Autor Wątek: [SPRZEDAM] GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI  (Przeczytany 6181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
[SPRZEDAM] GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« dnia: Sierpień 04, 2013, 12:09:24 pm »
Kochani,
 
W ostatnim czasie Pysia była sterylizowana ze względów zdrowotnych, później szczepiona.
Jak wiadomo kilkakrotnie odwiedzaliśmy lecznicę, co wiązało się z dużym kosztem.
 
Pysia nadal choruje, ma przewlekłe zapalenie pęcherza, zbadałem mocz, krew... podaję antybiotyk.
Potrzebuję pieniędzy na kolejne wizyty, leczenie i badania (kontrolnie moczu).
 
Ze względu na sytuację finansową postanowiłem przekazać na sprzedaż kosmetyki, które tak na prawdę przekazała moja dziewczyna.
Może coś się komuś przyda.
 
Proszę o PW w przypadku chęci zakupu, podam numer konta i dane.
Przy większych zakupach jest możliwość negocjacji.
Kupujący pokrywa koszt wysyłki.
 
Ceny są myślę atrakcyjne, najważniejsze jednak, że dzięki temu pomożecie mojej królicy, która wygląda tak:



Uploaded with ImageShack.us
 
Przepraszam za jakość zdjęć.
 
IVR mgiełki do ciała: Jaśmin i Pieprz / Brzoskwinia i Porzeczka - 15 zł sztuka



Uploaded with ImageShack.us

Lirene Youngy - płyn micelarny 10zł
                    -żel myjąco-peelingujący 10 zł
                    - pianka 10 zł
                    - krem 15 zł




Uploaded with ImageShack.us
 
Krem ze śluzem ślimaka - 45 zł (kosztuje 79 w sklepie)
Krem ze śluzem ślimaka po goleniu - 25
 

 

Uploaded with ImageShack.us

Flos Lek krem pod oczy - 15 zł
Diabetegen krem - 10 zł




Uploaded with ImageShack.us

Diosminex żel - 15 zł



Uploaded with ImageShack.us


Lotion do rąk z wanilią - 20 zł


 

Uploaded with ImageShack.us
 
Jean d'Estrées -  magiczna pianka enzymatyczna - używana - ubytek ok. 30%, jest bardzo droga,a  u mnie 20 zł:)



Uploaded with ImageShack.us
Chętnie doradzimy jak będzie trzeba:)

Pozdrawiamy:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 12:46:15 pm wysłana przez Sashy »

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2013, 23:54:01 pm »
Kosmetyki naprawdę fantastyczne! Już piszę do siostry, czy nie chce czegoś zamówić :)) Te mgiełki do ciała jaką mają pojemność? I czy jest możliwość odbioru osobistego, jeżeli tak, to w jakim mieście/miastach?

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2013, 00:08:44 am »
Kosmetyki naprawdę fantastyczne! Już piszę do siostry, czy nie chce czegoś zamówić :)) Te mgiełki do ciała jaką mają pojemność? I czy jest możliwość odbioru osobistego, jeżeli tak, to w jakim mieście/miastach?

Mgiełki mają aż 75 ml, co do odbioru osobistego napisałem PW:)

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2013, 19:37:38 pm »
Kochani mamy nowe produkty:

Zamieszczam również ich opis:

MARC ANTHONY Terapia rewitalizująca 30 zł

Terapia rewitalizująca z marokańskim olejem arganowym

"Lekka formuła o silnie rewitalizującym działaniu.
Doskonała do wszystkich rodzajów włosów.
Wzbogacona olejem arganowym, keratyną, witaminą E oraz oliwą z oliwek.
Wnika głęboko w strukturę włosów, nawilża je i wzmacnia.
Przywraca blask i chroni przed puszeniem.

Sposób działania:
Równomiernie rozprowadź 1-3 krople na wilgotnych włosach na całej ich długości.
Nie spłukuj. Stylizuj dowolnie. Stosuj codziennie. Dla maksymalnej regeneracji
stosuj dodatkowo 2-4 krople na suche włosy przed snem.

Pojemność: 50ml"



Uploaded with ImageShack.us

Organix 30 dniowa terapia wygładzająca 40 zł

"Rewolucyjna, łatwa w domowym użyciu, profesjonalna terapia wygładzająca w 95% redukuje puszenie oraz kręcenie się włosów, a także o 75% skraca czas ich schnięcia nawet do 30 dni.* Terapia wygładzająca Organix to ekskluzywny i skoncentrowany kompleks keratyny, który wnika w strukturę włosa, wygładza ją oraz wzmacnia. Formuła wzbogacona jest odzywczym mleczkiem kokosowym oraz olejkiem z owoców awokado."

Lambre - Nawilżająco - odżywczy balsam do codziennej pielęgnacji ciała po opalaniu 25 zł

"W balsamie After sun repair lotion zastosowano kompleks naturalnych emolientów, składników odżywczych i emulgatorów otrzymywanych z oliwek, które dzięki naturalnemu pochodzeniu gwarantują ochronę przed alergiami. Balsam zawiera m.in Physavie- aktywny składnik, który zapobiega powstawaniu przebarwień  po opalaniu i wpływa na ochronę kolagenu przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Cenny składnik balsamu - Sensolene Care DD - pochodzenia oliwkowego ma powinowactwo ze skórą ludzką, jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wzmacniają barierę naskórkową oraz poprawiają elastyczność skóry. Działa ochronnie, wygładza i regeneruje. Natomiast HYDROPOM- kosmetyczna forma Likopenu – silny antyoksydant z pomidora, efektywnie niweluje działanie wolnych rodników. Redukuje negatywne skutki nadmiernej ekspozycji na słońce i skutki działania promieniowania UVA i UVB na fibroblasty. Obecne w balsamie Prowitamina В5 i Tego® Smooth Complex nawilżają, regenerują i wygładzają skórę, łagodząc podrażnienia.

