Autor Wątek: [SZUKAM] DT dla królika na już!  (Przeczytany 4085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
[SZUKAM] DT dla królika na już!
« dnia: Czerwiec 24, 2013, 17:27:19 pm »
Mam bardzo nieprzyjemną sytuację, ponieważ obecnie przybywa u mnie królik (od lutego!) i nadal nie znaleziono dla niego DS, a ja 29 czerwca wyjeżdżam, natomiast moja mama ma złamaną nogę i nie jest w stanie wejść na górę by się nim zająć. Królik nie może być na dole, ponieważ nie mamy tam pomieszczenia, które można zamknąć, a posiadamy trzy Owczarki Niemieckie. Sytuacja jest na tyle skomplikowana, że dodatkowo nie mogę się skontaktować z Panią Magdaleną Magas, która obiecywała, że królik znajdzie DS lub inny DT do końca czerwca. Czas ucieka i naprawdę nie wiem co robić, dlatego bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc w tej sytuacji.

Tutaj jest link do króliczka -> http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1010#yield


Proszę pisać tutaj, choć preferowałabym kontakt przez email - anna.gluszczynska@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2013, 17:31:06 pm wysłana przez Samogonny Mefisto »
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [SZUKAM] DT dla królika na już!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2013, 19:15:01 pm »
Mefisto, wysłałam Magdzie SMS - daj znać, jak z nią porozmawiasz.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: [SZUKAM] DT dla królika na już!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2013, 09:30:49 am »
pilnie poszukujemy dt !
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: [SZUKAM] DT dla królika na już!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2013, 20:59:24 pm »
Jak nie znajdziecie nikogo, w ostateczności mogę zostać DT ale naprawdę DT bo mam przekróliczenie a poza tym u mnie króliczek mało będzie biegał bo mam ogromnego króla który biega luzem i bije inne króliki :-(

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] DT dla królika na już!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:55:52 pm »
Rozmawiałam z Panią Magdą i obecnie jesteśmy w fazie dogadywania się z jakąś dziewczyną z Poznania. Dzisiaj wyślę do niej email by się dowiedzieć czy udało się coś ustalić czy jednak nie. ; ))
Dziękuję za odpowiedź, Justyna jeżeli nie uda się znaleźć nic innego to będziemy bardzo wdzięczni za pomoc!
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: [SZUKAM] DT dla królika na już!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2013, 18:18:27 pm »
nadal będziemy wdzięczni za pomoc!

może jednak ktoś weźmie kroliczka na zasadach domu tymczasowego ?
czeka Wojtuś (dobrze byłoby aby nie musiał jeździć gdzieś daleko do DT)
czeka też Franek we Wrocławiu....
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] DT dla królika na już!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2013, 19:43:20 pm »
Temat można zamknąć. Wojtuś jest już u Pani Magdaleny. ; )
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~