Autor Wątek: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!  (Przeczytany 165834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 26, 2013, 09:00:16 am »
To teraz wezmę zawieszkę z turkusem , tą fioletową co nie wiadomo co jest ale ładne :) Kamień onyks mi oczywiście też zamów :)
Asiu jeszcze ładne są agaty :)

Wirtualny opiekun

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 26, 2013, 10:26:29 am »
Znalazłam u swego dostawcy i innych;)
Onyks:
rozmiar 20x20 kwadrat
rozmiar 18x25 owal
rozmiar 30x40 owal
Z ametystem jest tak, że jak zamawia się duży kamień, to zazwyczaj spośród 5 jeden jest w miarę ładny i fioletowy.
Tutaj bardziej bym się kierowała w stronę agatów. Są bardzo ładne, we wzorki i większe (35x25, 22x16, 40x30 itp.). Nawet czarne lub czarne z białym, brązem, fiolety i zielenie (taki z żyłkami jest naprawdę ładny). Ciekawsze myślę. Dajcie znać co myślicie to zamówię i wrzucę zdjęcia :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 26, 2013, 10:54:21 am »
a co z turkusami? bo pisałaś wyżej, że masz jeszcze kamuszek turkusowy większy niż ten na zdjęciu 51? ja bym taki chciała.   Onyks owalny też mnie kusi. Nie znam się zupełnie, agaty mi niewiele mówią, bardziej kolory i wzory, ale to już bym musiała zobaczyć. W każdym razie fiolety i zielenie mi leżą :)
Chyba mamy, Anetko, podobny gust :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 26, 2013, 10:57:38 am »
Chodziło o to, że miałam i zrobiłam właśnie 51 :) Dobra to zamawiam turkusy, coś w czerni i fiolecie i parę agatów jeszcze w różnych kolorach, żeby Wam pokazać o co chodzi. Jak nikt nie kupi sama się obwieszę :P tylko chyba będę musiała kupić nową skrzyneczkę, bo moje 6 już nie wystarcza hehe.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:02:05 am »
Chodziło o to, że miałam i zrobiłam właśnie 51
W takim razie źle Cię zrozumiałam :)
Sorry, nie jestem w temacie, a nie chce mi się wertować tylu postów - ile kosztują takie przywieszki? tak pi razy oko :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:19:12 am »
Asiu dla Ciebie informacja : ,, agat łączy naszą duszę z tymi wibracjami ziemi ,które pozwalają nam w samym centrum rozmaitych roszczeń i pokus powszedniego życia zachować stałość , pozostać wiernym sobie oraz wykazać odwagę i wytrwałość . Wzmacnia poczucie własnej godności , oraz szacunek do własnego ciała '' :) Dobre właściwości ma ten kamień :)

Ja reż się skuszę na niego :) Wymiary te większe :)

Wirtualny opiekun

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:32:46 am »
Poproszę kolczyki nr: 37 i 27. Czy mogłabyś zrobić dla mnie dwie bransoletki lilou na czarnym sznureczku z przywieszkami jak w nr:53 tylko w kolorach : pastelowy róż, niebieski, biały, jakieś brązy (tygrysie oczy np) ? Obie różne bo to prezent dla moich sióstr :) Zapłacę po pierwszym :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 12:01:15 pm wysłana przez Solvieg »
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:45:06 am »
Asiu dla Ciebie informacja : ,, agat łączy naszą duszę z tymi wibracjami ziemi ,które pozwalają nam w samym centrum rozmaitych roszczeń i pokus powszedniego życia zachować stałość , pozostać wiernym sobie oraz wykazać odwagę i wytrwałość . Wzmacnia poczucie własnej godności , oraz szacunek do własnego ciała '' Dobre właściwości ma ten kamień
Ha, trzymam Cię za słowo :D Oby właśnie tak działał :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:46:41 am »
Tak właśnie napisali więc tak musi być  ;)

Wirtualny opiekun

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:36:10 pm »
Wisiorki takie jak kolczyki (jeden kolczyk, czyli kilka kulek i przekładka) 6 zł. A duże wisiory z dużego kamienia 10 zł (muszę zamówić, a większe kamienie więcej kosztują i przesyłka też, więc chociaż chciałabym wyjść na 0). A te nie robione przeze mnie to cena jest u góry (te wystawione wczoraj poniżej bransoletek).
Bransoletki lilou 8 zł z jedną przywieszką (i te, które wystawiłam wczoraj). Jakieś specjalne - więcej sznurków, więcej przywieszek do dogadania cena.

