Autor Wątek: Samiec vs Samiec  (Przeczytany 21174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 14, 2013, 12:45:35 pm »
heheeh .. polecam plan C . ;) .. Ja tak zrobiłam i polecam .. hehehe :))

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2013, 14:38:25 pm »
 :DD

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 14, 2013, 14:41:30 pm »
Jak dla mnie to plan C odpada :P

Offline ziabak

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 14, 2013, 17:44:17 pm »
Plan C wykorzystał mój mąż gdy ja siedziałam w łazience z wypiekami na twarzy... ;)

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 14, 2013, 20:05:09 pm »
Na wiadomość o planie C mój Mąż wpadł na "genialny" plan D. Jak się nie uda w żaden sposób zaprzyjaźnić naszej trójki , to założy drugie stado i będą dwie parki :wisielec:

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 15, 2013, 09:24:35 am »
w pierwszym momencie czytania Milli wiadomości pomyślałam .. plan D - wplątać w to żonę i się ulotnić ... hehehe ;)
a tu może jakaś adopcja będzie się kroić .

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:24:06 pm »
Hehe, mam nadzieję, że zostanę przy trójce, ale nie wyobrażam sobie żeby Pusiek miał być resztę życia sam :( Więc plan D jest jakimś wyjściem. Jednak ciągle wierzę, że już całkiem niedługo do pokoju parki dołączy Puszek i będę miała w domku przykładny zgodny trójkącik :balet:

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:05:57 pm »
Witam,

Postanowiliśmy z narzeczoną dzisiaj urządzić sesje dla hardcora czyli tą 12 godzinną (nie trwała tyle) ale na terenie dominującym przez Tuńka... próbowaliśmy wannę i naturalny teren, i szczerze mówiąc w wannie nic sobie nie robili bo chcieli wyjść z wanny prędzej.... ;/. Może jeszcze wannę przerobimy ale innym razem, a jeśli chodzi o teren neutralny to zachowywali się identycznie jak na tym dominującym przez Tuńka.

A więc tak się sprawa przedstawiała, było siano, były rolki, gałązki, kuwety, i specjalnie wyłożona wykładzina żeby łatwiej się biegało "uciekało".

Tuniek ewidentnie chce dominować, gryzie Strażnika, nic strasznego bo sierść lata, ale "gwałtu" nie było w ogóle... chyba nie wie co ma robić  :crazy:

Strażnik z drugiej strony, non-stop UCIEKA, i tupie jak tylko Tuniek się zbliży nawet jeśli nie ma złych intencji  ;|

Wyglądało to tak, 20 minut gonitw, Strażnik ucieka na łóżko do mnie, wtula się do mnie, i ja go głaszcze i potem lekko "wypraszam" na podłogę, i tak w kółko przez te 20 minut, potem jest ok. 15 minut odpoczynku i wsio dalej. Tuniek widać czuł się komfortowo mimo że Strażnik był w okolicy, jadł, pił, siusiał, i nawet leżał kompletnie na całym boku !!. A Strażnik leżał też w komforcie, i nawet jadł przy Tuńku jak im dawałem przekąski.

Ale nic z tego, gonitwy, sierść, i tupanie  :nie_wiem

Jak są w wannie lub w transporterze, to są spokojni... i to bardzo, parę razy wczoraj (sobota) robiliśmy metodę z odkurzaczem i fakt działała... przytulali się w transporterze, bali się jak cholera, ale po wyjściu koniec miłości  :glupek:

Czyli w podsumowaniu cała sesja trwała od godziny 11 do godziny 18, i nie potrafili ustalić hierarchii. Był spryskiwacz i pryskałem jak Tuniek "warknął" na Strażnika, ale ogólnie byłem spokojny i starałem się im dać szansę na ustalenie tej głupiej hierarchii  ;|

Jak myślicie, coś z tego będzie ?? Co dalej ?? Jaką metodę kontynuować ?? Odkurzać w transporterze, wanna, czy może po prostu pokój na kilka godzin dziennie aż wreszcie dojdzie to do niech ??

