Autor Wątek: paraliż  (Przeczytany 3799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cama

  • Gość
paraliż
« dnia: Czerwiec 05, 2006, 21:47:34 pm »
witam
miałam kiedys pieknego krolika !!! długa sierść, bardzo żwawy!
i niewiedziec dlaczego pewnego dnia zesztywniały mu tylne łapki!
uspiony został!
czy ktos moze mi wyjascic tą chora sytuacje?
pozdrawiam :(

anUSZka

  • Gość
paraliż
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2006, 19:35:03 pm »
Kroliki sa bardzo chorowite, a jesli wet sie nie zna, to czasami za szybko podejmuje sie decyzje o uspieniu. Co ci powiedzial wet o przyczynie paralizu? Czy chociaz po uspieniu zrobiliscie sekcje? Bez tego nikt Ci nie wyjasni co sie stalo.

wiele krolikow zyje z paralizem, to zalezy, od tego, co jest jego przyczyna i od tego, czy wet potrafi (chce) leczyc i pomagac w tej sytuacji.

Przykro mi z powodu Twojego kroliczka :(

cama

  • Gość
paraliż
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2006, 20:29:09 pm »
hej
weterynarz powiedział, że leczenie będzie dość kosztowne, i nie da grwarancji na to, że krolik przetrwa, w sumie to rodzice podjeli za mnie decyzje, dawno to było :(
dzieki

Bastila

  • Gość
paraliż
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2006, 22:08:19 pm »
Hm... ciekawe.. najlepiej pozbyć się problemu... ja wydałam kupę forsy na leczenie mojego króliczka, którego niestety nie ma już ze mną, ale nie żałuję, że walczylam. Miał niewydolnośc nerek i niestety odszedł po tygodniu walki... Nie zrobiłabym nigdy czegoś takiego, żeby od razu usypiać, a jak ktoś by chciał, to bym powiedziała, żeby sam się poszedł uśpil, żeby na przyszłośc nie było problemów z tym kimś  :/

anUSZka

  • Gość
paraliż
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2006, 16:58:30 pm »
Niestety, wielu weterynarzy zamiast leczyc, to tylko straszy kosztami i usypia zwierzeta, dlatego tak wazne jest znalezienie dobrego weterynarza od kroliczkow, ktory nie bedzie od usypiania, ale od leczenia.