Solvieg - jak nr 53, czyli kwiat + jedna kolorowa? Obawiam się, że kwiatka już nie mam, to był ostatni :( ale albo zamówię, albo wyślę Ci zdjęcia tych, które zamówiłam i mam je dostać jutro (koń, róża, kot i uwaga ...królik :D). Wybrane  kolczyki rezerwuje. Wpłata oczywiście może być później :)

Duszka 01 skusisz się na to, co zamówię, czy już któryś wybrałaś? Zawieszkę turkus rezerwuję dla Ciebie.

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:45:08 pm »
Ja chcę zawieszkę turkus którą już wybrałam , tą fioletową z nie wiadomo jakim kamolem , do tego jeszcze wezmę dwie zawieszki z dużymi kamolami : może duży onyks i agat ?

Wirtualny opiekun

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:52:47 pm »
może być jedna różyczka i jeden kotek - one niestety nie doceniaja piękna króliczego ciała :P ;)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:58:41 pm »
Masz pw :)

Wirtualny opiekun

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 28, 2013, 01:08:40 am »
Dzisiaj hmm a raczej wczoraj ;) dostałam przywieszki i sznurki, więc może przez weekend uda mi się dorobić trochę lilou. Ze względu na to, że musiałam parę rzeczy zamówić, a nie jak planowałam pozbywać się zalegających kamoli ;) cena takiej bransoletki to 10 zł (5 zł na SPK).
Sam sznurek i jedna srebrna przywieszka to w dalszym ciągu 8 zł oraz te, które już są wystawione i już zamówione (Solvieg). Przepraszam, ale to niewielka różnica, a dla mnie jednak znacząca...może jak coś się ruszy znowu obniżę cenę. Oczywiście dla Stałych Klientów zniżki :)

Solvieg o coś takiego chodziło? Czekam na sugestie :) Tej róży nie dałam, bo się okazała bardzo malutka. Dziś po południu (bo już zaczynam zasypiać ;P) wrzucę zdjęcia zawieszek, jakie mam, to mogę wymienić. Ten niebieski i różowy kamień to kwarc kolorowy, a kamień biały to koral biały.


Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 28, 2013, 09:42:02 am »
śliczne -biorę :D Daj znać ile wszystko razem z wysyłką wyniesie i jak dostanę wypłatę to wpłacę i podam ci adres do wysyłki :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 28, 2013, 10:14:54 am »
A takie kamole o nazwie cytryn miałabyś ?

Wirtualny opiekun

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 28, 2013, 12:09:15 pm »
Bardzo się cieszę, że się podobają :) Napisze Ci wieczorem na priv co i jak. Teraz odgruzowuje mieszkanie, więc pojawię się na forum wieczorem :) Wrzucę coś znowu. Zapraszam do zakupu !
duszka01 nie mam :( cytryn w ogóle mega drogi jest, więc go nie zamawiałam. A chcesz kolczyki z tego, wisiorek? Moze coś innego żółtego Ci zaproponuję? Wracam do sprzątania :( do wieczora ! :)

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:00:55 pm »
Myślałam o kolczykach i wisiorku z tego kamienia :) nie tyle mi chodzi o żółty co o ten właśnie :) ale jak to drogie jest to się coś innego weźmie :)

Wirtualny opiekun

Offline Hanuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 512
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Kajtuś, Kruszynka, Żubrówka
  • Pozostałe zwierzaki: Świniak: Klementysia (vel. Mopik) oraz Pan Papug
  • Za TM: Kwikusia ;(
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 28, 2013, 22:01:09 pm »
Jak obiecałam, tak robię :)

1. Dostępne zawieszki od zaraz do bransoletek lilou. Ten króliczek z różowymi świecącymi był droższy niż normalne zawieszki, więc ew. cenę ustalimy po zrobieniu bransoletki.


2. Branwen może być coś takiego? Nie mogę wysłać Ci załącznika na priv (albo mogę, ale nie wiem jak:P). Musiałam dać dwa kamyczki, bo jeden się gubił. Napisz co myślisz.


3. Joac, a może taki wisiorek z turkusu?


No to zapraszam :)
PS. Nic Wam się z tych poprzednich nie podoba? :(

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Kolczyki handmade z kamieni naturalnych. Pomoc dla Uszaków :) !!!
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 28, 2013, 22:33:02 pm »
Hanutko, może być taka zawieszka z turkusem - biorę ją :) Chciałabym też, żebyś mi zrobiła bransoletkę lilou z tą zawieszką-muszelką. Do tego jakieś kamuszki - oba w tym samym kolorze. generalnie chciałabym, żeby to było w kolorze zielonym. Ale fiolet też mógłby być :) Pewnie coś bym jeszcze wzięła, jakąś zawieszkę albo bransoletkę, bo kolczyków mam już dość dużo (choć kto wie, jakby mi któraś para wyjątkowo wpadła w oko ;-)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html