Autor Wątek: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach  (Przeczytany 59328 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Mam do sprzedania trzy luksusowe kremy Avon dostępne w aktualnym katalogu Avon, ale u mnie kupisz je w dużo niższej cenie. Źródło zdjęcia i opisów www.pl.avon.com.




1) Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 30 ml

OPIS: Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 o lekkiej, intensywnie nawilżającej formule. Rewolucyjna molekuła odblokowuje kolagen i zwiększa jego produkcję. W rezultacie wypycha zmarszczki od wewnątrz, by zredukować je w 3 wymiarach: ilości, długości i głębokości. Testowany dermatologicznie i alergologicznie.

Działanie: Redukuje widoczność zmarszczek. Sprawia, że skóra wygląda na gładszą i nawilżoną.

Sposób użycia: Rano i wieczorem, wmasuj delikatnie w oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

LINK DO STRONY PRODUKTU: http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2052-9

MOJA CENA: 32,70 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa 54,50)


2) Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 na okolice oczu 15 ml

OPIS: Profesjonalny korektor zmarszczek na okolice oczu. Lekki, odpowiedni pod makijaż i dla osób noszących soczewki kontaktowe. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Działanie: Po pierwszym zastosowaniu sprawia, że skóra okolic oczu wygląda na gładszą. Po 2 tygodniach powoduje, że zmarszczki pod oczami i kurze łapki stają się mniej widoczne.*

Sposób użycia: Stosuj dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

* Na podstawie 4-tygodniowego badania ocen konsumenckich 11-172 z udziałem 149 osób.

LINK DO STRONY PRODUKTU: http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2878-7

MOJA CENA 34,50 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa: 58 zł)


3) Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą 30 ml

OPIS: Profesjonalny korektor zmarszczek na noc. Lekki, testowany dermatologicznie i alergicznie.

Działanie: Po pierwszym zastosowaniu sprawia, że skóra wygląda na młodszą. Po 2 tygodniach zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne.*

Sposób użycia: Stosuj rano i wieczorem jako samodzielny produkt lub pod krem pielęgnacyjny.

* Na podstawie 11-tygodniowego badania klinicznego KGL7347 z udziałem 65 kobiet.

LINK DO STRONY PRODUKTU: http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2881-1

MOJA CENA: 44,70 + koszt wysyłki (cena katalogowa 74,50)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2013, 10:55:17 am »
Podbijam, nikt się nie skusi? :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2013, 14:31:36 pm »
Nadal zachęcam do zakupu kremów. Taka okazja się nie powtórzy :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2013, 14:25:33 pm »
2) Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą A-F33 na okolice oczu 15 ml jest już niedostępny

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2013, 22:06:34 pm »
podbijam :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2013, 16:31:38 pm »
Mam do sprzedania luksusowe kosmetyki Avon w większości dostępne w aktualnym katalogu Avon, ale u mnie kupisz je w dużo niższej cenie. Źródło zdjęcia i opisów www.pl.avon.com.

WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRZEZE MNIE KOSMETYKI SĄ NOWE, ŚWIEŻE I DOSTĘPNE OD RĘKI


1) Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 30 ml



OPIS: Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 o lekkiej, intensywnie nawilżającej formule. Rewolucyjna molekuła odblokowuje kolagen i zwiększa jego produkcję. W rezultacie wypycha zmarszczki od wewnątrz, by zredukować je w 3 wymiarach: ilości, długości i głębokości. Testowany dermatologicznie i alergologicznie.

Działanie: Redukuje widoczność zmarszczek. Sprawia, że skóra wygląda na gładszą i nawilżoną.

Sposób użycia: Rano i wieczorem, wmasuj delikatnie w oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

MOJA CENA: 32,70 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa 59,00)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2052-9



2) Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą 30 ml



OPIS: Profesjonalny korektor zmarszczek na noc. Lekki, testowany dermatologicznie i alergicznie.

Działanie: Po pierwszym zastosowaniu sprawia, że skóra wygląda na młodszą. Po 2 tygodniach zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne.*

Sposób użycia: Stosuj rano i wieczorem jako samodzielny produkt lub pod krem pielęgnacyjny.

* Na podstawie 11-tygodniowego badania klinicznego KGL7347 z udziałem 65 kobiet.

MOJA CENA: 44,70 + koszt wysyłki (cena katalogowa 80,00)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2881-1



5) Intensywna kuracja antycellulitowo-liftingująca



Odkryj skuteczność podwójnej formuły redukującej cellulit i zapewniającej efekt liftingu. Wzbogacona o 2 składniki o czystosci dermatologicznej przynosi natychmiastowe rezultaty.

Działanie: Żel napinający z kompleksem Pro-Lifting z polimerem PVP i argininą pomaga pobudzać produkcję elastyny, dzięki czemu skóra wygląda na ujędrnioną. Krem LaserDissolve pomaga rozbijać nagromadzony tłuszcz, redukuje nierówności i nadaje skórze gładszy wygląd.

Sposób użycia: Ściśnij tubę po środku tak, by jednocześnie wycisnąć krem i żel. Codziennie rano i wieczorem dokładnie wmasuj w skórę brzucha, okolic talii, ramion, ud, pośladków i bioder.

MOJA CENA: 29 zł + koszty wysyłki (cena katalogowa: 59 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/2024-8



6) Roll-on redukujący ślady po trądziku 50 ml



Roll on redukujący ślady po trądziku. Zawiera 2-procentowy kwas salicylowy. Hypoalergiczny, testowany dermatologicznie.

Działanie: Złuszcza naskórek i przyspiesza odnowę komórkową, zmniejszając widoczność śladów po trądziku, a także pomaga zapobiegać powstawaniu nowych wyprysków. Wyrównuje koloryt i poprawia strukturę skóry.

Sposób użycia: Stosuj 2-3 razy w tygodniu na miejsca występowania przebarwień. Nałóż na oczyszczoną skórę i wmasowowuj opuszkami palców do czasu aż produkt się wchłonie.

MOJA CENA: 8,44 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa: 22 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2516-3



7) Oczyszczająco-tonizujące płatki do twarzy 45 płatków



Tonizujące płatki do twarzy zawierają bioaktywny cynk, który kontroluje produkcję sebum oraz kwas glikolowy o działaniu złuszczającym.

Działanie: Oczyszczają skórę, nie wysuszając jej oraz sprawiają, że wygląda ona na gładszą. Płatki koją, tonizują i przywracają równowagę skórze o skłonnościach trądzikowych.

Sposób użycia: Rano i wieczorem przetrzyj płatkiem oczyszczoną i osuszoną skórę.

MOJA CENA: 8,44 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa: 17,99 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/4517-9



8) Żel punktowy redukujący niedoskonałości z 2% kwasem salicylowym



Zmniejsza widoczność i wypukłość pryszczy oraz redukuje zaczerwienienia.

MOJA CENA: 6 zł + koszty wysyłki



10) Rewitalizująca maseczka do twarzy Himalajskie Jagody Goji 75 ml



Odkryj legendarną moc himalajskich jagód Goji. Bogate w antyoksydanty, idealnie regenerują, rewitalizują i relaksują ciało i zmysły.

Działanie: Regeneruje i nawilża. Koi suchą, podrażnioną skórę. Pomaga wygładzać linie powstałe wskutek wysuszenia.

Sposób użycia: Nałóż równomiernie na twarz. Pozostaw na twarzy do 20 minut, po czym spłucz.

MOJA CENA: 7 zł SZTUKA + koszt wysyłki (cena katalogowa: 12,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/facial-care/p/3993-3



11) Maseczka błotna do twarzy 75 ml



Wypróbuj maseczkę błotną do twarzy zawierającą sól krystaliczną oraz bogate w minerały błoto z Morza Martwego, znane ze swoich właściwości oczyszczających i detoksykujących.

Działanie: Dokładnie oczyszcza i detoksykuje skórę, nadając jej miękkość, gładkość i jędrność. Wchłania nadmiar sebum i sprawia, że pory stają się mniej widoczne.

Sposób użycia: Nałóż na oczyszczoną skórę omijając oczy i usta. Po 5 -10 minutach spłucz. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.

MOJA CENA: 10 zł SZTUKA + koszt przesyłki (cena katalogowa: 27 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/facial-care/p/0090-1



12) Rewitalizujący balsam do ciała Himalajskie Jagody Goji 150 ml



Odkryj legendarną moc himalajskich jagód Goji. Bogate w antyoksydanty, idealnie regenerują, rewitalizują i relaksują ciało i zmysły.

Działanie: Nawilża i nadaje skórze miękkość. Sprawia, że staje się aksamitnie gładka. Koi i relaksuje zmęczone mięśnie.

Sposób użycia: Wmasuj w ciało balsam, który nawilży skórę i zrelaksuje zmęczone mięśnie.

MOJA CENA: 7 zł SZTUKA + koszt wysyłki ( cena katalogowa 12,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/body-care/p/3042-9



13) Rewitalizujący żel do mycia ciała Himalajskie Jagody Goji 150 ml x 2



Odkryj legendarną moc himalajskich jagód Goji. Bogate w antyoksydanty, idealnie regenerują, rewitalizują i relaksują ciało i zmysły.

Działanie: Oczyszcza i nawilża skórę. Tworzy gęstą, pachnącą pianę, energizuje i odświeża. Formuła z mikrokapsułkami.

Sposób użycia: Użyj żelu do mycia w kąpieli lub pod prysznicem, aby orzeźwić i odświeżyć ciało.

MOJA CENA: 7 zł SZTUKA + koszt wysyłki ( cena katalogowa 12,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/personal-care/p/3973-5



17) Żel-krem do pielęgnacji okolic oczu Anew Vitale 15 ml



Linia Anew Vitale wzmocniona kompleksem ProEnergy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w wieku 25+, żyjących aktywnie, w szybkim, często stresującym tempie. Aksamitne gładkie, nawilżające szybko wchłaniające się formuły o pięknym kwiatowo-owocowym zapachu nie zatykają porów i nie powodują efektu nieestetycznego świecenia.

Działanie: Koktajl witamin, antyoksydantów i peptydów wzmacnia strukturę skóry, chroni ją przed przedwczesnym starzeniem i dodaje jej energii. W efekcie skóra wygląda na wypoczętą i pełną zdrowego blasku. 97% kobiet potwierdziło, że widoczne na skórze oznaki zmęczenia i braku snu znikają.*

Sposób użycia: Stosuj dwa razy dziennie.

*Na podstawie 2-tygodniowego badania ocen konsumenckich 12-001 z udziałem 150 osób.

MOJA CENA: 13 zł SZTUKA + koszt wysyłki (cena katalogowa 33 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/4564-1



18) Ujędrniający peeling do ciała 150 ml



Ujędrniający peeling do ciała z białymi i błękitnymi drobinkami. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Testowany dermatologicznie.

Działanie: Doskonale oczyszcza skórę, wygładza ją i nadaje sprężystość. Zapewnia orzeźwiający efekt chłodzenia i sprawia, że skóra wygląda na lepiej napiętą.

Sposób użycia: Stosuj pod prysznicem na wilgotną skórę. Masuj delikatnie ciało kolistymi ruchami. Dokładnie spłucz.

MOJA CENA: 10 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa: 25 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/2685-6



Serum Anew Platinum wiek 55+ 30 ml



Przełomowe odkrycie, które nadaje nowy kształt walce o młodość skóry. Jest to linia dedykowana kobietom po 55 roku życia, przy bardzo zaawansowanych oznakach starzenia.
Wraz z wiekiem pogarsza się kształt komórek, a produkcja zdrowego kolagenu ulega spowolnieniu. W rezultacie skóra traci wyraziste kontury i zmienia się owal twarzy. Po latach badań naukowcy z Avonu odkryli moc paksyliny – najważniejszego białka odpowiedzialnego za pełen, młodzieńczy kształt komórek. Przełomowa, opracowana i opatentowana przez Avon Technologia Paxilium pobudza produkcję paksyliny nawet o 60 %, aby przywrócić twarzy młodzieńcze kontury.*

Serum Anew Platinum przywraca twarzy wyraziste kontury, a także redukuje widoczność głębokich zmarszczek. Przyjemna dla skóry kremowa konsystencja serum zapewnia łatwość aplikacji, a unikalny peptyd wchodzący w jego skład pomaga przywrócić młodzieńczą strukturę kolagenu.

Po jednej nocy: skóra twarzy i szyi wydaje się napięta, a głębokie zmarszczki wyglądają na wypełnione**
Po dwóch tygodniach: pomaga zredukować widoczność głębokich, poziomych zmarszczek na szyi. Napina I ujędrnia wiotczejącą skórę podbródka I szyi.**

* Na podstawie badania In vitro CBIVT
**Na podstawie 8-tygodniowego badania konsumenckiego 09-174 na grupie 151 osób

MOJA CENA: 30 zł + koszty przesyłki



EDIT: KOSMETYKI ZAKUPIONE PRZEZ INTEGRĘ, FankaFrugo i triss.k ZOSTAŁY JUŻ USUNIĘTE Z POSTA
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 22:35:45 pm wysłana przez PippiLotta »

Offline shoti1910

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
    • SPŚM
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Shila i Siggy
  • Pozostałe zwierzaki: średniej wielkości zoo ;)
  • Za TM: Benio
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2013, 16:43:35 pm »
O rany :( a ja teraz kasy nie mam :(
No nic, zajrzę w sierpniu ;)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2013, 16:52:52 pm »
No nic, zajrzę w sierpniu oczko
zapraszam :)

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 18, 2013, 17:43:13 pm »
To ja poproszę:

3) Podwójny program liftingujący okolice oczu 20 ml

MOJA CENA: 15 zł + koszt przesyłki (cena katalogowa: 49 zł)


11) Maseczka błotna do twarzy 75 ml

MOJA CENA: 10 zł SZTUKA + koszt przesyłki (cena katalogowa: 27 zł)


12) Rewitalizujący balsam do ciała Himalajskie Jagody Goji 150 ml

MOJA CENA: 7 zł SZTUKA + koszt wysyłki ( cena katalogowa 12,99)


14) Luksusowy kremowy mus do ciała Tajski Kwiat Lotosu 200 ml

MOJA CENA: 9 zł + koszt przesyłki (cena katalogowa: 17,99)


15) damska woda toaletowa Eternal Magic Enchanted 50 ml

MOJA CENA: 20 zł + koszt przesyłki (cena katalogowa: 57,99)


16) damska woda perfumowana Little Black Dress 50 ml

MOJA CENA: 20 zł + koszt przesyłki (cena katalogowa: 57,99)


Offline FankaFrugo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 190
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 18, 2013, 17:55:17 pm »
A ja bym poprosiła:
4) Krem upiększający Anew Vitale BB SPF 20 30 ml
8) Tusz do rzęs Luxe KOLOR CZARNY 7 ml

Tylko pieniążki mogłabym przelać dopiero w przyszłym tygodniu, nie byłoby problemu?

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 18, 2013, 17:57:00 pm »
Tylko pieniążki mogłabym przelać dopiero w przyszłym tygodniu, nie byłoby problemu?
Nie ma problemu. Kosmetyki zaklepane.

Offline triss.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kotlina Kłodzka/Praga
  • Moje króliki: Franek vel Franca [*]
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 18, 2013, 20:18:30 pm »
Ja poproszę:
17) Żel-krem pod oczy
9) maseczka oczyszczająca
10) maseczka rewitalizująca

Czy jest szansa, że będziesz jeszcze miała ten krem pod oczy nr 2? I może jeszcze jakieś perfumy? Bo jak już zamawiam, to wolę raz zapłacić za przesyłkę :D

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 19, 2013, 19:35:51 pm »
20) rewitalizująca maseczka z chińskim żeń-szeniem 75 ml x2



Rewitalizująca maseczka do twarzy Chiński Żeń-szeń oczyszcza, odświeża i dodaje energii.

Nałóż na suchą, oczyszczoną skórę twarzy. Pozostaw na około 20 minut do wyschnięcia, po czym ściągnij.

Stosuje 1-2 razy w tygodniu.

MOJA CENA: 10 zł + koszty wysyłki



21) odświeżająca maseczka z wyciągiem z kwiatu frangipani i trawy cytrynowej 75 ml PREMIERA NASTĘPNEGO KATALOGU



Kwiaty frangipani - słyną z upajającego, świeżego zapachu. Ich esencja pielęgnuje skórę, łagodzi podrażnienia i ma właściwości gojące.
Trawa cytrynowa - nawilża, koi i oczyszcza skórę, normalizuje pracę gruczołów łojowych.

Nałóż na suchą, oczyszczoną skórę twarzy. Pozostaw na około 20 minut do wyschnięcia, po czym ściągnij.

Stosuje 1-2 razy w tygodniu.

MOJA CENA: 7 zł + koszty wysyłki



22) Aparat Solutions do głębokiego oczyszczania skóry + Zestaw uzupełniający Solutions do głębokiego oczyszczania skóry



Aparat Solutions do głębokiego oczyszczania skóry. Opakowanie zawiera: 1 aparat, 14 płatków nasączonych preparatem oczyszczającym.

Działanie: Skóra oczyszczona 5x głębiej* niż przy tradycyjnym oczyszczaniu.

Sposób użycia: 1. Nałóż jeden z jednorazowych płatków na środek głowicy z nasadką przyczepną. Przyciśnij płatek, by przywarł do nasadki. 2. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i umieść nasadkę z płatkiem pod strumieniem bieżącej ciepłej wody. 3. Włącz urządzenie. Przyłóż aparat częścią z płatkiem do skóry i oczyszczaj ją, delikatnie masując. 4. Wyłącz aparat. Dokładnie spłucz twarz ciepłą wodą i osusz skórę. Zdejmij i wyrzuć zużyty płatek. By osiągnąć jak najlepsze rezultaty, stosuj 3 razy w tygodniu.

*Na podstawie badania klinicznego S0983 na grupie 24 osób.

MOJA CENA: 30 zł + koszty wysyłki (cena katalogowa zestawu 60,98)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/accessories/p/1834-1
http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/1836-6




23) Dwufazowy olejek ujędrniająco-naprawczy



Dwufazowy olejek ujędrniająco-naprawczy wzbogacony witaminą E. Szybko się wchłania.

Działanie: Odżywia, wygładza i rozświetla skórę. Nadaje jej zdrowy, promienny wygląd.

Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem. Stosuj na całe ciało po kąpieli, prysznicu lub kiedykolwiek potrzebujesz.

MOJA CENA: 5,68 + koszty wysyłki ( cena katalogowa 11,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/1423-3



24) Ujędrniająco-naprawczy balsam do ciała z olejkiem babassu



Ujędrniająco-naprawczy balsam do ciała z olejkiem babassu i kompleksem Age Correcting. Szybko się wchłania.

Działanie: Ujędrnia i napina skórę. Pozostawia ją bardziej gładką. Poprawia wygląd sylwetki.

Sposób użycia: Po prysznicu lub kąpieli delikatnie wmasuj krem w skórę całego ciała. Dla lepszego rezultatu stosuj dwa razy dziennie.

MOJA CENA: 4,88 + koszty wysyłki (cena katalogowa 9,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?q=babassu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2013, 19:57:15 pm wysłana przez PippiLotta »

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2013, 22:03:00 pm »
Czy jest ktoś chętny na Tusz do rzęs Mega Effects w cenie 16 zł + koszt wysyłki kolor blackest/black i brown\black

Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.



Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2013, 22:39:28 pm »
Ja bardzo chętnie, ale zapłaciłabym pierwszego :DD

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:07:26 am »
magda24 - masz zaklepany :)

Czy ktoś jeszcze?

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:21:07 am »
Ja się skuszę, chociaż nie mam pojęcia jak tego używać;) oczywiście bez wysyłki. Zapraszam w odwiedziny do nas lub do Ciebie  się wprosze i pampuchy wytarmoszę :P

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:22:45 am »
Ja się skuszę, chociaż nie mam pojęcia jak tego używać;) oczywiście bez wysyłki. Zapraszam w odwiedziny do nas lub do Ciebie  się wprosze i pampuchy wytarmoszę :P
zaklepany :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 30, 2013, 15:11:58 pm »
Już tuszy nie ma

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] NOWE ZAFOLIOWANE luksusowe kosmetyki Avon w SUPER cenach
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 02, 2013, 19:53:05 pm »
WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRZEZE MNIE KOSMETYKI SĄ NOWE, ŚWIEŻE I DOSTĘPNE OD RĘKI

NADAL MAM DO SPRZEDANIA NASTĘPUJĄCE KOSMETYKI:

1) Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 30 ml



OPIS: Profesjonalny krem-korektor zmarszczek z molekułą A-F33 o lekkiej, intensywnie nawilżającej formule. Rewolucyjna molekuła odblokowuje kolagen i zwiększa jego produkcję. W rezultacie wypycha zmarszczki od wewnątrz, by zredukować je w 3 wymiarach: ilości, długości i głębokości. Testowany dermatologicznie i alergologicznie.

Działanie: Redukuje widoczność zmarszczek. Sprawia, że skóra wygląda na gładszą i nawilżoną.

Sposób użycia: Rano i wieczorem, wmasuj delikatnie w oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

MOJA CENA: 32,70 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 59,00)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2052-9



2) Profesjonalny korektor zmarszczek z molekułą 30 ml



OPIS: Profesjonalny korektor zmarszczek na noc. Lekki, testowany dermatologicznie i alergicznie.

Działanie: Po pierwszym zastosowaniu sprawia, że skóra wygląda na młodszą. Po 2 tygodniach zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne.*

Sposób użycia: Stosuj rano i wieczorem jako samodzielny produkt lub pod krem pielęgnacyjny.

* Na podstawie 11-tygodniowego badania klinicznego KGL7347 z udziałem 65 kobiet.

MOJA CENA: 44,70 sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 80,00)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/2881-1



3) Intensywna kuracja antycellulitowo-liftingująca



Odkryj skuteczność podwójnej formuły redukującej cellulit i zapewniającej efekt liftingu. Wzbogacona o 2 składniki o czystosci dermatologicznej przynosi natychmiastowe rezultaty.

Działanie: Żel napinający z kompleksem Pro-Lifting z polimerem PVP i argininą pomaga pobudzać produkcję elastyny, dzięki czemu skóra wygląda na ujędrnioną. Krem LaserDissolve pomaga rozbijać nagromadzony tłuszcz, redukuje nierówności i nadaje skórze gładszy wygląd.

Sposób użycia: Ściśnij tubę po środku tak, by jednocześnie wycisnąć krem i żel. Codziennie rano i wieczorem dokładnie wmasuj w skórę brzucha, okolic talii, ramion, ud, pośladków i bioder.

MOJA CENA: 29 zł sztuka + koszty wysyłki (cena katalogowa: 59 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/2024-8



5) Oczyszczająco-tonizujące płatki do twarzy 45 płatków



Tonizujące płatki do twarzy zawierają bioaktywny cynk, który kontroluje produkcję sebum oraz kwas glikolowy o działaniu złuszczającym.

Działanie: Oczyszczają skórę, nie wysuszając jej oraz sprawiają, że wygląda ona na gładszą. Płatki koją, tonizują i przywracają równowagę skórze o skłonnościach trądzikowych.

Sposób użycia: Rano i wieczorem przetrzyj płatkiem oczyszczoną i osuszoną skórę.

MOJA CENA: 8,44 zł + koszt wysyłki (cena katalogowa: 17,99 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/4517-9



7) Rewitalizująca maseczka do twarzy Himalajskie Jagody Goji 75 ml



Odkryj legendarną moc himalajskich jagód Goji. Bogate w antyoksydanty, idealnie regenerują, rewitalizują i relaksują ciało i zmysły.

Działanie: Regeneruje i nawilża. Koi suchą, podrażnioną skórę. Pomaga wygładzać linie powstałe wskutek wysuszenia.

Sposób użycia: Nałóż równomiernie na twarz. Pozostaw na twarzy do 20 minut, po czym spłucz.

MOJA CENA: 7 zł SZTUKA + koszt wysyłki (cena katalogowa: 12,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/facial-care/p/3993-3



8) Maseczka błotna do twarzy 75 ml



Wypróbuj maseczkę błotną do twarzy zawierającą sól krystaliczną oraz bogate w minerały błoto z Morza Martwego, znane ze swoich właściwości oczyszczających i detoksykujących.

Działanie: Dokładnie oczyszcza i detoksykuje skórę, nadając jej miękkość, gładkość i jędrność. Wchłania nadmiar sebum i sprawia, że pory stają się mniej widoczne.

Sposób użycia: Nałóż na oczyszczoną skórę omijając oczy i usta. Po 5 -10 minutach spłucz. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.

MOJA CENA: 10 zł SZTUKA + koszt przesyłki (cena katalogowa: 27 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/facial-care/p/0090-1



10) Rewitalizujący żel do mycia ciała Himalajskie Jagody Goji 150 ml x 2



Odkryj legendarną moc himalajskich jagód Goji. Bogate w antyoksydanty, idealnie regenerują, rewitalizują i relaksują ciało i zmysły.

Działanie: Oczyszcza i nawilża skórę. Tworzy gęstą, pachnącą pianę, energizuje i odświeża. Formuła z mikrokapsułkami.

Sposób użycia: Użyj żelu do mycia w kąpieli lub pod prysznicem, aby orzeźwić i odświeżyć ciało.

MOJA CENA: 7 zł SZTUKA + koszt wysyłki ( cena katalogowa 12,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?wellness/personal-care/p/3973-5



11) Żel-krem do pielęgnacji okolic oczu Anew Vitale 15 ml



Linia Anew Vitale wzmocniona kompleksem ProEnergy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet w wieku 25+, żyjących aktywnie, w szybkim, często stresującym tempie. Aksamitne gładkie, nawilżające szybko wchłaniające się formuły o pięknym kwiatowo-owocowym zapachu nie zatykają porów i nie powodują efektu nieestetycznego świecenia.