Mam też parę zdjęć, ich kontakt NAJBLIŻSZY wyglądał tak, ciut bliżej i Strażnik od razu do mnie uciekał lub Tuniek chciał go "ukąsić"




« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2013, 22:11:21 pm wysłana przez Tuniesław »

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:18:23 pm »
ja jestem już po .. szkoda , że się poddałeś .. ja zaprzyjaźniałam teraz Lilę i Promyka na znanym im doskonale terenie .. ale zabrałam z pokoju tunel i domek różowy bo bałam się że jak mi tam wpadną to będzie problem .. U mnie tak samo Promyk biegał atakował ale obyło się bez latającego futra .. szybko reagowałam wodą .. zaczęłam o 10:40 cały dzień z nimi byłam .. o około 17 Promyk zrozumiał chyba że nie ma w Lili przeciwnika a przyjaciela .. i zaprzestał gonitw .. Potem całą noc spędzili razem przytuleni oczywiście ciągle z nimi byłam , ale nic się nie działo .. spali razem w jednej klatce .. nie chcieli z niej wychodzić .. Dzisiaj 2 dzień ..zostawiłam ich nawet samych na pół dnia .. ale dla mnie super całują się Promyk się otworzył na amory Lili ;) chętnie ją myje i tuli się . może spróbuj w dzień gdzie będziesz miał dużo czasu . i tak jak ja niech nie zniechęca Cię to, że Tuniek lata i atakuje ok.. ty masz tam być by reagować .. kiedy widzisz że zachowuje się nie tak to znaczy niby liże a nagle taki energiczny ruch w brzuch to już pryskasz wodą . jak nie odchodzi to dalej pryskasz .. może być mokry nic mu się nie stanie..

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:30:11 pm »
ja jestem już po .. szkoda , że się poddałeś .. ja zaprzyjaźniałam teraz Lilę i Promyka na znanym im doskonale terenie .. ale zabrałam z pokoju tunel i domek różowy bo bałam się że jak mi tam wpadną to będzie problem .. U mnie tak samo Promyk biegał atakował ale obyło się bez latającego futra .. szybko reagowałam wodą .. zaczęłam o 10:40 cały dzień z nimi byłam .. o około 17 Promyk zrozumiał chyba że nie ma w Lili przeciwnika a przyjaciela .. i zaprzestał gonitw .. Potem całą noc spędzili razem przytuleni oczywiście ciągle z nimi byłam , ale nic się nie działo .. spali razem w jednej klatce .. nie chcieli z niej wychodzić .. Dzisiaj 2 dzień ..zostawiłam ich nawet samych na pół dnia .. ale dla mnie super całują się Promyk się otworzył na amory Lili ;) chętnie ją myje i tuli się . może spróbuj w dzień gdzie będziesz miał dużo czasu . i tak jak ja niech nie zniechęca Cię to, że Tuniek lata i atakuje ok.. ty masz tam być by reagować .. kiedy widzisz że zachowuje się nie tak to znaczy niby liże a nagle taki energiczny ruch w brzuch to już pryskasz wodą . jak nie odchodzi to dalej pryskasz .. może być mokry nic mu się nie stanie..

Może nie tyle że się poddałem... ale Strażnik uciekał jak cholera ;/. W ogólnie nie chciał z Tuńkiem kontaktu, tupał i uciekał jak się tylko dało, nie wiem może jeszcze we wtorek ponownie to samo... ale nie wiem może powinienem siedzieć na krześle a nie leżeć na łóżku ?? Może jak Strażnik nie będzie miał do kogo uciekać to Tuniek znowu zacznie go ganiać, tzn. że za nim wskoczy na łóżko ?? Czy dojdzie do Strażnika że nic mu nie grozi ??


I wiesz u ciebie to trochę inna sytuacja, u ciebie to samiec i samiczka, u mnie samiec i samiec.... więc wiesz trochę gorzej
I czy oni MUSZĄ się "gwałcić" ?? Czy możliwe jest też że ustalą hierarchię bez tego ??

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:01:17 pm »
może tak .. moja siostra ma 2 samce .. jeden okropna bestyjka .:P gonił gryzł i ujeżdżał cały czas młodszego od niego Tofika  .. który panicznie się go bal i uciekał .. moja siostra przerażona , bała się Bestii i jego agresji .. więc przybyłam ja .. zaprzyjaźnianie trwało 3 dni .. i tylko woda .. są już ze sobą prawie rok i kochają się okropnie .. Bestia jest strasznie zazdrosny o Tofika i nawet jak czeszemy  Tofika to Bestia czeka obok i patrzy czy aby młodemu nic nie zrobimy .. ich miłość na prawdę  jest szczera tak jakbym widziała swoją Szariczkę i Perłę .. Czyli da się i idzie .. wiesz samiec i samiec .. to nie jest tak źle jak dwie agresywne samice .. to jest hard .. dlatego też zaprzyjaźniałam samiec + samica bo po prostu łatwiej im się dogadać ..
Co do gwałcenia .. przed kastracją gwałcili się non stop.. !!!! po gwałcenie ustało .. i teraz sporadycznie to widuję .. nie wiem natomiast czy idzie ustalić hierarchię bez tego czynu.. U mnie w samiec i samica w ogóle tego nie było od razu wiedzieli kto jest bossem .. Wiesz myślę nie wiem czy dobrze , ale jeśli jeden z nich się podkłada i jest uległy to agresor wie że nie musi ustalać hierarchii gwałtem bo tam ten wie gdzie jego miejsce .. bynajmniej tak to u mnie wygląda ..  co do twojego siedzenia czy też leżenia .. heh .. ja stałam .. bo byłam przerażona bo Lila u mnie jest strasznie malutka i z natury płochliwa i nie ufna . a Promyk to taki typ agresora i taki dobrze zbudowany jak go się podnosi to czuć ;) nie to co Lileczkę .:P więc stałam i obserwowałam każdy ich ruch ze spryskiwaczem w ręce :P byłam nawet myślę że zbyt blisko ich ale moja nadopiekuńczość i przewrażliwienie dawało za wygraną .. BYLI z deka zdezorientowani moją obecnością przez co rzadko dopuszczał się haniebnych czynów .. :diabelek:

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:29:29 pm »
Dzisiaj będzie 2 próba, wrócę z pracy, zjem, przygotuje pomóc, kawka w ruch, i królasy lecą :D. No Nic więcej oprócz pryskania ich nie mogę zrobić... ale też za każdym razem nie będę pryskać jak sierść leci to bez sensu, nie będa wiedzieć o co chodzi, chyba raczej jak coś poważniejszego się dzieje to wtedy wkroczę.

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:34:03 pm »
mam nadzieje , że dacie radę.. W końcu 3 facetów . ;)

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:39:00 pm »
Ja jestem po ponownym zaprzyjaźnieniu mojej trójcy. Udało się  :jupi I szczerze mówiąc spodziewałam się, że będzie gorzej- po reakcji Zając na Dorę ( oddawaj ucho! Zabiję cię!) byłam pewna, że będę mieć umalowane krwią króliki.
Na szczęście wystarczyło zabrać wszystkie trzy na dwór i przy asyście nastrojowego szczekania psów topór wojenny pomiędzy królikami został zakopany  :niegrzeczny
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:40:31 pm »
mam taką nadzieje ;), ale wczoraj byłem bardzo spokojny, dzisiaj też mam dobry humor i czuje się świetnie, więc idealny czas na zaprzyjaźnianie :D, i jutro wolne też ;), dzisiaj całą noc aż do rana... nie idziemy spać póki nie zobaczę trochę czułości :D

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:41:46 pm »
super .:))  kolejna udana akcja . ;)  :balet:
no to  będzie noc pełna wrażeń ;) mam nadzieje że pozytywnych ..  :doping:

Offline Tuniesław

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Tuniek, Strażnik, Sabinka
  • Pozostałe zwierzaki: Kicia
  • Za TM: Sebastian, Bronchitek, Chomiczek
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:49:56 pm »
będę zdawał relacje co jakiś czas :D, i rano jeśli nie padnę na twarz :P, wtedy to by było !! :D, by robili co by chcieli :D

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 17, 2013, 17:52:49 pm »
oj strażnik by Ci nie darował :) wiesz jaki miałby trening .:P byś go potem nie poznał :diabelek:

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 17, 2013, 22:15:16 pm »
Tuniesław, ciągle trzymam kciuki. U mnie plan A  raczej sie nie uda :( Dziś zamieniłam kuwetki i Brunisław dostał mega szału. Był nieźle wkurzony. Znów próbował ustalać hierarchię i gonił Milcie :crazy: Potem siedział pół dnia osowiały. Normalnie masakra. Teraz pójdziemy na całość i cała trójka spotka się na neutralnym terenie. Oby obyło się bez większych problemów. No ale zobaczymy  :/

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Samiec vs Samiec
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 17, 2013, 22:21:11 pm »
A ja drobnymi krokami zaprzyjaźniam 3 samiczki i są maleńkie już tego efekty.

Dziewczyny mają 3 kojce postawione obok siebie, że graniczą ściankami, a dwie ścianki są takie, że wszystkie trzy spędzają tam większość dnia i w ten sposób są blisko siebie.

Przez kratki miłość powoli zaczyna rozkwitać, bo dochodzi do wylizywania oczek. Nie chcemy ich puszczać razem bo lada chwila na weekend musimy wyjechać, a one zostaną. Po powrocie pojadą w jednym transporterku do weta na "przegląd" i później się zobaczy ;)