło :zakochany:

A w Uszatej tłok taki, że trzeba zmobilizować wszystkie możliwe DT, albo zwerbować nowe, bo nie ma gdzie nogi postawić  :niespodzianka
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #364 dnia: Grudzień 16, 2013, 12:14:31 pm »
To ilu już mamy rezydentów?

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 16, 2013, 12:43:35 pm »
Jeśli dobrze liczę, to.. 13!
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #366 dnia: Grudzień 16, 2013, 14:54:37 pm »
 :?:  :hmmm
istot uszatych w Uszatej mamy 13...w każdym bądź razie sporo do ogarnięcia (ruda 2112 wybacz  :icon_redface bo nie zdążyłam ogarnąć Uszatej tak jak bym tego chciała - Karolina musiała wyjść więc i ja musiałam się ewakuować)

klatki ogarnęłam wszystkie, niestety wszystko co po ogarnianiu zostało...zostało w gigantycznym worku bo nie zdążyłam wyrzucić śmieci...
nie zdążyłam zrobić opisów dla Bambi i Malagi - dziewczyny są na diecie suszkowej !!

wogóle to dziś wszyscy mają dietę suszkową bo nie zdążyłam im śniadanka naszykować  :icon_redface ( :glupek: ale klatki są umyte dokładnie  :glupek: )
zieleninka jest na parapecie (sałata, cykoria) więc proszę popołudniową zmianę o obdzielenie króliczków sprawiedliwie :D

zdjęć też nie zdążyłam zrobić....tyle ile bym chciała, ale kilka mam więc podziwiajcie :D

nowe rezydentki UP :DD
Bambi, o spojrzeniu głębokim jak studnia, wąsach długaśnych jak u kota Filemona, nic tylko brać i kochać :zakochany: (tu zachęcam również do wirtualnej adopcji  :>)



Malaga, istny żywioł, który nie ma czasu się przytulać ;) a tym bardziej fotografować  !! wszędzie jej pełno, wszystkiego ciekawa (również czeka na WO)




niedopieszczona Ptysia, która dzisiaj brykała ile sił w małych łapkach  :mhihi na dodatek ma zapędy wspinaczkowe :mhihi


Koala, dokazywała dziś na wybiegu z siostrą (Goldi), niestety nie miała czasu na pozowanie


Yeti, przytulak z serii "błyskawiczny naleśnik" :D miźnij raz, a Yeti już leży rozpłaszczona czekając na więcej  :zakochany:
jeśli ktoś jest nie dopieszczony, zachęcam do adopcji tej oto króliczki :D na pewno stworzycie zgrany duet :D


PanZając... króliczy dżentelmen :heart


Rita, trochę na mnie krzyczała na początku gdy chciałam jej sprzątnąć klatkę, ale chyba warto było postawić na swoim :D dziewczyna pobiegała dziś troszkę dłużej, powspinała się i wkurzała ruda koleżankę Goldi ;)



Infinity...jej uszy są zadziwiające i niepowtarzalne...zresztą ona cała jest niesamowita i strasznie ciekawska :zakochany:


Giulietta...nie chciała dziś robić portretów, za to udało mi się sfotografować sylwetkę   :mhihi



Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #367 dnia: Grudzień 16, 2013, 15:16:11 pm »
WOW to nieźle! To powoli chyba trzeba będzie umawiać się po dwóch dyżurujących na zmianie, żeby tą całą gromadę ogarnąć  i wymiziać :icon_mrgreen

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 16, 2013, 15:32:52 pm »
każdego bym dorwała i całowała :D nie bójmy się tych słów ;-)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 17, 2013, 00:12:57 am »
Dzisiaj wieczorkiem na dt śmignął nasz Zajączek :) Teraz trzymamy kciuki, by się grzecznie zachowywał i nie dawał Anecie zbytnio w kość ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 17, 2013, 13:14:39 pm »
Dzisiaj wieczorkiem na dt śmignął nasz Zajączek usmiech2 Teraz trzymamy kciuki, by się grzecznie zachowywał i nie dawał Anecie zbytnio w kość oczko
Pan Zając jest dżentelmen króliczy, w przeciwieństwie do Filipa który na poniedziałkowym dyżurze tupał i tupał, doprowadzając do szału Leosia, który biegał równocześnie w pomieszczeniu obok :D
 
