Autor Wątek: [SPRZEDAM] Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)  (Przeczytany 5996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Siemanko. Dzisiaj szukając kilku papierów natknęłam się na rzeczy, które kupiłam w sumie nie wiem po co, a które nie są mi potrzebne... Niektóre nówki, inne kilka razy użyte. Teraz żałuję, że kupiłam, bo byłoby za to sporo króliczego żarcia :D Tak więc sprzedaję. A nóż widelec komuś się przyda.

####################################################################################

Tablet 9cali NTT A72B tutaj parametry http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/ntt-a72b.bhtml#akcesoria
Kupiłam go w pazdzierniku tamtego roku za 450zł i w sumie nie wiem po co... Chyba z lenistwa, żeby 2 razy obejrzeć na nim jakiś film w pozycji leżącej. Tablecik z średniej półki. W sumie ludzie go chwalą, a dla mnie jest niepraktyczny... Wolę laptop, albo minibooka. Śmiga szybko, łapie wi-fi, ale do dzisiaj nie wiem jak podłączyć do niego modem przenośny. Kupiłam jakąś złączkę mikro USB, ale i tak nie umiem... Dla mnie to czarna magia, a jak coś nie ma guzików to jest niepraktyczne :D
Do tabletu etui w sumie nówka. Tablet w stanie bardzo dobrym. Użyty ze 2 razy i leży.
Niestety zapodziałam gdzieś gwarancję i pudełko, przez co sporo stracił na wartości.
Tak więc proponuję 200zł






####################################################################################

Nokia 3310. Wiem, że teraz nastapiła era smartfonów, ale kupiłam go jako niezawodny, niezniszczalny telefon, który ładuje się raz na miesiąc i ma zasięg wszędzie. Miał służyć jako drugi telefon, gdzie miałabym darmowe rozmowy do Play itp, ale zmienili mi mix na kartę i i tak mam darmowe, więc już go nie potrzebuję  :co_jest
Nowa obudowa, nowa bateria. Gwarancja 24 miesiące na podstawie paragonu. Jak ktoś szuka telefonu z opcją rzuć i zabij, tylko do dzwonienia i pisania sms to nadaje się znakomicie :D. To telefon z tej aukcji, jakby ktoś chciał dokładniejsze zdjęcia itp. http://allegro.pl/nokia-3310-nowa-orginalna-obudowa-i-bateria-rok-gw-i3393807480.html
40zł


####################################################################################

Zabawka interaktywna dla królika. Użyta 2 razy na próbę, ale moje króliki wolą nic nie jeść, niż się z tym męczyć.
Będę szczera i Wam powiem, że ten kawałek plastiku choć bardzo wymyśly i fajny nie jest warty swojej ceny, więc cena co łaska :D




####################################################################################

Dwie arafatki. Kupione kilka dni temu. Miałam z nich uszyć chusteczkę dla psa, ale pewnie nigdy tego nie zrobię, więc sprzedaję.
Cena wg uznania




####################################################################################

Trymer. Kupiłam rok temu, ale nie mam siły się tym bawić :D Nie mam cierpliwości i używam mokrej ręki do ściągania wyłażących włosów.
Na szarej części któraś potwora zostawiła ślady swoich zębów  :diabelek
Zainteresowany sam proponuje cenę




####################################################################################

Pewnie tu nie będzie chętnych, więc wrzucę też na dogomanię :)
Smycz Flexi 5m, do 12kg, żyłkowa plus szelki dla psa wielkości pudla miniaturowego, shitzu itp.
25zł




####################################################################################

Depilator do twarzy. Ja mam chyba za niski próg bólu, żeby tego używać :D Cena wg Waszego uznania




####################################################################################

Książki. Wszystkie są z pierwszej ręki. W stanie idealnym, bardzo dobrym lub dobrym. Przy noszeniu w torebce trochę się mogły pozaginać. W sumie niedawno kupione, ale nie mam zwyczaju czytać 2 razy tej samej książki.
Dla ludzi o mocnych nerwach  :diabelek

W skrócie... Książka oparta na autentycznych wydarzeniach. Historia seryjnego zabójcy, spisana na bazie wywiadów z nimi itp.
 

Autentyczne biografie najsłynniejszych na świecie seryjnych morderców. Muszę przyznać, że zaskoczył mnie fakt, że mieszkanie jednego z nich znajduje się niedaleko mnie  :nie_powiem


To nawet nie wiem o czym jest. Kupiona z przypadku.


6 ciekawych historii o dziwnych przypadkach, wypadkach itp. Bardzo ciekawa książka. Trzyma w panięciu do ostatniej literki.


