Autor Wątek: [Kraków] Już tylko szynszylka Silver prosi o pomoc  (Przeczytany 17399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków] Już tylko szynszylka Silver prosi o pomoc
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 21, 2013, 10:35:36 am »
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Dorota Auriskowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków] Już tylko szynszylka Silver prosi o pomoc
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 26, 2013, 22:28:39 pm »
cudak:) też zazdroszczę możnosci obserwacji - nigdy nie miałam okazji obserwowac  szynszylka  wakcji, ale słyszałam, że sporo potrafią :D domek napewno szybko się znajdzie, a ciocia Bośnia pewnie będzie tęsknic;)

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków] Już tylko szynszylka Silver prosi o pomoc
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 26, 2013, 22:34:18 pm »
Ja miałam kiedyś szynszylka- wspaniałe są :) :* .


Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: [Kraków] Już tylko szynszylka Silver prosi o pomoc
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2013, 21:03:53 pm »
Co z Silverkiem?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków] Już tylko szynszylka Silver prosi o pomoc
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2013, 21:51:29 pm »
Aj tam, Silver przemianowany przez mojego małżonka na Rudolfa ;) objął wszystko w posiadanie :) Króliki już na niego nie zwracają uwagi (widać przywykły do szarej ogoniastej kulki skaczącej pionowo po drzwiach i dyndającej na najdziwniejszych przewężeniach). Początkowo trochę się bałam latania Silvera-Rudolfa samopas ze względu właśnie na króliki, bo jedno chlaśnięcie i pół szynszyli nie ma, ale teraz Rudolf ma 24h/7dni-tydzień klatkę otwartą od góry i z boku, i robi, na co ma ochotę. Najczęściej ma ochotę robić bobki wszędzie, ale niech mu na zdrowie idzie. Czekam tylko aż nam kiedyś nabobczy i nasika do butów, co może być czynnikiem skracającym jego wolną amerykankę, ale jakby to skubaniec wyczuwał, bo buty nietknięte ;)

Wszędzie się pierdzielek wciśnie - jakbym nie zabarykadowała pralki, to za nią wlezie. To stworzenie jest na pewno z gumy - gdyby nie było, to by się nie wcisnęło :P

Tłumy się o niego nie biją, ale zgłosiła się jedna pani chętna, a kolega z pracy jeszcze myśli ;)

Jutro jedziemy do weta oko pokazać, bo jedno jest jakby bardziej wrażliwe i wilgotniejsze - piasek przyczepia się tylko do tego jednego. Uszy nadal brudne, ale nie mam sumienia go dręczyć - on tak nienawidzi miętolenia uszu i ogonka :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków] Już tylko szynszylka Silver prosi o pomoc
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 10, 2013, 17:30:58 pm »
Rudolfik pojechał właśnie do nowego domku. Będzie tam miał dobre życie i kuleczkowego kolegę. Bardzo mi smutno, bo pokochałam sreberko przez ten krótki czas. Na drogę dostał ode mnie orzeszka (słabo go widać).


Bardzo serdecznie dziękuję Eli i Grześkowi za domek dla maluszka :bukiet
Chciałabym też podziękować Siemce za kampanię reklamową i zaangażowanie :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan