Autor Wątek: Czy to ciąża urojona???  (Przeczytany 3359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

igasu

  • Gość
Czy to ciąża urojona???
« dnia: Maj 25, 2006, 17:22:01 pm »
Mam problem.dzis rano zauwarzyłam ze króliczka która od jakiegos czasu jest u mnie(odsyłam do działu Oddam) wyskubala sobie nieco futra..w sumie nie bardzo ale troszeczeke tego jest...w tymmomencie nie zmienia siersci..wiec nie wiem czy nie jest w ciąży xD czytałam ze ciaza trawa od 28-30 dni...no ajakies ponad miesiac temu przypadkowa zwiała ze swojego domku w czasie kiedy moj krol biegal i kiedy wrocilam do pokoju zastałam ja schowana miedzy szafka a kaloryferem..no a Smak  byla strasznie zziajany i sie pokładał :hmmm ludziłam sie ze byc moze nic nie zaszlo ona raczej nie byla ufna i chyba smakus ja wkurzal,wiec spodziewałam sie ze nic nie zaszlo...no ale pomimo tego ze byla gruba jak do nas trafila ,teraz schudla choc  ma dalej w miescu rzeber, strasznie wypukle i okragle cos podobnego jak miala moja myszkokoczka gdy byla w ciazy..tylko zadnego ruchu niezauwazyłam..a u myszoskoczki widziałam jak sie  maluchy pod skora przemieszczały....Wiec nie wiem :/ wiem dobrze ze przez nasza lekkomyslnosc  zdazylo sie ich spotkanie..ale teraz jest juz w innym pokoju i raczej nie maja mozliwosci spotakania sie...
Tak wiec moze ktos by mi sprobował odpowiedziec na to pytanie... bo ja sie teraz wogole boje ja ruszac zeby sie nie denerwowala i wogole zeby miala spokoj.... ;(

Offline bea i tomek

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 290
Czy to ciąża urojona???
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2006, 17:57:02 pm »
czekaj, czas pokaże

igasu

  • Gość
Czy to ciąża urojona???
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2006, 19:01:12 pm »
Chmmm ...... nie wiem, w srode siostra bierze ja do wet :| wszystko sie okaze..bo jak narazie nic sie nie urodzilo a cycuszki ma powiekszone i brzusio ma...ale futra juz chyba nie wyrywa..  :/

Frutka

  • Gość
Czy to ciąża urojona???
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2006, 19:04:21 pm »
Dzisiaj jest czwartek. Wczoraj miałaś być u weterynarza, prawda?? Niom i jak tam jest w ciąży, czy nie, bo ja już tutaj o mało jaja nie zniosę  :lol

igasu

  • Gość
Czy to ciąża urojona???
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2006, 13:45:00 pm »
nie byłam,w piątek idziemy...naprawde poszlabym wczesniej ale mam strasznie niewiele czasu..piatek jej caly poswiece :)