Działanie: Koktajl witamin, antyoksydantów i peptydów wzmacnia strukturę skóry, chroni ją przed przedwczesnym starzeniem i dodaje jej energii. W efekcie skóra wygląda na wypoczętą i pełną zdrowego blasku. 97% kobiet potwierdziło, że widoczne na skórze oznaki zmęczenia i braku snu znikają.*

Sposób użycia: Stosuj dwa razy dziennie.

*Na podstawie 2-tygodniowego badania ocen konsumenckich 12-001 z udziałem 150 osób.

MOJA CENA: 13 zł SZTUKA + koszt wysyłki (cena katalogowa 33 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/4564-1



12) Ujędrniający peeling do ciała 150 ml



Ujędrniający peeling do ciała z białymi i błękitnymi drobinkami. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Testowany dermatologicznie.

Działanie: Doskonale oczyszcza skórę, wygładza ją i nadaje sprężystość. Zapewnia orzeźwiający efekt chłodzenia i sprawia, że skóra wygląda na lepiej napiętą.

Sposób użycia: Stosuj pod prysznicem na wilgotną skórę. Masuj delikatnie ciało kolistymi ruchami. Dokładnie spłucz.

MOJA CENA: 10 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa: 25 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/2685-6



13) Serum Anew Platinum wiek 55+ 30 ml



Przełomowe odkrycie, które nadaje nowy kształt walce o młodość skóry. Jest to linia dedykowana kobietom po 55 roku życia, przy bardzo zaawansowanych oznakach starzenia.
Wraz z wiekiem pogarsza się kształt komórek, a produkcja zdrowego kolagenu ulega spowolnieniu. W rezultacie skóra traci wyraziste kontury i zmienia się owal twarzy. Po latach badań naukowcy z Avonu odkryli moc paksyliny – najważniejszego białka odpowiedzialnego za pełen, młodzieńczy kształt komórek. Przełomowa, opracowana i opatentowana przez Avon Technologia Paxilium pobudza produkcję paksyliny nawet o 60 %, aby przywrócić twarzy młodzieńcze kontury.*

Serum Anew Platinum przywraca twarzy wyraziste kontury, a także redukuje widoczność głębokich zmarszczek. Przyjemna dla skóry kremowa konsystencja serum zapewnia łatwość aplikacji, a unikalny peptyd wchodzący w jego skład pomaga przywrócić młodzieńczą strukturę kolagenu.

Po jednej nocy: skóra twarzy i szyi wydaje się napięta, a głębokie zmarszczki wyglądają na wypełnione**
Po dwóch tygodniach: pomaga zredukować widoczność głębokich, poziomych zmarszczek na szyi. Napina I ujędrnia wiotczejącą skórę podbródka I szyi.**

* Na podstawie badania In vitro CBIVT
**Na podstawie 8-tygodniowego badania konsumenckiego 09-174 na grupie 151 osób

MOJA CENA: 30 zł sztuka + koszty przesyłki



14) rewitalizująca maseczka z chińskim żeń-szeniem 75 ml x2



Rewitalizująca maseczka do twarzy Chiński Żeń-szeń oczyszcza, odświeża i dodaje energii.

Nałóż na suchą, oczyszczoną skórę twarzy. Pozostaw na około 20 minut do wyschnięcia, po czym ściągnij.

Stosuje 1-2 razy w tygodniu.

MOJA CENA: 10 zł sztuka + koszty wysyłki



17) Tusz do rzęs Mega Effects kolor blackest/black x 2 oraz brown\black



Pierwsza panoramiczna szczoteczka, która dopasowuje się do naturalnego kształtu rzęs. Ergonomiczna zginana rączka zapewnia łatwą aplikację. Ultraczarne silikonowe pigmenty dają efekt megaintensywnej czerni.

MOJA CENA 16 zł sztuka + koszt wysyłki



19) Podwójny program liftingujący okolice oczu



Podwójny program liftingujący okolice oczu. Testowany dermatologicznie, oftalmologicznie i alergologicznie. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Działanie: Żel na górną powiekę i okolice łuków brwiowych zawiera polimer PVP i argininę o czystości dermatologicznej, dzięki którym pomaga stymulować produkcję elastyny, by ujędrnić skórę. Krem na dolną powiekę opracowany przy wykorzystaniu technologii Derma-Refine redukuje zmarszczki i zdecydowanie poprawia wygląd skóry pod oczami.

Sposób użycia: Stosuj dwa razy dziennie.

