Autor Wątek: Drapanie w dywan i koc  (Przeczytany 11222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nestia16

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« dnia: Maj 07, 2006, 19:35:12 pm »
Ostatnio jak Jasper biega sobie po moim pokoju nagle zaczyna drapac w dywan, czasem wezme go na swoje łóżko, na ktorym jest koc po pewnym czasie zaczyna drapać, jakby chcial wykopać dziore ale nie moze...o co właściwie b ??

alexandraaa

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2006, 19:38:18 pm »
króliczek pewnie się bawi. Mój też tak robi. Wydaje mi się że to normalka. Może kup Jasperowi wapienko i zawieś w klatce. Może to pomoże:)

Katasza

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2006, 06:59:44 am »
kroliki w naturze kopia dziury, nory. w domu w dywanie trudno to zrobic, ale zawsze mozna probowac.
moje dostaly stary spiwor, drapia i kopia ile wlezie i sa szczesliwe, a dywan caly.

Goga

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2006, 11:29:26 am »
alexandraaa, nie należy dawać królikom kostek wapiennych wbrew temu co mówią w sklepach, od tego mogą się nabawić poważnej choroby jaką jest kamica dróg moczowych, a króliki mają do niej skłonność

Olla

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2006, 14:39:16 pm »
Mój potwór najpierw "wykopuje" dołek w podłodze i sie potem do niego rzuca=)

ania12

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2006, 16:40:46 pm »
Moja czarnucha też kopie dziury w dywanie, myślałam że to z nudów więc zrobiłam jej domek z kartonu ale to niepomogło.

martusia7377

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2006, 13:26:46 pm »
no to widze że nie jestem sama:) Popiołek też tak robi i nie wiedziałam dlaczego. Teraz już wiem:P

bonnie_blue

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2006, 14:30:53 pm »
Moj tak robi ale jak sobie przypomni. Tzn. nagle zastyga, patrzy, ze jest na dywanie i dawaj :oh:

Duszka

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 22, 2006, 19:36:35 pm »
A moja tak robi wszedzie - na dywanie na srodku pokoju, na swoim dywaniku-mymłoczku, na kocu na rogowce, a ostatnio nawet probowala podrapac i pokopac w parkiecie  :oh:

Najgorsze jest to, ze wlasnie chcemy zmienic rogowke i az boje sie myslec, ze Krysia nie zmieni swoich nawykow drapania, a wtedy to chyba nie wytrzymam i  :bejzbol

Bastila

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 23, 2006, 12:22:37 pm »
Mój Filip też tak ma, że jak sobie przypomni to zaczyna "kopać" w dywanie :D Robi to też, kiedy najwyraźniej mu się nudzi, a rolka po papierowym ręczniku już go nie interesuje i odrzuci ją na bok :D Albo jak chce żebym go poganiała po pokoju :D Natomiast namiętnie obdziera tapety  :oh:  Na szczęscie tylko w tych miejscach, w których tego nie widać, więc mu to wybaczam ;)

bonnie_blue

  • Gość
Drapanie w dywan i koc
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 23, 2006, 16:08:42 pm »
Ja tez wybaczam wszelkie szkody poczynione tam gdzie nie widac (np. tapeta zerwana pod lozkiem). Lepiej zeby krolik sie pobawil w spokoju pod lozkiem niz sie nudzil :)