Autor Wątek: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)  (Przeczytany 134914 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 28, 2013, 09:50:52 am »
magii0, an dolnośląskie, nr podany jest na samej górze pierwszego postu:)

p.s. moje już wpłacone :bunny:

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 28, 2013, 09:52:04 am »
Bardzo proszę wszystkich, którzy kupili moje przedmioty o pw z adresem wysyłki (oczywiście po wpłaceniu odpowiedniej kwoty na konto giełdowe :) ). Glany mogę wysłać kurierem UPS :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 28, 2013, 09:53:53 am »
Kochani, bardzo dziękuję za wpłaty :przytul - dane do wpłaty, łącznie z tytułem wpłaty (żeby Juta mogła je zidentyfikować) są w pierwszym poście :)
Dziś nasza niezastąpiona Sashy na pewno zrobi podsumowanie :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 28, 2013, 10:20:20 am »
Ja niestety wpłacę dopiero w sobotę ... Baaardzo mi się ostatnio fundusze uszczupliły i nie ma rady , trzeba czekać do wypłaty :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 28, 2013, 10:23:24 am »
Poczekamy, Grażynko, bez obaw :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 28, 2013, 10:25:08 am »
Dzięki :) Super :)


Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 28, 2013, 10:28:39 am »
Ja też prosze o PW z adresami tych osób, których mam wysyłać ;)
Zgaga, Tobie pewnie dam osobiście, Julitko - mogę przywieźć osobiście we wrześniu? :)
Ogólnie odbiór osobisty możliwy oczywiście u mnie lub we Wrocławiu w przyszły weekend ;)
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 28, 2013, 11:40:55 am »
Moja wpłata też już poszła, proszę o kontakt osoby, które wylicytowały coś od anonimowego darczyńcy, którego reprezentuję.
Joac - my pewnie się spotkamy, więc dla Ciebie wszystko odłożę :)
WO AMIGO

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:02:07 pm »
worrki proszą o priv z adresami do wysyłki :)
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:44:35 pm »
I ja wpłaciłam już pieniążki :) Sashy i olalala1109 - prześlijcie mi proszę na PW swoje adresy, namiary do Asi (joac) już mam ;)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 28, 2013, 13:03:35 pm »
Osoby prowadzące giełdę proszę o sprawdzenie Facebooka: jedna pani pyta, czy udało się jej wylicytować depilator (nr 111). Miała problem z wejściem na forum i licytowała facebookowo.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 28, 2013, 13:06:44 pm »
O, to czekam na info w takim razie, gdzie to ślę :P
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 28, 2013, 13:17:43 pm »
Niecierpliwe Robaczki, niecierpliwe :D

Podsumowanie do połowy zrobione - niestety miałam sytuację awaryjną w rodzinie i dopiero wróciłam, więc kończę i publikuję :)

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 28, 2013, 13:46:34 pm »
Mam pytanie natury technicznej do osób, które wylicytowały coś ode mnie - chciałabym, żeby pieniądze za wysyłkę również trafiły na króliczki MAS, wiem, że fortuny z tego nie będzie, ale zawsze kilka dodatkowych złotych z tego będzie. W związku z tym pytanie następujące - czy pieniądze za wysyłkę wpłacacie mnie i potem wszystko razem do kupy przelewam na konto tej giełdy, czy też wolicie po przekazaniu przeze mnie info dot. kosztów wysyłki dopłacać te pieniądze osobiście na konto dolnośląskie na tą giełdę????

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 28, 2013, 13:54:13 pm »
czy pieniądze za wysyłkę wpłacacie mnie i potem wszystko razem do kupy przelewam na konto tej giełdy, czy też wolicie po przekazaniu przeze mnie info dot. kosztów wysyłki dopłacać te pieniądze osobiście na konto dolnośląskie na tą giełdę????
Mi to jest obojętne, dostosuję się :D

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 28, 2013, 14:19:35 pm »
mój przelew też poszedł :)

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 28, 2013, 14:20:19 pm »
Na wstępie pragnę poinformować, iż udało się zebrać oszałamiającą kwotę 1 046,60zł !!!

A to wszystko dzięki Wam kochani kupujący i darczyńcy  :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet

Ogromne buziaki dla joac - za inicjatywę, zorganizowanie, dopełnienie formalności  :heart  :bukiet :bukiet :bukiet

Ze swojej strony kłaniam się nisko i do zobaczenia w kolejnej akcji ;)  :bis:  :balet:


PODSUMOWANKO:

  • Graszka: Książka Leena Lehtolainen „Kobieta ze śniegu” – kryminał fiński od JOAC - 8 zł; Książka Henning Mankell „Fałszywy trop” – kryminał szwedzki od JOAC - 8 zł; Książka  Ragnhild Groedal „Bestia!” – Thriller o współczesnej psychologii od JOAC - 10 zł = 26 zł
  • Marcin99: Książka „ciasta wytrawne” od JOAC - 15 zł = 15 zł
  • Scampi: Książka Jerzy Bralczyk „Leksykon zdań polskich” od JOAC - 8 zł; Płyn do demakijażu oczu firmy Lancome (oryginał), 30 ml od JOAC - 20 zł  = 28 zł
  • MartaP: Książka Jerzy Bralczyk „Język na sprzedaż” od JOAC - 15,10 zł; Cążki do cięcia pazurków Trixie. Nowe od JOAC - 15 zł; zawieszki, zajączki pluszowe,, o wys. 9cm(różowy) od JUTA - 5 zł  = 35,10 zł
  • anetkas: Komplet 3 ściereczek bawełnianych bez zawieszek (mogą też służyć jako bieżniki) - nowe od JOAC - 18 zł; bluzka bokserka z owieczką, bawełna, nowa; dł.53cm x szer.39cm od JUTA - 15 zł; zawieszki, zajączki pluszowe,, o wys. 9cm(waniliowy) od JUTA - 4 zł; pudełko (34cm/17cm/26cm) wypełnione mixem: mięta, skrzyp i liście z truskawek od WORREK - 19 zł; Świeczka zapachowa - nowa, zapach lawendowy od DUSZKA01 - 5 zł; Krem do rąk Oriflame kwiatowy. Nowy od DUSZKA01 - 5 zł; Krem do rąk Oriflame cytrynowy. Nowy, tylko opakowanie lekko przybrudzone od DUSZKA01 - 3 zł; Rozmiar S, sukienka -tunika, stan bardzo dobry od WORREK - 10 zł; Naklejki ozdobne z króliczkami, na kartoniku 18,5cm x 9,5cm, jedna sztuka od SOLVIEG - 18 zł     = 97 zł
  • duszka01: Koszula nocna fioletowa z ozdobnym wykończeniem z tasiemki i koronki. Rozmiar XL. Stan b. dobry od JOAC - 10 zł; Koszula nocna zielona z ciemnozielonym, brokatowym napisem. Z tyłu wycięcie większe. Rozmiar XL. Nowa, bez metki od JOAC - 15 zł  = 25 zł
  • Doris: Zestaw 5 lakierów do paznokci Sally Hansen – nieotwierany, w pudełku od JOAC - 10 zł; zawieszki, zajączki pluszowe,, o wys. 9cm(żółty) od JUTA - 10 zł  = 20 zł
  • worrek: Żel pod prysznic Yves Rocher malinowy. Duży – 400 ml. Nowy, nieotwierany od JOAC - 14 zł; Wisior w kształcie bukłaka zamykanego na zacisk. Ozdobiony kolorowymi kamykami. Łańcuszek i wisior z metalu (nie srebro) od JOAC - 10 zł  = 24 zł
  • Kic: Kula smakula. Nowa, w kartoniku. Kolor niebieski od JOAC - 12 zł; bluzka/bolerko bawełna, wiązany przód, nowa, dł. 45cm x szer.49cm od JUTA - 10 zł; Osłona na kabel IKEA od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 15 zł; Książka "Droga na Horn" autorstwa Krzysztofa Baranowskiego, z autografem! od SICCA - 15 zł  = 42 zł
  • b.o.: bluzeczka młodzieżowa/bokserka, nowa, dł.56cm x szer.34 od JUTA - 25 zł; etui na telefon NICI, nowe, dł.10,5cm od JUTA - 12 zł; magnes NICI, nowy, wys.3,5cm od JUTA - 4 zł  = 41 zł
  • LiHer: ozdobna poszewka na poduszkę, nowa, 40x40cm (zameczek) od JUTA - 12 zł; zawieszka, gumowe zajączki płaskie o wys. ok. 5cm (fioletowy) od JUTA - 2,50 zł  = 14,50 zł
  • polityka6: ozdobne korale na żyłce o dł. 44cm od JUTA - 10 zł; otwierane lusterko dwustronne(zwykłe i powiększające) w etui, nowe, średnica 6,5cm od JUTA - 7 zł  = 17  zł
  • Eliz: zawieszka, gumowe zajączki płaskie o wys. ok. 5cm (jasno różowy) od JUTA - 2,50 zł; Kolczyki różowe od INTEGRA - 2 zł; Kolczyki zielone od INTEGRA - 2 zł  = 6,50 zł
  • BEATA.K.: notes A7 SHEEPWORLD, oryginalnie pakowany, 10,7 x 7,3cm od JUTA - 6 zł; zestaw długopisów w etui (czarny i granat), nowe od JUTA - 7 zł; zawieszka, para ryb(jadeit) przynosząca szczęście, długość ryby 3,5cm od JUTA - 13 zł; Osłona na kabel IKEA od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 16 zł  = 42 zł
  • Justynka24.10: zajączek/króliczek gliniany, wys.12cm od JUTA - 10 zł; suszony korzeń mniszka lekarskiego; ręcznie wkopany z własnej ekologicznej działki; 63gr od JUTA - 8 zł   = 18 zł
  • triss.k: pędzel do makijażu zamykany, nowy, dł.10,5cm od JUTA - 5 zł = 5 zł
  • andy_wawa: naklejki ozdobne z króliczkami, na kartoniku 18,5cm x 9,5cm, 3 sztuki od JUTA - 75 zł; Naklejki ozdobne z króliczkami, na kartoniku 18,5cm x 9,5cm, jedna sztuka od ELIZ - 17,50 zł   = 92,50 zł
  • Szafran: różowa sukienka 44 od SOLVIEG - 30 zł = 30 zł
  • Edyta Orzędowska (FACEBOOK): Buty – sznurowane glany, używane,  stan dobry. Brak sznurówek (potrzebne są takie o długości 2 m). Rozmiar 39, marka HD od SOLVIEG - 30 zł = 30 zł
  • olalala1109: Biustonosz w kolorze ciemnej czekolady 80B, nowiutki, z metką od DORIS - 5 zł = 5 zł
  • joac: Szlafrok/podomka, zapinana na guziczki, długa, do kostek, cieplutka, idealna na jesień lub zimę, rozmiar 40 od DORIS - 30 zł; Osłona na kabel IKEA od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 15 zł; Krem borowinowy z chili od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 13 zł; Żel niedźwiedzi od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 13 zł  = 71 zł
  • Iselle: Kocyk polarowy od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 13 zł; Torebka - worek , zrobiona z materiału , zamykana na zamek , dość duża , kolor fioletowy choć na zdjęciach widać jakby była niebieska od DUSZKA01 - 7 zł   = 20 zł
  • miniaturowaem: Kocyk polarowy x3 od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 11 zł x3 = 33 zł
  • rokiowca: Śmieszny młotek "Wybij sobie prezent z głowy" od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY (kontakt MartaP) - 5 zł = 5 zł
  • PippiLotta: "Króliki na drzewie" akryl na płycie 30x30 cm od ELZBIETA1950 - 40 zł; Naklejki ozdobne z króliczkami, na kartoniku 18,5cm x 9,5cm, dwie sztuki od ELIZ - 20 zł x2; Naklejki ozdobne z króliczkami, na kartoniku 18,5cm x 9,5cm, dwie sztuki od JUTA - 15 zł x2   = 110 zł
  • zgaga14: pudełko (34cm/17cm/26cm) wypełnione zebraną w dziczy apetyczną leszczyną od WORREK - 15 zł; Książka "Mała Księżniczka" od SICCA - 5 zł; Książka "Ania z Zielonego Wzgórza" od SICCA - 5 zł; Encyklopedia Audiowizualna Britannica z płytą dvd "Zoologia część I", stan idealny od INTEGRA - 8 zł   = 33 zł
  • magii0: pudełko (34cm/17cm/26cm) wypełnione zebraną w dziczy smakowitą wierzbą od WORREK - 20 zł = 20 zł
  • Sashy: Książka "Konie" od SICCA - 10 zł; Książka "Wielka ilustrowana encyklopedia przyrody" od SICCA - 13 zł; Milusi tygrysek z firmy Nici od DORIS - 10 zł; Mini pędzel (wys. 8cm) - dołączony był do pudru sypkiego Clinique. Można go "załadować" pudrem i schować do kopertówki od MONIKAMP - 5 zł   = 38 zł
  • lily_wroc: Książka "Jak czytać malarstwo" od SICCA - 18 zł = 18 zł
  • juta: Plakat "Króliki z różnych stron świata" od SICCA - 22 zł = 22 zł
  • PAt Fudali (FACEBOOK): Depilator Philips Satinelle model HP6401/01, nieużywany, w oryginalnym opakowaniu (kartonik lekko pobrudzony) cały komplet od SICCA - 38 zł = 38 zł
  • Dagmara Rostkowska (FACEBOOK): Ksiązka "Albert Einstein i granice fizyki" twarda oprawa od ANONIMOWEGO DARCZYŃCY NR 2 (kontakt joac) - 8 zł = 8 zł
  • magda=): Loton Professional Termo Spray do stylizacji loków. Trwałe i sprężyste loki na długo + termoochrona włosów do temperatury 220 stopni Celsjusza od INTEGRA - 10 zł = 10 zł
  • Yn: Top na ramiączkach w groszki. Rozmiar 36 od INTEGRA - 7 zł = 7 zł
  • klaudiapiwo: Książka "Sztuka przebaczania" David Augsburger, używana, ale brak oznak używania prócz jednego drobnego przybrudzenia na pierwszej białej stronie od PIPPILOTTA - 20 zł = 20 zł

edit: korekcja błędu, nie ma ludzi nieomylnych ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 07:17:53 am wysłana przez Sashy »

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 28, 2013, 14:28:30 pm »
Dobrze, że jest oficjalne podsumowanie, bo mi też jakaś liczba z kosmosu wyszła :D Czekam na kolejną giełdę!

Offline Eliz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 383
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 28, 2013, 14:46:51 pm »
moja wpłata również poszła. :)

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] Giełda na króliki przebywające w MiniAzylu u MAS :)
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 28, 2013, 14:56:56 pm »
Fanty poleciały już do Anetkas i Iselle :)

Wirtualny opiekun