Autor Wątek: [KRAKÓW] Mała Rzekotka i 4 śliczne, puchate maluchy szukają domu  (Przeczytany 236009 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 14, 2013, 16:54:41 pm »
Tylko tak wstępnie. Kic nie chciała za bardzo hardcore'owych wersji które wrzuciłem na FB :-)  także jeszcze nie do końca ustalone

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 15, 2013, 10:14:20 am »
Ostatnio mam troche rzeczy na głowie i nie bardzo mogę na bieżąco pisać w wątku. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w postaci podkładów (które są zsikiwane w ekspresowym tempie choć coraz częściej żwirek jest mokry więc światełko w tunelu...) żwirek który się skończył i Magda z Marcinem pomogli doraźnie a Kic poratowała workiem :) dla mnie to szczególne ważne bo nie mamy auta i nie bardzo mamy jak podjechać do składu po 20 czy 25kg worek. Gałązki od Kic cieszą się dużą popularnością choć największą u Lubczyka nie u maluchów. One chyba jeszcze nie bardzo kumają co to a mama nie koniecznie chce je nauczyć. Torba warzyw od Magdy i Marcina też zostaję sukcesywnie pożerana. Nie zawsze mam nawet czas iść do sklepu zrobić zapasy więc miałem dzięki niej trochę wytchnienia, a i koszty zieleniny o tej porze roku nie są jakieś strasznie niskie  :>
No i wreszcie Joac została wirtualną opiekunką Rzekotki  :bunny: bardzo dziekujemy  :hura: !!!!!!!!

Bez was to ja  :titanic: lub wręcz  :dobranoc:

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 15, 2013, 10:25:59 am »
Dobra. Biorę sprawy w swoje ręce i przedstawiam maluchy. Wybaczcie komórkową jakość fotek...

ale na dobry początek - Rzekotka dla wirtualnej Mamy joac:

"Wow, dzięki, mama!"



i dzieciaczki - najprawdopodobniej dwie dziewczynki i dwóch chłopaków (które też chętnie przyjmą swojego człowieka realnego i wirtualnego):

największa z towarzystwa, przebojowa Springbank z białą kropeczką na nosku:




Słodka mała Islay



i chłopaki:

An Turas Mor "Co Ty wiesz o fochu..."



i najdrobniejszy, cudnie rudy Oskar (bez komentarza :mhihi), który - jak widać - unikał fotek jak mógł



W przyszłym tygodniu idziemy skontrolować oczka Oskara i sprawdzić, czy da się już potwierdzić płeć maluchów.

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 15, 2013, 10:43:57 am »
Mały sfochowany jest bardziej sfochowany. Mam wrażenie, że kłopoty z brzuszkiem. Dostał Rodi kolan na wszelki wypadek. Zobaczymy jak wróce z pracy. Nie wygląda krytycznie choć nie mam doświadczenia z takimi malcami. A rudy Oskar  :rotfl2 to żywe srebro. Zresztą widać na ostatnim filmie jak biega w kółko i uprawia wspinaczkę. Teraz wspinaczkę uprawiają wszystkie ale on był pierwszy. Ciekawe co jeszcze wymyśli...może się na gitarze nauczy grać...zrobienie mu ostrego zdjęcia graniczy z cudem.


« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2013, 10:47:42 am wysłana przez oscarez »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 15, 2013, 10:49:48 am »
Hehe, dzięki za zdjęcie mojej wirtualnej "córeczki" i jej przychówku puchatego :D Skąd takie imiona oryginalne?  :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 15, 2013, 10:50:53 am »
Skąd takie imiona oryginalne?

Oskar?  :niegrzeczny

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 15, 2013, 10:51:36 am »
Oskar?
No, akurat tu mi coś świta :mhihi
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 15, 2013, 10:57:58 am »
Jedną z moich pasji jest whisky. An turas mor to jedna z ostatnich edycji Port Charlotte z destylarnii Bruichladdich. Nawiasem mówiąc zupełnie średnia ale nazwa w miarę do ogarnięcia przy innych  ]:-> Islay to wyspa (czyt. Ajla) -kolebka szczególnego rodzaju whisky, bardzo charakterystycznego. Zreszta m.in Bruichladdich (Port Charlotte) właśnie na niej się znajduje. Springbank to legendarna wręcz destylarnia na półwyspie Campbeltown. Nazwa też w miarę do ogarnięcia no i wiosna w tytule nie bez znaczenia  :knuje
Ja miałem bardziej hardcorowe pomysły ale nie przeszły...Bruichladdich, Bunnahabhain i Craigellachie ewentualnie Glenglassaugh  :glupek:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 15, 2013, 11:00:23 am »
Oskar, wymiękłam zupełnie :D Chyba jednak dobrze, że te ostatnie propozycje nie przeszły :diabelek
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 15, 2013, 11:03:04 am »
pozostaje jeszcze Rzekotka...ale to to dla mnie zupełna zagadka  :rotfl2  :hahaha:

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 15, 2013, 12:35:27 pm »
Islay...hmm to chyba program o tej whisky oglądałam ;)

Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 15, 2013, 17:36:27 pm »
Islay...hmm to chyba program o tej whisky oglądałam

to jutro z bliska na żywo zobaczysz :D

Słodka mała Islay

ona tylko ciut mniejsza od największej królinki. One generalnie we dwie robią masę w całym towarzystwie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2013, 17:40:25 pm wysłana przez oscarez »

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 15, 2013, 20:18:03 pm »
Co do rzeczywistej wielkości Islay - zgadza się, ale ona takie wrażenie robi, takiej słit kruszynki :heart :heart, że nie dało się jej inaczej opisać :jezyczek:

Tymczasem An Turas Mor przez wygłupy brzuszkowe zafundował całej rodzince wizytę u Doktora (a oscarezowi i mnie kolejny wyczyn logistyczny).

Doktor dokładnie wszystkich wyoglądał i oto co następuje:

- potwierdzamy, że mamy dwie dziewczynki i dwóch chłopaków, w dodatku w takiej konfiguracji, w jakiej są przedstawieni wyżej ;) brawo dr lewandowska za trafne odróżnienie kropeczek od kreseczek u mikroszkrabów! :pokoj:
- An Turas Mor nie ma wzdęcia, ale brzuszki wszystkich maluchów są dość pełne, więc wszystkie przez kilka dni dostaną ziołowy lek stabilizujący sytuację
- Oskar - no cóż... :> otrzymanie leku rodzeństwo zawdzięcza w większej mierze jemu, a nie An Turasowi, bo to właśnie Oskar, wzięty jako pierwszy do potwierdzenia płci, po odwróceniu do góry kołami zaprezentował doktorowi głównie wielką, śmierdzącą qpę... :nie_powiem Na oczka, w których faktycznie mamy stan zapalny, dostał kropelki.
- dziewuszki w porządku. zachowały się faktycznie jak dziewczynki, bo bardziej protestowały przed zaglądaniem tu i ówdzie :mhihi
- mamusia Rzekotka trochę koścista, ale wszystko w normie :heart po omacaniu, osłuchaniu i wyoglądaniu, Doktor stwierdził, że wszystko ok.

koszt leków dla maluchów: 53 zł
Kto dosponsoruje nasze słit puchatki...?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #233 dnia: Marzec 15, 2013, 23:23:21 pm »
Oskar - no cóż... chytry otrzymanie leku rodzeństwo zawdzięcza w większej mierze jemu, a nie An Turasowi, bo to właśnie Oskar, wzięty jako pierwszy do potwierdzenia płci, po odwróceniu do góry kołami zaprezentował doktorowi głównie wielką, śmierdzącą qpę...


buahahaha umarłam:) oscarez i ty sobie pozwoliłeś na coś takiego:)? i jeszcze ta wpadka z kupą:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 16, 2013, 09:50:57 am »
Cóż, ja też osłupiałam,czytając o wyczynach Oskara - jakoś mi się zapomniało,że jeden z chłopaczków ma na imię tak samo jak dziadek :D
Brawo za właściwe określenie płci!!!
A dlaczego ta kupka u Oskarka - jednorazowy kiks, czy jakiś nieżyt jelit?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #235 dnia: Marzec 16, 2013, 16:42:32 pm »
buahahaha umarłam:) oscarez i ty sobie pozwoliłeś na coś takiego:)? i jeszcze ta wpadka z kupą:)

 :PP

Co do sensacji brzuchowych u maluchów to zobaczymy. Narazie mają być tylko na sianie,ziołach i granulacie. Jarzyny odstawione. Bobków są tłumy generalnie ale czyje które...rzekotkowe tylko łatwo odróżnić.


Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #236 dnia: Marzec 16, 2013, 17:07:17 pm »
Mam wspaniałe wieści!
Dwie dobre dusze odezwały się kanałami prywatnymi :matrix z deklaracją wpłat na przygody lecznicowe maluchów :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:
Pięknie dziękujemy :icon_3m_sie
Obiecujemy dziś na posiadówce Spontanowej zrobić dziękczynne fotki ferajny :lol (megii0, bierzcie aparat!)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #237 dnia: Marzec 16, 2013, 17:10:11 pm »
brawo, dobre dusze z kanałów prywatnych! Puchatniki Rzekotkowe mają wielu miłośników :zakochany:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #238 dnia: Marzec 16, 2013, 18:19:53 pm »
Dwie dobre dusze odezwały się kanałami prywatnymi  z deklaracją wpłat na przygody lecznicowe maluchów
:brawo: SUPER :brawo:

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Dwa maluchy szukają domu (Kraków)
« Odpowiedź #239 dnia: Marzec 16, 2013, 20:13:33 pm »
Zanim zmyknę na Spontanowe robienie kartek, pięknie podziękuję w imieniu oscarezowo-Rzekotkowej gromadki [ale to zabrzmiało... :mhihi najwyżej się nasłucham od gospodarza ]:->] super-uszom: Mieci i Pleśniakowi, które swojemu człowiekowi zleciły wykonanie przelewu :bukiet [Mieciu i Pleśniaku, to nie są jakieś nudne kfjatki, tylko aromatyczny bukiet samych pyszności dziękczynnych]
:icon_mrgreen