Autor Wątek: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami  (Przeczytany 3469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Szukam osoby, która mogłaby mi powiedzieć, ile kosztują takie kartki oraz ewentualnie zakupić je dla mnie kilka (w zależności od ich ceny) i przesłać w kopercie razem na mój adres. Za wszystko zwrócę pieniądze. Zdjęcia przykładowych kartek wrzucam poniżej. Mogą być oczywiście inne, ale nie mogą być pogięte lub uszkodzone w jakikolwiek sposób. No i ładne :)








Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2013, 16:48:22 pm »
3zł kosztują ale te kartki to lipa -wysłałam taka ostatnio do Holandi  i pudełeczko z piaskiem popękało :P
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2013, 17:10:59 pm »
3zł kosztują ale te kartki to lipa -wysłałam taka ostatnio do Holandi  i pudełeczko z piaskiem popękało jezyk1
Mam chłopaka postcrossera z Chin, który by bardzo taką chciał, więc zaryzykuję :) Ale senkju kochana senkju! :)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2013, 17:27:50 pm »
ja mogę ci kupić tylko nie gwarantuję, że do ciebie w całości dotrą. Mogłabym je jakoś popakować w pudełko ale wtedy przesyłka chyba drożej wyjdzie.
edit: cenę jeszcze jutro sprawdzę bo nie jestem pewna czy 3zł czy 3,50 :P
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2013, 17:33:25 pm »
ja mogę ci kupić tylko nie gwarantuję, że do ciebie w całości dotrą. Mogłabym je jakoś popakować w pudełko ale wtedy przesyłka chyba drożej wyjdzie.
Martini90 tez mi już zaoferowała, że się rozejrzy. Jeśli masz dostęp, to wspaniale. Czyli masz takie "pewne miejsce"? Chętnie kupię i od Ciebie kartki. Nie mogą być uszkodzone, więc chciałabym, aby były dobrze zapakowane. Najlepiej w kopercie bąbelkowej i przełożone np ręcznikami kuchennymi, żeby się o siebie nie uszkodziły. Ja pokryje wszelkie koszty wysyłki. Zależy mi, żeby kartki nie doszły uszkodzone. Proszę 4 sztuki. Najfajniej to dwie z muszelkami i dwie z bursztynami. Kartek nigdy dość ;)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2013, 17:38:55 pm »
u mnie jest tego na kopy - w każdym kiosku sprzedają. Sa nawet takie z duzym okienkiem - prawie na całą kartkę ale taka to już na pewno nie przetrzyma transportu :P A jakie chcesz zdjęcia ? Bo są statki i foki i widoczki.
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2013, 17:41:17 pm »
O kurcze, aż taki wybór! Widoczki i foczki najbardziej bym chciała :) To może być więcej. Niech będzie 6 sztuk :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] czystych kartek pocztowych znad Bałtyku z muszelkami lub bursztynami
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2013, 15:24:07 pm »
proszę o zamknięcie tematu :)