Autor Wątek: królik i gazeta  (Przeczytany 5535 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nestia16

  • Gość
królik i gazeta
« dnia: Maj 03, 2006, 20:28:51 pm »
Co jest powodem, że mója króliczka zjada gazete...dzisiaj zauwazylam ze w podelku jest wygryziona dosc spora dziora w gazecie...Czy to źle?? może sobie zrobić krzywde jedząc gazete?? Dostała oper ale nie wiem czy to cos poskutkowalo...strasznie się o nią boje, bo to mój pierwszy wymarony królik...

Goga

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2006, 21:38:55 pm »
Nie powinnaś jej dawać gazet. W farbie drukarskiej są związki które mogą jej poważnie zaszkodzić. A zabranianie nic nie da królik i tak zrobi swoje.

Hania

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2006, 10:36:22 am »
zamiast zabraniac lepiej po prostu usunac gazety z zasiegu krolika, a zamiast tego dawac mu szary papier do pogryzienia.

EMilK@

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2006, 15:16:36 pm »
Cytat: "Nestia16"
dzisiaj zauwazylam ze w podelku


W pudełku ... to znaczy ??

Maja

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2006, 18:47:55 pm »
Wszyscy prawdę mówią, to nie jest najzdrowsza zabawka. Ale możesz jej podrzucić jakieś rolki po papierze, karton (nie sklejany taśmą!) czy jakieś wiklinowe "coś". Napewno się tym zajmie i odstawi na bok czytanie gazet :)

Nestia16

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2006, 19:24:18 pm »
Cytat: "EMilK@"
Cytat: "Nestia16"
dzisiaj zauwazylam ze w podelku


W pudełku ... to znaczy ??


Tak w pudelku, poniewaz krolik zostal podrzucony mi i ja go przygarnelam, a nie mam jak narazie pieniedzy na klatke...tak czys jak staram sie jej umilic życie jak tylko to mozliwe, bo w poprzednim "domu" nie miala za dobrze. Wnioskuje to z jej wygladu, byla bardzo zapuszczona ale juz powoli przechodzi metarmofoze w pieknego czystego kroliczka :)

Nestia16

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2006, 20:58:15 pm »
a cos nie tak?

EMilK@

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2006, 21:23:40 pm »
Dobrze że sie nim zaopiekowałaś . Życze ci powodzenia w opiece !!

Nestia16

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 06, 2006, 18:09:09 pm »
dzieki

Moli

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2006, 23:16:28 pm »
Tylko z rolką papieru i z kartonem może być źle bo jak trusi się przyklei do podniebienia albo stanie w gardełku to co bedzie??Napewno trzeba bedzie iść do weta ale ja wole nie ryzykować,niewiem jak wy.

Maja

  • Gość
królik i gazeta
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 08, 2006, 18:58:23 pm »
to czym się bawią Twoje króle? kartony są raczej polecane jako zabawka. poza tym, teoretycznie wszystko może być zagrożeniem jeżeli się nie pilnuje zwierzaka