Autor Wątek: Weterynarz w Poznaniu  (Przeczytany 8200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paula_16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Weterynarz w Poznaniu
« dnia: Marzec 25, 2012, 19:19:03 pm »
Hej szukam dobrego weterynarz w Poznaniu..byłam już na liście polecanych weterynarz w Poznaniu ale nie wiem do którego iść  :icon_rolleyes Który jest najlepszy ?
I co sądzicie o ty weterynarzu:
http://www.klinikawet.org.pl/
Był ktoś u jakiegoś weterynarz z tej listy ?
Chodzi do dokładnie o sterylizację

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2012, 21:09:03 pm »
Ja chodzę do klinki, którą do której linka podałaś - tam też moja samiczka miała sterylkę. Także mogę spokojnie polecić :)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline Betty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2012, 16:31:57 pm »
Mam pytanie, czy ktoś z Poznania może powiedzieć cokolwiek o tej klinice http://www.wet.pl/ ?
Jakoś tak wpadłam na ten adres i spodobało mi się to, że jest nawet 'fotoreportaż' z kastracji królika i wszystko jakoś tak przyzwoicie wygląda :P Nie ma natomiast tego adresu na stronie SPK, jako polecanego lekarza. Czy ktoś może kastrował tam swojego pupilka? Bo robię rekonesans, przymierzam się do wyjajczenia Wąsika.  :soon:

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2012, 22:43:36 pm »
Masz wyżej poleconą klinikę, która przeprowadzała sterylkę (zabieg dużo trudniejszy niż kastracja), więc możesz tam się udać.

Offline Betty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2012, 22:50:05 pm »
tak, wiem, że mogę się tam udać, ale jestem ciekawa, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z podaną przeze mnie kliniką. Jest jednak zdecydowanie bliżej mnie, a to też wydaje mi się ma znaczenie. Nie wyobrażam sobie z króliczkiem po kastracji tłuc się przez pół miasta, zwłaszcza, że Poznań to obecnie jedna wielka budowa ;) Oczywiście, to nie jedyna, którą biorę pod uwagę.

Offline duchess1990

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:17:09 am »
Kurczę, rozważam sterylizację Gizmo...
Magdalena Gralak poleciła mi Klinikę Akademicką ponieważ jej kolezanka wysterylizowała tam swoją królicę, u dr Chosi.
Ale czytając o zagrożeniach tak bardzo się boję, że moja dziewczynka się nie obudzi :(

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2012, 19:18:32 pm »
Mam pytanie, czy ktoś z Poznania może powiedzieć cokolwiek o tej klinice http://www.wet.pl/ ?
Jakoś tak wpadłam na ten adres i spodobało mi się to, że jest nawet 'fotoreportaż' z kastracji królika i wszystko jakoś tak przyzwoicie wygląda :P Nie ma natomiast tego adresu na stronie SPK, jako polecanego lekarza. Czy ktoś może kastrował tam swojego pupilka? Bo robię rekonesans, przymierzam się do wyjajczenia Wąsika.  :soon:

Ja byłam, gdzieś już pisałam że bardzo pozytywnie wszystko się odbyło. Opłaciło się czekać w kolejce 3 godziny. Wet super podejście, bardzo zainteresowany i szczegółowy. Mogę polecić z czystym sumieniem.  Robiłam tam RTG królasowi, naprawdę świetny weterynarz, cierpliwy i sympatyczny. Dąbrowski pracował kilka lat w schronisku więc ma doświadczenie w sterylkach i kastracjach. Byłam w Akademickiej ale jakoś mnie tam olewali i nie bardzo wiedzieli co dolega mojemu królasowi więc przepisywali bez sensu leki i się zraziłam.  

Offline Betty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2012, 18:36:29 pm »
Może to się komuś przyda- z tego co wiem ( nie wiadomo jeszcze, jak długo) lecznica homeopatia na Wawrzyniaka nie przeprowadza kastracji, bo zepsuł im się aparat do wziewnej narkozy i zabiegi przeprowadzają jedynie w Komornikach.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2012, 19:54:44 pm wysłana przez Betty »

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 19, 2013, 12:29:03 pm »
Moje króliki i pozostały zwierzyniec leczę tu

http://www.kobrawet.pl/

Dwie bardzo miłe lekarki, niewysokie ceny. Minusem jest to, że nie mają RTG.

Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2013, 19:58:00 pm »
ja polecam weterynarzy z kliniki przy wieży RTV, moja króliczyca miała tam sterylizacje i zawsze chodziłam do nich na pazurki podejscie super pani weterynarz pomocna i zawsze coś mi doradziła wiedząc, że to mój pierwszy królik

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2013, 20:24:04 pm »
ja polecam weterynarzy z kliniki przy wieży RTV, moja króliczyca miała tam sterylizacje i zawsze chodziłam do nich na pazurki podejscie super pani weterynarz pomocna i zawsze coś mi doradziła wiedząc, że to mój pierwszy królik
a wiesz, jak się nazywała ta lekarka? ja tam byłam dwa razy, dałam spokój widząc, jak nie dają królikowi zastrzyk (będąc laikiem, robię to lepiej). Poza tym mądrości typu "królik jest gryzoniem" itd.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:03:38 pm »
jedna to Agnieszka Jarocka (zmieniłą chyba nazwisko) dawała zastrzyki mojej króliczycy i wszystko wyglądało ok a druga to Ludwiczak też ok ale wolę panią Agnieszkę

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2013, 23:08:21 pm »
kliniki przy wieży RTV,
kosmiczne ceny tam są, za zważenie królika i pazurki 50zł zapłaciłam

Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Weterynarz w Poznaniu
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2013, 09:32:15 am »
ja za pazurki rok temu płaciłam 10-15 złotych