Autor Wątek: [Szukam] tymczasowej opieki dla dwóch porzuconych samczyków (oddzielnie)  (Przeczytany 3342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Dzień dobry,

Szukam opieki tymczasowej dla dwóch króliczków podrzuconych do minizoo w ogrodzie zoologicznym. Oba dorosłe, nie są przyzwyczajone do warunków minizoo, strasznie się stresują i dziczeją, nie mogą sobie znaleźć miejsca.

Z informacji, jakimi dysponuję wynika, że jeden to kastrowany samiec - przyniesiony z domu baranek (bo właściciela irytowała latająca wszędzie sierść). Boi się łapania, na rękach grzeczny, chociaż jak mu się znudzi, to pokazuje to bez wahania :) Przez kilka dni po porzuceniu nie chciał wcale jeść. Drugi pochodzi z hodowli na karmę dla gadów, też samiec, bardzo przyjacielski, sam przychodzi, liże po rękach, domaga się czułości. Leczony jest przez ogrodowego weterynarza na katar.

Płeć i stan zdrowia zostaną jeszcze potwierdzone, jednak by je zabrać i zacząć z nimi coś działać, potrzebuję pomocy, bo nie mam ich gdzie dać.

Chętne osoby zapraszam do kontaktu: iza.kamionka@kroliki.net

Opiekunowi tymczasowemu zapewnimy klatkę, akcesoria oraz wizyty weterynaryjne i stały kontakt z pośrednikiem adopcyjnym.

Pozdrawiam
bośniak
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan