Autor Wątek: [ODDAM] Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam  (Przeczytany 4067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Oddam za darmo dla potrzebującego domu tymczasowego lub osoby planującej zostać DT "zestaw startowy" tj.:
-używana klatka 120 z niebieską kuwetą - stan dst - szorowałam dno klatki octem i środkiem antybakteryjnym, ale niestety został osad, może jednak komuś uda się to oczyścić.... Zamiast drzwiczek jest przyczepiony paśnik metalowy - dzięki niemu królik nie wyjdzie. Otwieranie jedynie poprzez otwarcie jednej ze ścian klatki. ktatka jest w stanie jakim jest, ale pełni swoją funkcję, a to chyba najważniejsze.
- kuweta "kocia", niestety też ma trochę osadu
- dwie ceramiczne miseczki w króliki,
- duży drewniany paśnik.

Zestaw nie jest na sprzedaż. Wszystko zostało umyte i odkażone, jak tylko wyschnie to zapakuję i będzie gotowe do wysyłki(koszt pokrywam ja). Bardzo proszę o wpisywanie się tutaj domów tymczasowych, które współpracują z pośrednikami adopcyjnymi - nie chcę aby klatka trafiła na użytek prywatny, dlatego postaram się skontrolować intencje osób zgłaszających się.
Proszę nie pisać pw do mnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 12:47:07 pm wysłana przez Sashy »

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:55:23 pm »
Marciula, my w Krakowie mamy interencje - 12 do 16 sierpnia i brakuje w Uszatej przystani wszystkiego - zwłaszcza ze dopiero startujemy [ok 20 królików lub więcej]

szkoda ze podjelas decyzje o rezygnacji z kolejnego uszaka :przytul
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2013, 15:08:43 pm »
Zgadza się, Uszata Przystań jest na etapie przymusowo przyśpieszonego kompletowania sprzętu. gdzieś tą całą bandę interwencyjną trzeba będzie upchać.... Bośnia wyjechała właśnie na wakacje, ale ponieważ i tak służę aktualnie jako "punkt zbiorczo-odbiorczy" dla Krakusów i Uszatej, możesz - jeśli zdecydujesz przekazać sprzęt Uszatej Przystani - przesłać go do mnie. referencje w wątku Spontanowym, jakby co ;)

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2013, 15:34:32 pm »
Klaudiapiwo - moze kiedys, jak sie wyprowadzimy, teraz niestety nie moge sobie na to pozwolic

Kic - - na pw podeslij mi dane do wysylki, mysle, ze max doo srody uda mi sie wyslac.

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2013, 15:57:48 pm »
dzięki w imieniu Uszatej Przystani :bukiet

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:57:35 pm »
Informacja!

Od dnia 13 sierpnia 2013 roku informujemy, że nowy Zarząd SPK postanawia rozpocząć egzekwowanie regulaminu forum. W związku z zapisem w dziale IV. Zakazy punkt 18: prowadzenia zbiórek pieniężnych oraz aukcji lub sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu Stowarzyszenia; - zakazuje się zbiórek pieniężnych, aukcji czy sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu - w drodze wyjątku osoby prywatne sprzedające prywatne rzeczy/usługi w dziale Giełda Użytkowników (bez publicznego podawania numeru konta),a gdzie zebrane środki nie będą przekazywane na rzecz organizacji, zgodę otrzymują z góry bez konieczności mailowego wnioskowania o zgodę. Fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje mają obowiązek zawnioskowania o zgodę na adres email: zarzad@kroliki.net . Wszelkie posty czy tematy założone od 13 sierpnia 2013 zawierające niedozwoloną treść bez zgody zarządu będą usuwane.

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:20:12 pm »
Pragnę poinformować, iż od dnia 27.08.2013 zaczynamy bardziej kontrolować przestrzeganie regulaminu działu " Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane".

Pełen regulamin znajduje się tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli chodzi o punkt 2 regulaminu działu ("2. Temat wątku musi zawierać prefiks "[ODDAM]", "[SPRZEDAM]", "[KUPIĘ]" lub "[POSZUKUJĘ]"." wszystkie aktywne wątki założone przed dniem 27.08.2013 będą miały dodany przez moderatorów prefix.

Jeśli chodzi o punkt 7 regulaminu działu ("7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna.") to wszystkie aktywne wątki, które złamią ten punkt zostaną zamknięte na 3 dni, a w przypadku braku kontaktu ze strony autora po tym czasie przeniesione do archiwum bez możliwości ich przywrócenia.

Przypominam również, iż od dnia 13 sierpnia 2013 wszelkie zbiórki pieniędzy na forum na rzecz SPK muszą zostać zatwierdzone przez zarząd.

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [ODDAM] Klatka 120cm, duża kuweta, paśnik, dwie miseczki - dla DT oddam
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2013, 22:39:50 pm »
Klatka już od dłuższej chwili znajduje się w Uszatej Przystani, co oznacza, że marciuli należą się piękne podziękowania :bukiet, a wątkowi zamknięcie :krzywy2