Autor Wątek: [SPRZEDAM] klatke, 2kojce, transporter, szelki, pasternak, cykoria zuzala, susz  (Przeczytany 15125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Sprzedam rzeczy po moim króliku który niestety odszedł odemnie miesiąc temu.

Klatka o wymiarach 60 x 40 x 37 (szerokość, głębokość, wysokość) z szarą kuwetą, w bardzo dobrym stanie, była kupiona 2 miesiące temu, wygląda jak nowa. Polecam ją tylko dla osób które nie zamykają nigdy królika w klatce , bo dorosły królik mógłby się w niej położyć tylko gdyby była pusta, a trzeba przeciez gdzies wstawić kuwetę, jedzenie...Pręty ocynkowane, nieuszkodzone, nie były gryzione przez królika.
Jako gratis do niej dodaję 2 paśniki (1 może być na susz, drugi na świerzą zieleninę), nową nieużywaną miskę i nieurzywane poidło które były dodane do niej sama kupiłam klatkę, nie używałam ich bo już miałam i miski i poidło. Cena 40 zł za klatkę i gratisy.








« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 12:53:05 pm wysłana przez Sashy »

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2013, 18:31:10 pm »
sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
a mogłabyś opisać te kojce? ;)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2013, 18:33:06 pm »
Kojes składający się z 4 elementów w tym jeden z dzwiczkami , o wymiarach elementów 100 x 80 cm (szerokość x wysokość)  , wraz z prętami łączącymi oraz drewnianymi kulkami chroniącymi podłogę przed zarysowaniem. Cena 70 zł za cały kojec.
wygląda jak na tej aukcji
http://allegro.pl/kojec-klatka-dla-psa-krolika-4elementy-gratis-i3126558947.html
Niestety nie mam przy sobie tego kojca, mogę zdjęcia prawdziwe wysłać w święta.

Drygi kojec składa się z 3 elementów o wymiarach 80 x 90 cm (szerokość x wysokość)  , wraz z prętami łączącymi oraz gumowymi nakładkami chroniącymi podłogę przed zarysowaniem. Cena 50 zł za cały kojec.
wygląda jak na tej aukcji
http://allegro.pl/kojec-klatka-dla-psa-krolika-6elementow84x90-i3126558810.html
Niestety nie mam przy sobie tego kojca, mogę zdjęcia prawdziwe wysłać w święta.


« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2013, 20:09:22 pm wysłana przez dorota »

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2013, 18:58:19 pm »
o to czekamy na fotki i informacje o pozostałych oferowanych rzeczach, bo właśnie planujemy małe zakupy z królaskiem :)

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2013, 19:01:38 pm »
i my też, my też. szczególnie to jedzenie mnie zaciekawiło...

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2013, 19:02:46 pm »
szczególnie to jedzenie mnie zaciekawiło...
mnie również, bo Haszowe zapasy niemal zerowe

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2013, 19:20:47 pm »
Nowe paczki z jedzeniem , gdyż zrobiłam zapasy których mój królik nie zdążył napocząć :(
Suszony pasternak herbal pets 3,30 za paczkę (mam 6 sztuk) oraz cykoria podróżnik z zuzali 4,20 za paczkę (mam 2)



2 duże torby suszu zbieranego przezemnie z daleka od dróg (od normalnej asfaltowej zeby 2 samochody się minęły jest ze 4 km), suszony w ciepłym, suchym i ciemnym miejscu dzięki czemu zachowany jest zielony kolor, z tego co pamiętam to wymiary toreb szerokość 37-40 cm, wysokość 45 cm (do tej wysokości suszu jest) i głębokość chyba 17-20 cm. W każdym razie jest go tyle na oko co w ok 10 paczek suszu z pokrzyw z herbal petsu. Susz jest tylko z liści babki zwyczajnej, lancentowatej, liści pokrzywy i mlecza jest w nim trochę podgarycznika, Pięciornika gęsiego, krwawnika, liści porzeczki i malin ekologicznych, poziomek i truskawek. Cena 15 zł za jedną torbę, uważam że powinna się na to zdecydować osoba która coś jeszcze kupi odemnie bo przesyłka tylko suszu by kosztowała za dużo, bo nie może się pokruszyć.

Zawartość toreb:




Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 24, 2013, 19:26:09 pm »
A jakbym wzięła 2 paczki topi i jedną cykori plus wysyłka to ile bu mnie to mniej więcej wyniosło ;) ?


Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2013, 19:30:23 pm »
Transporter
taki jak ten: http://animalia.pl/produkt,18706,668,muscat-torba-transportowa-flower-kawowa-21-x-35-x-20-cm.html
Trochę nadgryziony z jednej strony (widać na jednym zdjęciu nadgryzienie na szwie), pozatym w bardzo bdobrym stanie, w cenie 20 zł. Dokładnie umyty, bez rzadnych przebarwień czy plam.








Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2013, 19:34:43 pm »
Szelki dla królika, w idealnym stanie, urzyte tylko raz bo na działce mój królikk begał luzem, a po mieście mu się nie podobało wyprowadzanie z powodu długiego trzymania na rękach zanim doszłam na łąkę za miastem. Cena 10 zł




Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2013, 19:40:46 pm »
a mniej więcej ile gdzieś tak wyniósł by koszt takiej torby?

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 24, 2013, 19:42:44 pm »
Nie mam topinamburu, tylko cykorię i pasternak, choć w sumie podobnie wygląda. Jeślibyś chciała tylko te trzy rzeczy to najtaniej by chyba było listem poleconym ekonomicznym jeśliby się to zmieściło do koperty, przypuszczam ze jakies 10 zł, tak więc nie wiem czy takie małe ilości się opłacają, choć wychodzi za to i tak trochę taniej niż w sklepie.

Za przesyłki liczę sobie tylko tyle ile wynosi jej koszt, jak ktoś chce może sam sobie wybrać i zamówić kuriera. Rzeczy mogę wysyłać dopiero po świętach bo większość rzeczy wywiozłam do rodziców.

Cena za torbę suszu 15 zł.

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 24, 2013, 19:46:43 pm »
A, sorki pomyliłam się ;).
To ja na razie i tak dziękuję, bo będę zamawiać karmę, to przy okazji pasternak ;).


Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 24, 2013, 19:47:17 pm »
Cena za torbę suszu 15 zł.
a nie chodziło przypadkiem o koszt wysyłki torby suszu? sama również jestem ciekawa ile wynosi

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter pasternak herbal pets, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 24, 2013, 19:54:11 pm »
Jak mówiłam wysyłka suszu samego się nie opłaca, ani kurierem ani pocztą bo pewnie wyszłoby z drugie tyle co sam susz ze względu na duże gabaryty przesyłki, proponowałabym zakup całej tej drobnicy raczej osobom które kupią klatkę lub kojec lub transporter gdyż wtedy byłoby to niewielkie zwiększenie kosztu wysyłki (wtedy już przy wysyłce kurierem bardziej się opłaca).

Cennik poczty polskiej do wglądu, proponuję (gdyby był ktoś chętny coś kupić) samemu wybrać sobie opcję do wysyłki i zobaczyć jaka jeste jej cena.

http://cennik.poczta-polska.pl/plik,1/Cennik_krajowe_powszechne.pdf

Wysyłam przez pocztę polską tylko polecone paczki/listy aby mieć dowód wysłania w razie czego, a to chyba też jest jakoś płatne? Sama nie wiem, w każdym razie zawsze mi jakoś za wszystko liczą więcej niż w tym podstawowym cenniku.

Duże paczki z kojcem, klatką tylko kurierem wysyłka, 30 zł za kojec, a 20 zł za wysyłkę klatki.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2013, 19:59:58 pm wysłana przez dorota »

Offline paulling

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter, szelki, pasternak, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 26, 2013, 21:25:13 pm »
a te szelki to dałoby sie wlozyc do wiekszej koperty i wyslac? bo ja bym byla chetna na szelki :)

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter, szelki, pasternak, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 29, 2013, 13:20:44 pm »
a można by było napisać skąd jesteś myślę, że byłoby porściej

Offline dorota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter, szelki, pasternak, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 29, 2013, 13:28:31 pm »
Ze świętokrzyskiego, Kielce

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter, szelki, pasternak, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 01, 2013, 13:38:56 pm »
Drygi kojec składa się z 3 elementów o wymiarach 80 x 90 cm (szerokość x wysokość)  , wraz z prętami łączącymi oraz gumowymi nakładkami chroniącymi podłogę przed zarysowaniem. Cena 50 zł za cały kojec.

Cały kojec, czyli 3 elementy, bez drzwiczek, tak?
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline i16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Płeć: Kobieta
Odp: sprzedam klatke, 2kojce, transporter, szelki, pasternak, cykoria zuzala, susz
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 01, 2013, 15:20:24 pm »
zaklepuję transporter :)