Autor Wątek: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach  (Przeczytany 59331 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:50:36 pm »
uuu zarąbisty ten zestaw wow: szkoda że już wykupiony icon_zeby będę polować na następny icon_zeby
Można jeszcze kupić. Mam dostępny więcej niż jeden :)

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:51:12 pm »
a poczekasz do 3 :D

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:51:57 pm »
a poczekasz do 3 icon_zeby
do 3 września? A weźmiesz coś jeszcze? :DD

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:54:16 pm »
Tusz niebieski i zestaw waniliowy poproszę :)

Wirtualny opiekun

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:54:34 pm »
Tusz niebieski i zestaw waniliowy poproszę usmiech2
ok

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:56:15 pm »
17. żel pod prysznic :D tak do 3 września . być może szybciej :D

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:56:43 pm »
17. żel pod prysznic icon_zeby tak do 3 września . być może szybciej icon_zeby
ok :) zaklepane

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 24, 2013, 21:37:56 pm »
Ja poproszę nr 11 tusz do rzęs kolor mocny czarny. Umówiłabym się na odbiór osobisty ;)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 24, 2013, 21:39:41 pm »
Ja poproszę nr 11 tusz do rzęs kolor mocny czarny. Umówiłabym się na odbiór osobisty oczko
Nie ma problemu. Zaklepany.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2013, 21:49:02 pm wysłana przez PippiLotta »

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:37:18 am »
Kasa wysłana :)

Wirtualny opiekun

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:16:55 pm »
Pragnę poinformować, iż od dnia 27.08.2013 zaczynamy bardziej kontrolować przestrzeganie regulaminu działu " Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane".

Pełen regulamin znajduje się tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli chodzi o punkt 2 regulaminu działu ("2. Temat wątku musi zawierać prefiks "[ODDAM]", "[SPRZEDAM]", "[KUPIĘ]" lub "[POSZUKUJĘ]"." wszystkie aktywne wątki założone przed dniem 27.08.2013 będą miały dodany przez moderatorów prefix.

Jeśli chodzi o punkt 7 regulaminu działu ("7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna.") to wszystkie aktywne wątki, które złamią ten punkt zostaną zamknięte na 3 dni, a w przypadku braku kontaktu ze strony autora po tym czasie przeniesione do archiwum bez możliwości ich przywrócenia.

Przypominam również, iż od dnia 13 sierpnia 2013 wszelkie zbiórki pieniędzy na forum na rzecz SPK muszą zostać zatwierdzone przez zarząd.

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:18:15 pm »
A ja mam pytanko czy zapachy są trwałe ? i czy jest coś co przypomina Jadore  :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 26, 2013, 14:36:18 pm »
A ja mam pytanko czy zapachy są trwałe ? i czy jest coś co przypomina Jadore  :)
Generalnie wody perfumowane utrzymują swój zapach dłużej, niż wody toaletowe, bo mają więcej skoncetrowanego olejku rozpuszczonego w alkoholu. Incanessence, które używam, utrzymuje się na pewno 5 godzin, bo ostatnio testowałam, ale może tez i dłużej. Niestety nie wiem czy ktoryś z tych zapachów przypomina Jadore, bo nigdy nie miałam przyjemości się Jadorem psiuknąć.

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 26, 2013, 15:49:30 pm »
Ok ,wiem,że perfumowane dłużej zapach trzymają,chodzi mi o dominację jaśminu lub konwalii
Sorki,że marudzę,ale nie znam zapachów Avonu  :DD

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 26, 2013, 17:03:41 pm »
Ok ,wiem,że perfumowane dłużej zapach trzymają,chodzi mi o dominację jaśminu lub konwalii
Sorki,że marudzę,ale nie znam zapachów Avonu  :DD

Z tych, które tutaj sprzedaję, to jaśmin ma w sobie woda Far Away. Jest to kompozycja ylang-ylang, białego jaśminu i róży wzbogacona delikatnymi nutami wanilii, drzewa sandałowego i zmysłowego piżma (kategoria: kwiatowo-owocowa)

Inne zapachy Avon z jasminem dostępne w aktualnym katalogu (możesz u mnie zamówić :)) to:
Woda perfumowana Little Gold Dress 50 ml http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?fragrance/for-her/p/1826-7
Woda toaletowa Pur Blanca Elegance 50 ml  http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?fragrance/for-her/p/3998-2
Woda toaletowa Infinite Moment  50 ml http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?fragrance/for-her/p/0764-1
Woda perfumowana Today TOMORROW Always Forever 30 ml http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?fragrance/for-her/p/4219-2
Woda perfumowana Today TOMORROW Always Forever 50 ml http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?fragrance/for-her/p/4215-0

z lilią niestety nic nie ma :(

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 26, 2013, 21:24:37 pm »
To ja poproszę wodę nr 37 ,maseczkę 5,i żel 17 ,ile z przesyłka na pw  :DD

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 27, 2013, 15:10:52 pm »
To ja poproszę wodę nr 37 ,maseczkę 5,i żel 17 ,ile z przesyłka na pw
zaklepane, prócz nr 17, bo żel zarezerwowała już miniaturowaem

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 27, 2013, 15:24:59 pm »
WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRZEZE MNIE KOSMETYKI SĄ NOWE I ŚWIEŻE

NADAL MAM DO SPRZEDANIA NASTĘPUJĄCE KOSMETYKI:

1) Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 30 ml



OPIS: Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 o lekkiej, intensywnie nawilżającej formule. Rewolucyjna molekuła odblokowuje kolagen i zwiększa jego produkcję. W rezultacie wypycha zmarszczki od wewnątrz, by zredukować je w 3 wymiarach: ilości, długości i głębokości. Testowany dermatologicznie i alergologicznie.

Działanie: Redukuje widoczność zmarszczek. Sprawia, że skóra wygląda na gładszą i nawilżoną.

Sposób użycia: Rano i wieczorem, wmasuj delikatnie w oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

MOJA CENA: 32,70 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 59,00)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2052-9



2) Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą 30 ml



OPIS: Profesjonalny korektor zmarszczek na noc. Lekki, testowany dermatologicznie i alergicznie.

Działanie: Po pierwszym zastosowaniu sprawia, że skóra wygląda na młodszą. Po 2 tygodniach zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne.*

Sposób użycia: Stosuj rano i wieczorem jako samodzielny produkt lub pod krem pielęgnacyjny.

* Na podstawie 11-tygodniowego badania klinicznego KGL7347 z udziałem 65 kobiet.

MOJA CENA: 44,70 sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 80,00)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2881-1



3) Intensywna kuracja antycellulitowo-liftingująca



Odkryj skuteczność podwójnej formuły redukującej cellulit i zapewniającej efekt liftingu. Wzbogacona o 2 składniki o czystosci dermatologicznej przynosi natychmiastowe rezultaty.

Działanie: Żel napinający z kompleksem Pro-Lifting z polimerem PVP i argininą pomaga pobudzać produkcję elastyny, dzięki czemu skóra wygląda na ujędrnioną. Krem LaserDissolve pomaga rozbijać nagromadzony tłuszcz, redukuje nierówności i nadaje skórze gładszy wygląd.

Sposób użycia: Ściśnij tubę po środku tak, by jednocześnie wycisnąć krem i żel. Codziennie rano i wieczorem dokładnie wmasuj w skórę brzucha, okolic talii, ramion, ud, pośladków i bioder.

MOJA CENA: 29 zł sztuka + koszty wysyłki (cena katalogowa: 59 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/2024-8



4) Oczyszczająco-tonizujące płatki do twarzy 45 płatków



Tonizujące płatki do twarzy zawierają bioaktywny cynk, który kontroluje produkcję sebum oraz kwas glikolowy o działaniu złuszczającym.

Działanie: Oczyszczają skórę, nie wysuszając jej oraz sprawiają, że wygląda ona na gładszą. Płatki koją, tonizują i przywracają równowagę skórze o skłonnościach trądzikowych.

Sposób użycia: Rano i wieczorem przetrzyj płatkiem oczyszczoną i osuszoną skórę.

MOJA CENA: 8,44 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa: 17,99 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/4517-9





6) Rewitalizujący żel do mycia ciała Himalajskie Jagody Goji 150 ml



Odkryj legendarną moc himalajskich jagód Goji. Bogate w antyoksydanty, idealnie regenerują, rewitalizują i relaksują ciało i zmysły.

Działanie: Oczyszcza i nawilża skórę. Tworzy gęstą, pachnącą pianę, energizuje i odświeża. Formuła z mikrokapsułkami.

Sposób użycia: Użyj żelu do mycia w kąpieli lub pod prysznicem, aby orzeźwić i odświeżyć ciało.

MOJA CENA: 7 zł SZTUKA + koszt wysyłki ( cena katalogowa 12,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/personal-care/p/3973-5



7) Żel-krem do pielęgnacji okolic oczu Anew Vitale 15 ml



Linia Anew Vitale wzmocniona kompleksem ProEnergy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w wieku 25+, żyjących aktywnie, w szybkim, często stresującym tempie. Aksamitne gładkie, nawilżające szybko wchłaniające się formuły o pięknym kwiatowo-owocowym zapachu nie zatykają porów i nie powodują efektu nieestetycznego świecenia.

Działanie: Koktajl witamin, antyoksydantów i peptydów wzmacnia strukturę skóry, chroni ją przed przedwczesnym starzeniem i dodaje jej energii. W efekcie skóra wygląda na wypoczętą i pełną zdrowego blasku. 97% kobiet potwierdziło, że widoczne na skórze oznaki zmęczenia i braku snu znikają.*

Sposób użycia: Stosuj dwa razy dziennie.

*Na podstawie 2-tygodniowego badania ocen konsumenckich 12-001 z udziałem 150 osób.

MOJA CENA: 13 zł SZTUKA + koszt wysyłki (cena katalogowa 33 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/4564-1



8) Ujędrniający peeling do ciała 150 ml



Ujędrniający peeling do ciała z białymi i błękitnymi drobinkami. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Testowany dermatologicznie.

Działanie: Doskonale oczyszcza skórę, wygładza ją i nadaje sprężystość. Zapewnia orzeźwiający efekt chłodzenia i sprawia, że skóra wygląda na lepiej napiętą.

Sposób użycia: Stosuj pod prysznicem na wilgotną skórę. Masuj delikatnie ciało kolistymi ruchami. Dokładnie spłucz.

MOJA CENA: 10 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa: 25 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/2685-6



9) Serum Anew Platinum wiek 55+ 30 ml



Przełomowe odkrycie, które nadaje nowy kształt walce o młodość skóry. Jest to linia dedykowana kobietom po 55 roku życia, przy bardzo zaawansowanych oznakach starzenia.
Wraz z wiekiem pogarsza się kształt komórek, a produkcja zdrowego kolagenu ulega spowolnieniu. W rezultacie skóra traci wyraziste kontury i zmienia się owal twarzy. Po latach badań naukowcy z Avonu odkryli moc paksyliny – najważniejszego białka odpowiedzialnego za pełen, młodzieńczy kształt komórek. Przełomowa, opracowana i opatentowana przez Avon Technologia Paxilium pobudza produkcję paksyliny nawet o 60 %, aby przywrócić twarzy młodzieńcze kontury.*

Serum Anew Platinum przywraca twarzy wyraziste kontury, a także redukuje widoczność głębokich zmarszczek. Przyjemna dla skóry kremowa konsystencja serum zapewnia łatwość aplikacji, a unikalny peptyd wchodzący w jego skład pomaga przywrócić młodzieńczą strukturę kolagenu.

Po jednej nocy: skóra twarzy i szyi wydaje się napięta, a głębokie zmarszczki wyglądają na wypełnione**
Po dwóch tygodniach: pomaga zredukować widoczność głębokich, poziomych zmarszczek na szyi. Napina I ujędrnia wiotczejącą skórę podbródka I szyi.**

* Na podstawie badania In vitro CBIVT
**Na podstawie 8-tygodniowego badania konsumenckiego 09-174 na grupie 151 osób

MOJA CENA: 30 zł sztuka + koszty przesyłki



10) rewitalizująca maseczka z chińskim żeń-szeniem 75 ml



Rewitalizująca maseczka do twarzy Chiński Żeń-szeń oczyszcza, odświeża i dodaje energii.

Nałóż na suchą, oczyszczoną skórę twarzy. Pozostaw na około 20 minut do wyschnięcia, po czym ściągnij.

Stosuje 1-2 razy w tygodniu.

MOJA CENA: 10 zł sztuka + koszty wysyłki



11) Tusz do rzęs Mega Effects kolor blackest/black oraz brown\black



Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

MOJA CENA 16 zł sztuka + koszt wysyłki



12) Podwójny program liftingujący okolice oczu



Podwójny program liftingujący okolice oczu. Testowany dermatologicznie, oftalmologicznie i alergologicznie. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Działanie: Żel na górną powiekę i okolice łuków brwiowych zawiera polimer PVP i argininę o czystości dermatologicznej, dzięki którym pomaga stymulować produkcję elastyny, by ujędrnić skórę. Krem na dolną powiekę opracowany przy wykorzystaniu technologii Derma-Refine redukuje zmarszczki i zdecydowanie poprawia wygląd skóry pod oczami.

Sposób użycia: Stosuj dwa razy dziennie.

MOJA CENA 15 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 58 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/5799-2



13) Szminka „Usta w pełni" kolor kiss me pink



Szminka „Usta w pełni" - tak działa podwójna moc powiększania ust z retinolem i kolagenem! Natychmiastowy efekt pełni ust!

Efekt: Aktywne składniki wypełniają usta, nadając im gładkość i optycznie je powiększając. Formuła z SPF 15 i witaminami nawilża i nadaje miękkość. Pokrywa usta kremowym kolorem. Wykończenie - satynowe. Pokrycie - średnie do pełnego.

MOJA CENA: 7 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 14,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?make-up/lips/p/3246-6




14) szminka "uwodzicielskie nawilżenie" kolor shimmering violet



Szminka Uwodzicielskie nawilżenie - nawilżający balsam i kremowy kolor spleciony w zmysłową, dwubarwną formułę szminki. Po raz pierwszy w tak efektownej formie :

-uwalnia na ustach głęboki, soczysty, nasycony kolor

-sprawia, że usta są zmysłowo gładkie, miękkie i pełniejsze

-zapewnia 24-godzinne nawilżenie

Cząsteczki pigmentu aktywowane przez kompleks nawilżający uwalniają na ustach soczysty, intensywny kolor a kompleks AQUA SILK pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, nadając ustom miękkość i gładkość.

MOJA CENA 7 zł sztuka + koszt wysyłki



15) Błyszczyk do ust z filtrem ochronnym SPF 15 bezbarwny



Błyszczyk, który skutecznie chroni Twoje usta filtrem SPF 15. Wypróbuj jego bezbarwną formułę o intensywnym połysku.

Aplikator: Wygodny aplikator z gąbeczką.

MOJA CENA: 13 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 26 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?make-up/lips/p/0943-1



16) 2 w 1 szczoteczka i gąbka do oczyszczania twarzy z serii PLANET SPA



MOJA CENA: 10 zł sztuka + koszty wysyłki



18) Nawilżający krem do rąk Echinacea i Kiełki Pszenicy 100 ml



Letnia świeżość i pielęgnacja dla twoich dłoni i ciała.

Działanie: Krem do rąk przynosi dłoniom odświeżenie i nawilżenie na cały dzień. Ma nietłustą i nieklejącą formułę - idealna na ciepłe dni.

Sposób użycia: Kilka razy dziennie, delikatnymi, okrężnymi ruchami wetrzyj niewielką ilość kremu w czystą skórę dłoni.

MOJA CENA: 3 zł sztuka + koszty wysyłki (cena katalogowa 6,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/hand-care/p/0146-1



19) delikatny żel do mycia twarzy sensitive botanicals z serii Solutions 150 ml



Delikatny żel do mycia skóry wrażliwej. Pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną. Twarz jest lekko schłodzona. Żel nie ściąga skóry. Minimalizuje pory. Skóra jest gładka, zaczerwienienia i niedoskonałości skóry skutecznie zminimalizowane. Stosować rano i wieczorem.

MOJA CENA 7 zł sztuka + koszt wysyłki



20) Woda toaletowa Céle`bre 50 ml



Soczyste akordy arbuza, melona i cyklamenu, podkreślone akcentem czarnej porzeczki i pieprzu tworzą finezyjne połączenie z jaśminem i peonią i cedrem.

kategoria: kwiatowo-owocowa

MOJA CENA 20 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa: 29,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?fragrance/for-her/p/0011-7



22) Odżywcze masło do ciała z minerałami morza martwego z serii Planet SPA 200 ml



Doskonale regeneruje i pielęgnuje skórę. Unikalna formuła zawiera w swoim składzie minerały z Morza Martwego, które nie tylko regenerują, ale także niszczą nagromadzone w skórze toksyny. Masło do ciała o bogatej formule zapewnia 24-godzinne nawilżenie, koi suchą, podrażnioną skórę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

MOJA CENA: 23 zł + koszt wysyłki



30) Żelowa kredka do oczu kolor aqua pop (kolor już niedostępny w Avon)



Wypróbuj żelową, superdelikatną kredkę do precyzyjnego makijażu oczu Supershock. Kusi niesamowicie mocnymi kolorami. Oszalejesz na jej punkcie.

Efekt: Idealnie podkreślone oczy dzięki połączeniu delikatności kredki, efektownej precyzji żelu i maksymalnej trwałości.

