Autor Wątek: [Kraków] Porzucona na klatce Carrot szuka nowego domu  (Przeczytany 10389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [Kraków] Porzucona na klatce Carrot szuka nowego domu
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2013, 15:49:03 pm »
heh...podobnie jak z Adasiem jak zostalem WO to sie odrazu wyadoptował. Na tymczas przyjedzie do mnie królik dziś. Szczegóły zna Kic. Może też się tradycyjnie tak szybko wyadoptuje??

oscarez w takim razie musisz WO objąć wszystkie :diabelek ;-)

zdradz nam kto też bedzie u Ciebie tymczasował :D :icon_question

a jeśli chodzi o Carrot to wspaniała wiadomość :D a nowy domek być może mimo że nie jest na forum, to podzieli się z nami fotami obu uszaków ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2013, 16:04:34 pm wysłana przez worrek »
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: [Kraków] Porzucona na klatce Carrot szuka nowego domu
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2013, 16:48:36 pm »
no wlasnie nie wiem, moja Aga liczy na baranka  :oh: bo dla niej i tu cytuje "stojące uszy = zniszczenia w domu"  :glupek:

Kic ma odebrać dwa, parkę, jeden baranek (samiczka) i samczyk jak to Kic się wyraziła "krecik". Na razie cisza więc zobaczymy co dalej.
niech Kic zdradzi szczegóły operacji bo ja niewiele wiem i nie chciałbym poprzekręcać  :nie_powiem

niestety wiem znając Agnieszkę, że jak baranek i w dodatku okazałby się przytulaśny jak lubczyk...no to mamy cztery...co niestety mnie się nie podoba bo to nie ona o wszystko dba, karmi, kupuje, sprząta, leczy itd.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków] Porzucona na klatce Carrot szuka nowego domu
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2013, 19:35:58 pm »
Nowa mama Carrot, przemianowanej na Basię, jest na forum i już została poproszona o udzielenie się ;) Już wiemy, że 30 stycznia panna jedzie do Krakowa na sterylizację, więc może jeszcze będzie okazja głasknąć ją osobiście ;)

Niniejszym informuję także, że Carrotka dojechała szczęśliwie do DS, od razu zaczęła strzelać bryczki i podrygi, więc wątek mogę z czystym sumieniem zamknąć :)

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy się zainteresowali królisiem, lajkowali i udostępniali na FB, angażowali telefonicznie i wspierali pieniążkowo :bukiet Jesteście kochani  :heart
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan