Autor Wątek: Siusianie?  (Przeczytany 2507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Carastis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Siusianie?
« dnia: Marzec 14, 2013, 21:51:17 pm »
Hej  :icon_mrgreen

    Zacznę od tego, że mieszkam od 5ciu miesięcy w nowym mieszkanku z dwoma współlokatorkami. Z jedną dzielę pokój (wraz z Fifem  :bunny:) ;) Odkąd się przeprowadziłam to zauważyłam coś, czego wcześniej nie było, a mianowicie Fifol czasem w nocy (śpi ze mną w łóżku w nogach) jakby siusia do łóżka. Czasem to zauważę w nocy czasem nie więc nie jestem w stanie powiedzieć jak często. Chodzi o to, że wczoraj obudziłam się bo po mnie skakał a jak skończyłam go głaskać to zauważyłam mokrą plamę na prześcieradle. Pobiegłam do łazienki, wytarłam, zdjęłam prześcieradło ale nie chciało mi się go już prać ręcznie więc położyłam na koszu z do prania. Jak wstałam prześcieradło nie miało żadnych plam, żadnych zacieków, nie pachniało siuśkami. Tak samo papier toaletowy, którym wycierałam 'siuśki' z łóżka (z ciekawości sprawdziłam jak wygląda - nie wnikajcie ;) )

    Moje pytanie brzmi: czy to są siuśki czy co? Bo normalnie jak Fif się załatwia do kuwety to nie na przezroczysto, bezzapachowo i plamiska zostają a tu takie dziwne rzeczy  :wow I jeżeli są to jakieś siuśki to dlaczego zaczął teraz mi się załatwiać do łóżka? Ma już prawie 7 lat i dopiero się zaczęło a zmieniałam już kilkakrotnie mieszkanie...

Pozdrawiam uszakowatych  :DD :bukiet