MOJA CENA 15 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 58 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?skin-care/facial-care/p/5799-2



20) Szminka „Usta w pełni" kolor kiss me pink



Szminka „Usta w pełni" - tak działa podwójna moc powiększania ust z retinolem i kolagenem! Natychmiastowy efekt pełni ust!

Efekt: Aktywne składniki wypełniają usta, nadając im gładkość i optycznie je powiększając. Formuła z SPF 15 i witaminami nawilża i nadaje miękkość. Pokrywa usta kremowym kolorem. Wykończenie - satynowe. Pokrycie - średnie do pełnego.

MOJA CENA: 7 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 14,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?make-up/lips/p/3246-6




21) szminka "uwodzicielskie nawilżenie" kolor shimmering violet



Szminka Uwodzicielskie nawilżenie - nawilżający balsam i kremowy kolor spleciony w zmysłową, dwubarwną formułę szminki. Po raz pierwszy w tak efektownej formie :

-uwalnia na ustach głęboki, soczysty, nasycony kolor

-sprawia, że usta są zmysłowo gładkie, miękkie i pełniejsze

-zapewnia 24-godzinne nawilżenie

Cząsteczki pigmentu aktywowane przez kompleks nawilżający uwalniają na ustach soczysty, intensywny kolor a kompleks AQUA SILK pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, nadając ustom miękkość i gładkość.

MOJA CENA 7 zł sztuka + koszt wysyłki



22) Błyszczyk do ust z filtrem ochronnym SPF 15 bezbarwny



Błyszczyk, który skutecznie chroni Twoje usta filtrem SPF 15. Wypróbuj jego bezbarwną formułę o intensywnym połysku.

Aplikator: Wygodny aplikator z gąbeczką.

MOJA CENA: 13 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa 26 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?make-up/lips/p/0943-1



23) 2 w 1 szczoteczka i gąbka do oczyszczania twarzy z serii PLANET SPA



MOJA CENA: 10 zł sztuka + koszty wysyłki



24) Nawilżający krem do ciała z olejkiem arganowym 200 ml



Nawilżający krem do ciała z olejkiem arganowym znanym z potężnych właściwości odżywczych. Testowany dermatologicznie. Nietłusta, łatwo wchłaniająca się formuła.

Działanie: Sprawia, że skóra staje się bardziej miękka, gładka i elastyczna. Spektakularnie poprawia wygląd skóry.

Sposób użycia: Po prysznicu lub kąpieli delikatnie wmasuj krem w skórę całego ciała.

MOJA CENA: 8 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowo 14,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/body-care/p/2610-4



26) Żel pod prysznic Citrus Burst 250 ml



Eksplozja cytrusowej świeżości dla twoich zmysłów. Podaruj zmysłom soczyste połączenie cytryny i aromatycznego grejpfruta.

Działanie: Myje i przyjemnie orzeźwia dzięki świeżym cytrusowym nutom.

Sposób użycia: Nalej na mokrą myjkę, gąbkę lub bezpośrednio na dłoń. Spień i rozprowadź na ciele, po czym spłucz.

MOJA CENA: 4 zł sztuka + koszt wysyłki (cena katalogowa: 12 zł)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/personal-care/p/1083-5



27) Nawilżający krem do rąk Echinacea i Kiełki Pszenicy 100 ml



Letnia świeżość i pielęgnacja dla twoich dłoni i ciała.

Działanie: Krem do rąk przynosi dłoniom odświeżenie i nawilżenie na cały dzień. Ma nietłustą i nieklejącą formułę - idealna na ciepłe dni.

Sposób użycia: Kilka razy dziennie, delikatnymi, okrężnymi ruchami wetrzyj niewielką ilość kremu w czystą skórę dłoni.

MOJA CENA: 3 zł sztuka + koszty wysyłki (cena katalogowa 6,99)

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/p/pl.html?personal-care/hand-care/p/0146-1



28) delikatny żel do mycia twarzy sensitive botanicals z serii Solutions 150 ml



Delikatny żel do mycia skóry wrażliwej. Pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną. Twarz jest lekko schłodzona. Żel nie ściąga skóry. Minimalizuje pory. Skóra jest gładka, zaczerwienienia i niedoskonałości skóry skutecznie zminimalizowane. Stosować rano i wieczorem.

MOJA CENA 7 zł sztuka + koszt wysyłki




EDIT: przedmioty zarezerwowane przez miniaturowaem zostały już usunięte z posta
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2013, 21:34:52 pm wysłana przez PippiLotta »