MOJA CENA: 10 zł + koszty wysyłki (cena regularna 25 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?make-up/eyes/p/1730-1



31) kredka do oczu "zabawa kolorem" seria color trend kolor turquoise



MOJA CENA: 10 zł + k0szty wysyłki



32) Woda perfumowana Far Away Bella 50 ml



Wybierz się w podróż pełną wyjątkowych doznań i poczuj się wolna jak nigdy dotąd. Świat należy do ciebie dzięki kompozycji egzotycznych owoców, zmysłowych kwiatów i intrygujących korzennych przypraw. Far Away Bella to zapach stworzony dla olśniewającej kobiety, której osobowość emanuje pięknem.

Moja cena 28,99 + koszt wysyłki



33) Naszyjnik Tory



Ten fantastyczny, długi naszyjnik Tory to idealny, radosny dodatek dla każdej kobiety, która pragnie się wyróżnić. Naszyjnik: 79 + 9 cm, długość przywieszki: 3,9 cm z 2 breloczkami.

Moja cena 22,99 + koszty wysyłki



34) Woda toaletowa Eternal Magic 50 ml 50 ml



Czarowne i niepowtarzalne, jak spowita w nie kobieta. Ulotne wspomnienie irysów i róż aksamitnych rozwiewa się, przynosząc waniliową pieszczotę i drzew zmysłowy zew.

Moja cena: 29,99 + koszt wysyłki



35) Woda toaletowa Eternal Magic Enchanted 50 ml



Zniewalająca smuga aromatu kusi nutami maliny, prowadząc do serca wypełnionego akordami fiołka i drewna kaszmirowego.

Moja cena: 29,99 + koszt wysyłki



36) Woda perfumowana Little Black Dress 30 ml



Ponadczasowy, zawsze modny zapach z rodziny kwiatowo-orientalnej, stworzony z myślą o kobiecie eleganckiej, która uwielbia nieprzemijający czar klasyki - małą czarną, perły i dobre perfumy...

Moja cena: 15 zł + koszt wysyłki





38) Woda perfumowana Incandessence 30 ml



Subtelny, świetlisty zapach, który rozwija się w miarę upływu dnia i rozkwita wraz z tobą. Bukiet orchidei, tulipanów i peonii z akordami aromatów szlachetnych drzew z Karaibów.

Moja cena 15 zł + koszt wysyłki


http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?fragrance/for-her/p/4536-9



39) Tusz do rzęs „Uwaga, kolor!” kolor zielony, niebieski i fioletowy



Moja cena: 6,99 + koszty przesyłki



40) Zestaw Chiński Żeń-szeń



w zestawie Rewitalizujące płatki na powieki i Rewitalizująca kremowa emulsja do oczyszczania twarzy 150 ml

Moja cena: 14,99 + koszty wysyłki



41) Zestaw Wanilia



w zestawie balsam do ust i krem do rąk 75 ml

Moja cena: 6,49 + koszt wysyłki




42) Zestaw Soczysty Arbuz



w zestawie mgiełka do ciała, balsam do ust, żel pod prysznic 200 ml oraz owocowe mleczko do ciała 200 ml

Moja cena: 13,99 + koszt wysyłki



43) Spray przyspieszający wysychanie lakieru do paznokci



Moja cena 6,99 + koszt wysyłki



44) Bezbarwny podkład „Idealna gładkość” SPF 20





Moja cena: 19,99 + koszt wysyłki




45) Roletka Little Black Dress 9 ml



Moja cena: 5 zł + koszt wysyłki


DORZUCAM NOWE KOSMETYKI

CENY OBOWIĄZUJĄCE, TO TE WIDOCZNE NA MATERIAŁACH REKLAMOWYCH. JEŚLI KTOŚ MA JAKIEŚ PYTANIA TO CHĘTNIE ODPOWIEM :)














« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 20:28:51 pm wysłana przez PippiLotta »

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 27, 2013, 21:32:19 pm »
Gdybym wzięła zestaw z Secret Fantasy (uwielbiam ten perfum, jest słodziutki :D), to ile by mnie wynosiła przesyłka? :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 27, 2013, 21:32:56 pm »
Gdybym wzięła zestaw z Secret Fantasy (uwielbiam ten perfum, jest słodziutki icon_zeby), to ile by mnie wynosiła przesyłka? usmiech2
5,95 albo 6,95 (zazwyczaj podaje cenę już po wysyłce) zawsze wysyłam poleconym ekonomicznym i cena jest według cennika poczty polskiej. Nie doliczam nic za pokowanie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 21:36:18 pm wysłana przez PippiLotta »