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 17, 2013, 13:20:16 pm »
Filip to powinien w klatce jakieś wyciszenie mieć zamontowane, bo wszystkie uszy wkurza tudzież stresuje tym tupaniem.. pamiętam nasze pierwsze spotkanie.. bałam się że mu te stopiszcza w końcu odpadną! No ale cóż zrobić, on jest taaaki uroczy :D


A za Panem Zającem będę bardzo tęsknić, bo fajny chłopak z niego, ale mimo to.. bardzo się cieszę, że go nie ma w Uszatej ;)
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #372 dnia: Grudzień 17, 2013, 17:09:19 pm »
w ogóle się nie znacie, to Filip jest najnajszy! :zakochany: i baaardzo się cieszę, że będzie mieszkał niedaleko mnie, tralala :doping:

Dzisiejszy dzień w Uszatej upłynął pod znakiem samych przyjemnych i konstruktywnych wydarzeń :lol aż nie wiem od czego zacząć! :)

Wszystkie nasze uszate dziewczynki czekające na domek robiły dziś za gwiazdy foto https://www.facebook.com/media/set/?set=a.373409279471087.1073741837.270772163068133&type=1  :bis: Prosimy o udostępnianie!

W trakcie dyżuru odwiedziła nas znienacka Pani od Alvaro, z dobrym słowem oraz suszkami i zieleniną dla uszu z Uszatej. Pięknie dziękujemy! :bukiet

"Nas", bo pomagała mi kelpie, a potem i jej partner, dzięki czemu dyżur poranny zrobił 100% normy karmienia, sprzątania, wybiegiwania, plus dodatki do normy w postaci opstrykiwania i wymiziwania :lol Dzięki za pomoc i miłe towarzystwo!

A poza tym wreszcie dotaszczyłam i rozpakowałam opakowanie podkładów od Sashy. Sashy, dziękujemy! :bukiet :bukiet :bukiet [i przepraszam, że dopiero teraz :icon_redface]

A teraz możecie zacząć dźgać kelpie o fotki z poranka :diabelek





Offline kelpie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 655
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toffik, Trusia i Dżogurt
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #373 dnia: Grudzień 17, 2013, 18:31:01 pm »
Gdy weszłam do domu i zobaczyłam swój Armageddon to z rozpędu też rzuciłam się do sprzątania :). Ale już są foteczki. Będą trochę nie ostre, jednak na następną wizytę zabiorę porządny aparat :).


Pytanie z serii "kto to?"


To ja, to ja!


A teraz to ja sobie idę.


O Ty człowieczy podglądaczu... I tak mam Cię gdzieś!


Dziś jestem taka wczorajsza, ale chyba wyjdę się ogarnąć :D


Hmmm... Mały romansik może, tak na rozruszanie :D


I kolejna do romansu. Co będzie jak go zabraknie....


Ty mnie odwiedzasz, teraz ja Ciebie, miłość nam kwitnie przez te kraty...


Cały dzień jej ogon pokazywałam, myślałam, że załapała, że dziś żadnych fotek. A ta zołza w toalecie mnie dopadła. Nie ma życia :/


Ha! Byłem w Twojej klatce i zostawiłem Ci ślad po mnie.


I tak mi człowieki posprzątają więc co się będę przejmować ;p


Jestem słodka, ale się wstydzę


Już się mniej wstydzę


Głaskaaaaj...


A tak wyjadam Filipowi siano


Czyściocha ze mnie ;)


Nie złapiesz mnie z tym ustrojstwem!


I złapałaś...


Królowa jest jedna :D


Co wyście tu narobili...


I słodka drzemka Rity


Po powrocie Toffi z namaszczeniem obwąchał moje adidasy i długo siedział nad nimi mocno zamyślony...

Mój partner pojawił się tylko dlatego, że zapomniał mi zostawić dokumenty auta i do Uszatej jechałam na nielegalu :D. Poza tym narzeczony powiedział, że jeśli wizyty w Uszatej mają pomóc na moje lęki związane z jeżdżeniem autem to on się zgadza :). Ja jestem przeszczęśliwa, dziękuję Kic za  wprowadzenie mnie w "te" arkana, trochę przy okazji się nauczyłam :). Kolejna chętna para rąk powinna meldować się przynajmniej raz w tygodniu :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2013, 18:34:07 pm wysłana przez kelpie »
"You're no bunny till some bunny loves you"

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #374 dnia: Grudzień 17, 2013, 18:44:03 pm »
Jak dobrze widzieć Leniulke chociaż na zdjęciach (zdjęciu:D) już nie mogę się doczekać kiedy znowu będzie u mnie :) a romans Goldi z Leośkiem mnie rozczula.. jak on na nią paCZyyy :zakochany: uwielbiam jak Goldi zamiast biegać siedzi obok klatki Leośka hehehe
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #375 dnia: Grudzień 17, 2013, 21:38:10 pm »
Lenka łobuziara wydarła sobie zszywki i wyjadała nieco szwy, wiec miała czyszczoną rankę, pani doktor powiedziała, ze 2-3 dni i powinno być ok. Póki co będzie smarowanko i czyszczonko.

Ps.Kelpie witamy wsród wolontariuszy Uszatej :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2013, 21:54:29 pm wysłana przez magii0 »

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #376 dnia: Grudzień 18, 2013, 10:36:41 am »
Lenka wariatka :oh: napisałaś jakąś kartkę z informacją, żeby chodzić rano na czyszczenie ranki? Bo nie każdy zagląda na forum, a szkoda by było, żeby się zababrała ta rana.
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #377 dnia: Grudzień 18, 2013, 10:54:10 am »
Nikt się nie zachwycił Ritą zrelaksowaną w obecności człowieka? a nawet dwóch człowieków?? :bejzbol

a poza tym wszyscy zachwycają się Bambi, która zaiste jest sarenką o niesamowitym spojrzeniu, ale mnie urzekła Malaga - jest TAKA SŁODKA! zupełnie jak jej imię :zakochany:

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #378 dnia: Grudzień 18, 2013, 10:58:52 am »
Rita jest niesamowicie "pyskata"  :mhihi
chociaż jak już człowiek się z nią dogada, i przekona że warto wyjść z klatki, to Rita zaczyna zwiedzać, wspinać się i nawet głaski przyjmuje z zadowoleniem :D
na pewno ta biało-czarna dziewczyna zrobiła niesamowity postęp jeśli chodzi o odwagę, otwarcie się na świat (pamiętam jak była wystraszona na samym poczatku po przybyciu do Uszatej...), teraz to zupełnie inny królas :D
co nie zmienia faktu że worrkowa jest fanką Yeti i puchatej Ptysi, może to dlatego że osobiste króliki nie lubią się przytulać :hmmm

Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Uszata Przystań w Krakowie zaprasza...
« Odpowiedź #379 dnia: Grudzień 18, 2013, 10:59:10 am »
Kejt oczywiście napisałam na tablicy info o Lence :)))
Kic no tak zatkało zdjęcie z Ritą, że słowa nie mogłam napisać :P a wieczorem tak mnie oburczała, że mi się koszmary śniły...ale za to wzięła z ręki suszki i dałatę hehehe żarloczek mały.

A Bambi :zakochany: matko drugiego TAK pięknego królika nie widziałam (poza moim Olkiem oczywiście), te oczy, te RZĘSY, to umaszczenie, te smukłe proporcjonalne do granic przyzwoitości kształty... Ideał króliczego piękna jak dla mnie. I jeszcze miziać się lubi :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2013, 11:03:18 am wysłana przez magii0 »