Autor Wątek: kroliczek w promocji  (Przeczytany 4828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mloda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
kroliczek w promocji
« dnia: Lipiec 08, 2013, 17:50:30 pm »
 Witam wszystkich
Chcialabym opisac nastepujaca sytuacje: w 
sklepie zoologicznym w CH Auchan w Gliwicach od jakiegos czasu jest wystawiony do
sprzedazy kroliczek. Uszak jest juz dosc duzy dlatego w sklepie jest na' niego promocja
Jest to samiec biedak siedzi w tej klatce juz od dawna  warunlkow nie ma zbyt dobrych poniewaz obsluga
sklepu nie dba o te zwierzeta wszystko robia na tzw sztuke aby bylo zrobione.
Szkoda mi tego uszaka strasznie sie boje ze moze marnie skonczyc jesli nikt go nie kupi.
Poradzcie mi prosze co robic?

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: kroliczek w promocji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2013, 22:06:29 pm »
Skontaktuj się z Izą Kamionką z Krakowa (nick:bośniak)
Przekaż Izie że mogę pomagać w kosztach utrzymania króliczka, tylko trzeba go przejąć przez SPK.daj znac co słychac z króliczkiem

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: kroliczek w promocji
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2013, 22:27:22 pm »
Jeśli dobrze kojarzę, to mloda pisała do mnie kilka dni temu. Podobnie jak przy sprawie Oxford - zajmę się adopcją, ale wtedy, gdy będzie dla królika dt. Mloda, wysłałam maila.

Jeśli ktoś z forumowiczów ma jakieś pomysły, to podrzućcie w wątku :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: kroliczek w promocji
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2013, 22:54:19 pm »
jak zawsze - awaryjnie może jechać do mnie.

Offline mloda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: kroliczek w promocji
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2013, 20:09:44 pm »
Witam ponownie
Dziekuje za odzew w sprawie tego bidulka z zoologicznego o ktorym pisalam , zarowno na forum jak i mailowo .Dziekuje Izo za odpisanie na mojego maila :) to on zainspirowal mnie do dzialania .
Poniewaz jestem juz wlasciecielka jednego uszaka a raczej uszatej mialam problem z przygarnieciem tego bidulka (moja krolinka to samiczka i jest nie sterylizowana pozatym jest bardzo terytorialna  ona rzadzi w domu zyje sobie bezklatkowo i ustala warunki  tzn   wszytko nalezy do niej  :PP)a uszak o ktorym pisalam to samiec i jak to w sklepie nie widzial weta nigdy w zyciu , nie mowiac juz o kastracji. Zal mi bardzo tego biedaka i dlugo bilam sie z myslami co robic jednak, po rozmowie z moim chlopakiem oraz twoim mailam ze u ciebie jest tyle uszu , zaryzykowalam i przygarnelam dzisiaj ta bide do siebie  .  Moj chlopak po niego pojechal z kolega , sklepie pani nawet nie za bardzo wiedziala ile ma lat ,ponoc 2 jedyne co bylo zgodne z prawda to to ze byl tam juz od ponad  roku .Zero zainteresowania ze strony obslugi negocjacje cenowe nie wchodzily w gre stwierdzili ze i tak juz jest na niego promocja  >:(i ze nie ma chetnych .
Krolis jest  zaniedbany poniewaz ma dluga sierc i trzeba go wyczesywac ma troche koltunkow ,pozatym jest chudy gdy go poglaskalam poczulam same kosci  :icon, karmiony byl najtanszym jedzeniem wiec jak u mnie poczul swierze siano i dobry granulat od razu wzial sie za jedzenie  :lol,pazury tez sa do skrocenia poniewaz sa kosmicznie dlugie .
Uszak jest koloru bialo kremowego ze slicznymi czarnymi oczkami nie boi sie ludzi jest bardzo kontaktowy szybko przyzwyczail sie do nowego otoczenia ba nawet tak sie rozochocil po wysciu z klatki ze zwiedzil cale moje mieszkanie i nawet polecial do pokoju gdzie  rezyduje moja ksiezniczka i  rzadzil sie co sprawilo ze pannica byla bardzo wystarszona i nie zadowolona z tego faktu ze obcy  narusza jej terytorium jak na pierwsze godziny pobytu bylam zszokowana jego zachowaniem ,oczywiscie pilnowalam zeby nie doszlo do kontaktu pomiedzy nimi .Teraz pozostaje wizyta u weta w celu dokladnego sprawdzenia stanu uszaka .






Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: kroliczek w promocji
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2013, 01:27:03 am »
Cieszę się, że króliczek już bezpieczny :)

Jak będziesz potrzebowała pomocy, to daj znać.

Ten wątek przenoszę do Archiwum - może założysz uszatemu nowy wątek w Naszych królikach?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan