Autor Wątek: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)  (Przeczytany 11533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 28, 2013, 20:02:55 pm »
Moja koleżanka (1 króliś) i 3 króle Martyny - będziemy po 17ej

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 28, 2013, 21:44:41 pm »
Wspaniale :) Dziękuję :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2013, 02:55:31 am »
Kochani,

Bardzo serdecznie dziękuję za jakże liczne przybycie dzisiaj :bukiet
Przepraszam za obsuwę, zwłaszcza w porze wieczornej: nie przewidziałam niespodzianek, które się przydarzyły - ale to dla mnie cenna nauczka na przyszłość.
Szczególnie dziękuję opiekunom tymczasowym naszych bezdomnych krakowiaczków - większość z nich opłaciła szczepienia tymczasków z własnych kieszeni :* :* :*

Mam nadzieję, że nagadaliście się króliczo na zapas ;) a ci, co byli pierwszy raz nie przerazili się, pojawią się jeszcze na różnych króliczych spotkaniach, a może nawet zaciekawią udziałem w działaniach pomocowych (do których gorąco zachęcam) :)

W ciągu kilku godzin zaszczepiliśmy blisko 40 uszaczków (jeszcze nie podsumowałam dokładnie)  :jupi

Przypominam też o tym, że marzec jest miesiącem kastracji i sterylizacji - gdybyście mieli jakieś pytania czy wątpliwości, piszcie: krakow@kroliki.net

Bardzo dziękuję - było mi niezmiernie miło zobaczyć Was i uszaki - szczególnie te, które za pośrednictwem Stowarzyszenia już dawno brykają w nowych domkach (Balbisia, Bystrzaczek, Lottka i Lubiś, Frodzio, Beniu i Frania, Jose i Kicuś oraz Orka, której już wybaczyłam odgryzienie połowy mego cudownego palca  :diabelek ). Żałuję, że minęłam się z Kasiek i Ukryjem oraz Zajęcową i Papają, ale zatrzymały mnie nagłe acz niecierpiące zwłoki królicze sprawy...

Spokojnego weekendu i dużo zdrowia  :krolik
bośniak
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 02, 2013, 10:20:18 am »
Oj działo sie działo wczoraj w poczekalni hihihi przyznać sie kto był od 18??? Widziałam panią Justynę, Brrunię, Oskara, ale reszty przyznam szczerze nie rozpoznałam :/

Wielkie podziękowania dla naszej kochanej Bośni, za zorganizowanie grupenszczepien i która dzielnie pomagala w swym cudnym wecim widzianku :niegrzeczny oraz gorące podziękowania dla Kliniki Parotka za miłą i profesonalną obsługę naszych uszu :bukiet: :bukiet: :bukiet:
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2013, 10:23:20 am wysłana przez magii0 »

Offline Astharte

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Kalia
  • Pozostałe zwierzaki: Koty: Tofik i Kovu
  • Za TM: Kicaj
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 02, 2013, 10:23:48 am »
Ja również dziękuję  :icon_smile Kicek niestety się do podziękowań nie dołącza - jesteście u niego na jego najczarniejszej liście  :bunny:  :DD

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 02, 2013, 12:58:18 pm »
My też dziękujemy i pozdrawiamy :-) Plusiek, Chrumcia, Psotka, Krówcia - a towarzyszyli im Justyna, Agnieszka i Martyna (duchowo) z mężem (mąż Martyny był osobiście)

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 02, 2013, 14:06:09 pm »
Żałuję, że minęłam się z Kasiek i Ukryjem oraz Zajęcową i Papają, ale zatrzymały mnie nagłe acz niecierpiące zwłoki królicze sprawy...

nic straconego Bośniak, za miesiąc będziemy powtarzać szczepienie bo to było pierwsze w Papajowym życiu :)

troszkę żałujemy, że nie trafiliśmy w króliczy kocioł, bo zawsze miło by było zobaczyć nowe twarze i te już znane oczywiście też :)


Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: [KRAKÓW] Wiosenne szczepienia p. pomorowi i myksomatozie (2013 r.)
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 02, 2013, 16:19:03 pm »
Jeszcze raz dziękujemy za możliwość szczepienia razem z zwariowaną Psotką i Krówcią i małą Chrumcią.
Niestety ja gniłam w pociągu z Katowic do Krakowa i ominął top model króliczy:( a spieszyłam się jak mogłam;/ech..polskie koleje..;p
Także z Justyną był mój mąż..przynajmniej Psotka mu nie zwiała:D około 18.
Dziękujemy klinice i w ogóle mąż mówił że było super a mnie nie było. Buu.
Just hate people,love bunnies...