Autor Wątek: co sie z nim dzieje ;/  (Przeczytany 3948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

donagd

  • Gość
co sie z nim dzieje ;/
« dnia: Kwiecień 16, 2006, 13:28:43 pm »
mam króliczka ok tygodnia. ma ok 5 mc-y jest dlugo włosy siec raz dziennie go czesze...ale dzis jak tylko wziełasz szczotke odrazu obsiusiał mnie,,,potem jak próbowałam znowu to samo? ktoś może mi powiedziec dlaczego tak jest?? i czy nic sie niestanie jak troszke swojego spanka zjadł .....;) kocyk to był/jest

Katasza

  • Gość
co sie z nim dzieje ;/
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2006, 21:12:19 pm »
takie obsikiwanie oznacza, ze krolis dojrzewa i zaczyna znaczyc to co uwaza za swoje. bedzie obsikiwal dopoki go nie wykastrujesz. od podgryzania kocyka nic mu sie nie powinno stac, moje wpierniczaja jak im sie uda frendzle od fotela i kanapy, dywan i spiwor, ktory maja specjalnie do kopania i gryzienia. upewnij sie, ze kocyk jest z naturalnych wlokien, wtedy na pewno nic mu sie nie stanie.

anUSZka

  • Gość
co sie z nim dzieje ;/
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2006, 20:56:33 pm »
Moze byc dojrzewanie, to bardzo prawdopodobne, ale moze tez juz ma dosc tej szczotki, ostatnio duzo go chyba czesalas, co? ;)

donagd

  • Gość
niestety
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2006, 21:52:46 pm »
on miał (skorupe) na połowie futerka.....wiec trzeba było wyczesac...ale traz sam podchodzi jak mam szczotke..wiec chyba zaczeło mu sie to podobac. a wtedy to taki wypadek przy pracy :) a teraz jest puszysty i śliczny :)

anUSZka

  • Gość
co sie z nim dzieje ;/
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2006, 22:05:44 pm »
To jak Ci sie powtorzy sikanie w innych miejscach, to wtedy to na 100% bedzie znaczenie terenu.

Nie watpie, ze jest puszysty i sliczny :)
Tez mam taka puchata kulke jedna, co obrasta siercia i sie koltuni.

donagd

  • Gość
:)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2006, 22:11:53 pm »
te kołtyuny to zasługa poprzedniego właściciela...tak dbał o niego....to ja go wypusciła, pierwszy raz z klatki :oh:  i doznał chyba szoku bo jak szalony biegał...nigdzie nieposiukuje..tylko ten jeden raz na mnie...ale chyba mu sie wtedy bardzo chciało ze mnie oblał...moze za brzuch cho scisnełam :)

anUSZka

  • Gość
co sie z nim dzieje ;/
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2006, 17:08:55 pm »
Jak raz tylko, to moze z wrazenia :D

Moj niedotyklaski Pan Kiwi nie da sie wyczesac codziennie (mozna by na sile, ale by to bylo za duzo stresu dla niego), wiec co kilka tygodni po prostu przycinamy na kotko futro i jest dobrze :)