After sun repair lotion LAMBRE jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry: normalnej, wrażliwej i suchej, która wymaga intensywnego nawilżania, odżywiania i ochrony.

Balsam po opalaniu After sun repair lotion szczególnie polecany jest do stosowania w przypadku silnego podrażnienia i dyskomfortu skóry wywołanego zbyt intensywnym opalaniem. Balsam koi, uspokaja skórę, nadaje jej połysku i jędrności."


Uploaded with ImageShack.us

Na razie nie ma żadnego zainteresowania, mam nadzieję, że się to zmieni.
Niebawem kolejne wizyty:(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2013, 00:46:17 am wysłana przez dodus »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2013, 20:23:39 pm »
A te mgiełki do ciała jeszcze masz? :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2013, 00:44:36 am »
A te mgiełki do ciała jeszcze masz? :)
A te mgiełki do ciała jeszcze masz? :)

Tak, mam. Zapraszam i polecam:)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2013, 09:18:14 am »
Dobra, to dawaj obie i dane do przelewu na PW :) - no chyba, że Yn się jednak zdecydowała - była pierwsza :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2013, 12:24:09 pm »
Dobra, to dawaj obie i dane do przelewu na PW :) - no chyba, że Yn się jednak zdecydowała - była pierwsza :)

Zarezerwowane mgiełki dla Ciebie joac.
Zatem już są nieaktualne:)

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 06, 2013, 12:32:33 pm »
joac ja się dopiero namyślałam, a to Ty się pierwsza zdecydowałaś :D Więc są Twoje, daj znać, czy są fajne, to może kiedyś je gdzieś dopadnę :D

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 06, 2013, 12:33:02 pm »
Ok :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 06, 2013, 12:41:35 pm »
joac ja się dopiero namyślałam, a to Ty się pierwsza zdecydowałaś :D Więc są Twoje, daj znać, czy są fajne, to może kiedyś je gdzieś dopadnę :D

Yn, jest wiele innych kosmetyków, wczoraj doszły kolejne, może wybierzesz coś innego??:)

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2013, 12:27:07 pm »
Kochani podsumowując: mgiełki IVR i krem ze śluzem ślimaka SPA są niedostępne.

Aby zachęcić Was do zakupów wymyśliliśmy promocję.
Przy zakupie dwóch jakichkolwiek produktów- będzie 10 % taniej od całej kwoty.
Przy zakupie min. 3 - 20% taniej.

Dodatkowo jeśli po rabacie koszty zakupów wyniosą min. 60 zł wysyłamy na nasz koszt!!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2013, 10:36:44 am »
Dziś dotarły do mnie mgiełki - pachną fantastycznie i tak się też prezentują :) Dziękuję za liczne gratisy i polecam!  :bunny: :bunny: :bunny:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline dodus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 281
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2013, 15:11:12 pm »
Dziś dotarły do mnie mgiełki - pachną fantastycznie i tak się też prezentują :) Dziękuję za liczne gratisy i polecam!  :bunny: :bunny: :bunny:

Bardzo się cieszymy, że tak szybko dotarły.
Dziękujemy i polecamy się na przyszłość!!

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:56:30 pm »
Informacja!

Od dnia 13 sierpnia 2013 roku informujemy, że nowy Zarząd SPK postanawia rozpocząć egzekwowanie regulaminu forum. W związku z zapisem w dziale IV. Zakazy punkt 18: prowadzenia zbiórek pieniężnych oraz aukcji lub sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu Stowarzyszenia; - zakazuje się zbiórek pieniężnych, aukcji czy sprzedaży charytatywnej bez zgody Zarządu - w drodze wyjątku osoby prywatne sprzedające prywatne rzeczy/usługi w dziale Giełda Użytkowników (bez publicznego podawania numeru konta),a gdzie zebrane środki nie będą przekazywane na rzecz organizacji, zgodę otrzymują z góry bez konieczności mailowego wnioskowania o zgodę. Fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje mają obowiązek zawnioskowania o zgodę na adres email: zarzad@kroliki.net . Wszelkie posty czy tematy założone od 13 sierpnia 2013 zawierające niedozwoloną treść bez zgody zarządu będą usuwane.

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: GIEŁDA NA LECZENIE KRÓLICZKI
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:19:12 pm »
Pragnę poinformować, iż od dnia 27.08.2013 zaczynamy bardziej kontrolować przestrzeganie regulaminu działu " Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane".

Pełen regulamin znajduje się tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli chodzi o punkt 2 regulaminu działu ("2. Temat wątku musi zawierać prefiks "[ODDAM]", "[SPRZEDAM]", "[KUPIĘ]" lub "[POSZUKUJĘ]"." wszystkie aktywne wątki założone przed dniem 27.08.2013 będą miały dodany przez moderatorów prefix.

Jeśli chodzi o punkt 7 regulaminu działu ("7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna.") to wszystkie aktywne wątki, które złamią ten punkt zostaną zamknięte na 3 dni, a w przypadku braku kontaktu ze strony autora po tym czasie przeniesione do archiwum bez możliwości ich przywrócenia.

Przypominam również, iż od dnia 13 sierpnia 2013 wszelkie zbiórki pieniędzy na forum na rzecz SPK muszą zostać zatwierdzone przez zarząd.