Autor Wątek: [POSZUKUJE] wyposażenia do klatki.  (Przeczytany 2839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VA08963

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
[POSZUKUJE] wyposażenia do klatki.
« dnia: Wrzesień 02, 2013, 18:07:13 pm »
Witajcie. Niedawno mój znajomy wynajmował mieszkanie pewnej rodzinie, kiedy wyjechali zostawili swojego uszaka w łazience bez niczego. :( Biedak siedział tam sam tylko jeden dzień. Od razu powiedziałam koledze, że się nim zajmę. Dzisiaj już mam dla niego klatkę poidełko i pożywienie. Niestety brakuje mi kuwetki domku miseczek itp. w tej chwili te potrzebne rzeczy zastępują mi plastikowe pudełka, ale chciałabym zapewnić mu większy komfort. Jeśli ktoś miałby jakieś stare części wyposażenia do klatki których już nie potrzebuje to proszę o pomoc. Freddie ( królik ) będzie wdzięczny.  :bunny:  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 09:48:39 am wysłana przez Sashy »

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Poszukuje wyposażenia do klatki.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2013, 18:24:15 pm »
a skąd jesteś .>?

Offline VA08963

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Poszukuje wyposażenia do klatki.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2013, 18:42:42 pm »
z Rawicza.

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukuje wyposażenia do klatki.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2013, 09:48:23 am »
W drodze wyjątku ze względu na nowego użytkownika tylko pouczam - proszę zapoznać się z regulaminem działu zakładając kolejny wątek.

Tytuł wątku zmieniony.

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [POSZUKUJE] wyposażenia do klatki.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2013, 10:30:14 am »
hej :) jeśli mogę coś poradzić, z doświadczenia na naszych króliczkach wiem że za kuwetę idealnie"robią" miski plastikowe 30/20cm wys ok 8cm-10cm, do nabycia w hipermarketach na działach z koszami na śmieci, miskami, koszami na bieliznę, koszt niewielki a bardzo fajnie się sprawdzają :) miseczki porcelanowe też mozna kupić za grosze w hipermarketach :) co do domku- kartonowe pudełko z wyciętymi otworami daje podwójną radość - nie dość że domek, to jeszcze można obgryzać (ważne żeby karton nie był nadrukowany, bez taśm itp) :) a komfort - najważniejsze jest dobrej jakości jedzonko, smaczne sianko i suszki (to również z czasem nauczyliśmy się samodzielnie organizować przy okazji wypadów poza miasto), miseczka z woda i ręka do miziania :) no i w razie choroby dobra opieka weterynarza który zna się na króliczkach :)
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJE] wyposażenia do klatki.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2013, 14:56:30 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum ze względu na brak aktywności dłużej niż 30 dni.