Ceny wymyślcie sobie sami

####################################################################################

Na ewentualne pytania odpowiem tu, albo na PW.
Zapraszam. Ewentualny dochód zostanie przeznaczony na moich 7 wiecznie nienażartych pyszczków :D
Do cen trzeba doliczyć parę groszy za kopertę i przesyłkę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 12:54:24 pm wysłana przez Sashy »


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2013, 20:52:05 pm »
Telefon na chwilę obecną zarezerwowany, tablet zarezerwowany do jutra.


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2013, 19:31:24 pm »
Tablet wolny :) Wystawiony też na Allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=3423199343
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2013, 19:42:32 pm wysłana przez xxxastarothxxx »


Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2013, 20:06:07 pm »
Informacja!

Od dnia 13 sierpnia 2013 roku informujemy, że nowy Zarząd SPK postanawia rozpocząć egzekwowanie regulaminu forum. W związku z zapisem w dziale IV. Zakazy punkt 18: prowadzenia zbiórek pieniężnych oraz aukcji lub sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu Stowarzyszenia; - zakazuje się zbiórek pieniężnych, aukcji czy sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu - w drodze wyjątku osoby prywatne sprzedające prywatne rzeczy/usługi w dziale Giełda Użytkowników (bez publicznego podawania numeru konta),a gdzie zebrane środki nie będą przekazywane na rzecz organizacji, zgodę otrzymują z góry bez konieczności mailowego wnioskowania o zgodę. Fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje mają obowiązek zawnioskowania o zgodę na adres email: zarzad@kroliki.net . Wszelkie posty czy tematy założone od 13 sierpnia 2013 zawierające niedozwoloną treść bez zgody zarządu będą usuwane.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2013, 21:32:52 pm »
Ok, ok :)
Przy okazji tablet i smycz poszły w świat.
Jakby ktoś się chciał wymienić np Living Wordem za coś innego to ja chętnie :)


Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2013, 11:16:22 am »
Kupię living world za 15 zł może być? :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2013, 11:23:33 am »
czy telefon nadal na sprzedaż?

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2013, 11:59:53 am »
Kupię living world za 15 zł może być? :)
Pewnie. Tylko przesyłkę trzeba doliczyć. To wielkie i ciężkie jest więc koło 9-10zł wychodzi.
czy telefon nadal na sprzedaż?
Telefon dalej mam.


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2013, 18:59:18 pm »
Zabaweczka Living Word i Furminator sprzedane :)


Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:23:34 pm »
Pragnę poinformować, iż od dnia 27.08.2013 zaczynamy bardziej kontrolować przestrzeganie regulaminu działu " Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane".

Pełen regulamin znajduje się tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli chodzi o punkt 2 regulaminu działu ("2. Temat wątku musi zawierać prefiks "[ODDAM]", "[SPRZEDAM]", "[KUPIĘ]" lub "[POSZUKUJĘ]"." wszystkie aktywne wątki założone przed dniem 27.08.2013 będą miały dodany przez moderatorów prefix.

Jeśli chodzi o punkt 7 regulaminu działu ("7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna.") to wszystkie aktywne wątki, które złamią ten punkt zostaną zamknięte na 3 dni, a w przypadku braku kontaktu ze strony autora po tym czasie przeniesione do archiwum bez możliwości ich przywrócenia.

Przypominam również, iż od dnia 13 sierpnia 2013 wszelkie zbiórki pieniędzy na forum na rzecz SPK muszą zostać zatwierdzone przez zarząd.

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [SPRZEDAM] Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2013, 22:38:01 pm »
Jakie sa wymiary arafatek?

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2013, 22:44:09 pm »
A ja bym chciała ten depilator do twarzy. Zaproponuj cenę bo ja nie mam pojecia.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: [SPRZEDAM] Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:30:54 pm »
Jakie sa wymiary arafatek?
Arafatka tylko czarna została :)

A ja bym chciała ten depilator do twarzy. Zaproponuj cenę bo ja nie mam pojecia.
Myślę, że 10 z wysyłką .

Przy okazji mam transporter do sprzedania... Spory dość. Wzmocniony, na kółkach. W sumie to torba transportowa, plecak i mały kojec położony na płasko.
Mogę pstryknąć bardziej szczegółowe fotki. Rączka wysuwana. Nówka, nieśmigana. Nie wyjechał nawet na drogę. 140zł




Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2013, 17:33:36 pm »
Proszę dane do przelewu :)

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Wyprzedaż u xxxastarothxxx( tablet,Living World 3 w 1, itd)
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 20, 2013, 15:00:25 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum ze względu na brak aktywności dłużej niż 30 dni.