Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1792979 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2300 dnia: Wrzesień 10, 2013, 10:08:44 am »
musze sie uderzyc w piers :

Jesli ktos chcialby znac przepis na cudenka ciasteczkowe to prosze sie zwrocic do Patrycji ( Skittles) a nie do Doni jak zem omylkowo napisala , "mea culpa"  :icon_redface
przepraszam Pati   :onajego


dzis czeka nas sadny dzien przyjezdzaja łowiecki , autostopowiczka, krolis od terrarysty i na dokladke , ostatnio ogloszony  jerry , relacja wkrotce i czeka mnie jakies podsumowanie , ile tego w koncu mamy  :hmmm ufff




Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2301 dnia: Wrzesień 10, 2013, 13:01:51 pm »
tutaj niech przepis poda :) zakróliczajmy sie kulinarnie :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2302 dnia: Wrzesień 11, 2013, 13:28:30 pm »
to po kolei :

tak bylo :


w trakcie - zrobil sie nam maly "burdelik bum bum "  :>








i tak juz bedzie


jeszcze musimy poukladac i uruchomic wieksze klatki - powolutki dojdziemy do celu :) -wczoraj nie wystarczylo juz czasu bo....
przyjechaly Łowiecki , Autostopowiczka , nowy krolis od terrarysty i jerry - mas  :onajego :

Łowiecek 01 - tatus  :lol


Łowiecek 02 - synek ( okazal sie byc chlopcem  :lol )


Łowiecka 03 - coruś


Autostopowiczka




jerry
- w moim odczuciu to jednak dziewczynka - do sprawdzenia  :lol


nowy nasz nabytek : krolis odzyskany od terrarysty : bezimienny tercio 01






Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2303 dnia: Wrzesień 11, 2013, 13:34:36 pm »
BRAWOOOO DZIEWCZYNY!!!!  :hura: jesteście super !!!!  :brawo:

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2304 dnia: Wrzesień 11, 2013, 13:36:16 pm »
aaaaa ......na koniec przemily akcent  :lol
Indi pojechala do DT z opcja DS  :hura: :hura: :hura: :hura: do naszej nowej wolontariuszki Darii  :onajego :onajego :onajego




Bubu rowniez pojechala do DT z opcja DS do gdanska   :hura: :hura: :hura:

i powiem wam w tajemnicy ze pewna mloda para stara sie o ...Lizaka   :nie_powiem


Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2305 dnia: Wrzesień 11, 2013, 14:02:47 pm »
Dziewczyny, wszystkie jesteście tak ładne,że zaczną Was adoptować zamiast króliki...

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2306 dnia: Wrzesień 11, 2013, 14:19:32 pm »
dori  :onajego - inaczej byc nie moze  :lol , bo to wszystko przez te krolasy ...hi hi hi ...to one przyciagaja ...roztaczaja taka aure ze .... przyciagaja   :>

Moi mili Panstwo Sopot sie rozbudowuje , zapraszamy do pomocy w zorganizowaniu funduszy na regaly :
musimy "poszukac " nowych miejsc , pozostaje nam mala sala i tu prosba , zaczynamy zbierac na kolejne dwa regaly    :wow
Do malej sali zmieszcza sie dwa duze regaly , ktorych koszt szacuje sie na ok.300.00pln jeden , z tego polka wychodzi na 75-80.00pln

UWAGA UWAGA    !!
KAMPANIA REGALOWA :
MAMY DO UZBIERANIA NA DWA, CZTEROPOŁKOWE  REGALY  
JAK SIE UDA , TO BEDZIE SZEŚĆ  PEŁNO METRAZOWYCH NOWYCH MIEJSC DLA USZATYCH SIEROT

Na dzien dzisiejszy , wszystkie miejsca sa wykorzystane maksymalnie , w zasadzie nie jestesmy w stanie przyjac zadnego dodatkowego uszaka  :icon_frown
powiekszenie ilosci miejsc stało sie koniecznoscia - bardzo bardzo prosimy o pomoc


Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: DAROWIZNA NA REGAŁ/PÓŁKE DLA KRÓLIKÓW Z SOPOTU


zapraszamy  wszystkich , zapraszamy kazdego kto chciałby poprawic warunki zycia krolasow w Sopockim Uszakowie ,
kazdego , i tego co dołoży sie do pólki  i tego co zasponsoruje cala półke , kazdego , ktoremu lezy na sercu dobro uszatych sierot
!!
gorąco zapraszam
:)

jestesmy caly czas na poziomie czterdziestu krolikow , pomimo tego ze adopcje ruszyly .... wciaz naplywaja nowe porzucone uszaki .....musimy zorganizowac nowe miejsca  :icon_frown

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2307 dnia: Wrzesień 11, 2013, 15:07:33 pm »
no i ewentualne osoby pragnące dać choćby tymczasową opiekę bezdomniaczkom też niech się śmiało ujawniają :D
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2308 dnia: Wrzesień 11, 2013, 15:21:28 pm »
Musiałyście włożyć w to "przemeblowanie" uszakowa mnóstwo pracy, ale za to efekt Waszego poświęcenia jest powalający!  :hura:
Brawa! :brawo:  :brawo: :brawo:
 
Potrzebujemy funduszy na kolejne regały, by pomóc jeszcze większej ilości potrzebujących uszaków! Prosimy o wsparcie  :heart :)

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2309 dnia: Wrzesień 11, 2013, 15:37:38 pm »
miła- Nic nie szkodzi  :icon_mrgreen

Solvieg- Przepis zaczerpnęłam stąd--->http://stylowi.pl/5752526
Tylko dałam zamiast jajka siemię lniane i zamiast śmietany dałam mleko sojowe :) A no i w przepisie jest za mało cukru podane.
Apropo przepisów to "przemiła" Pani na festynie, kiedy rozdawałyśmy ulotki podzieliła się ze mną przepisem na " królika w śmietanie"...brak słów...

Oo to mocno trzymam kciuki za Lizaka i Wiesia  :bunny:

Offline Rabbitusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Pośrednik Adopcyjny FPK
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2310 dnia: Wrzesień 11, 2013, 18:56:14 pm »
Ale się dzieje, ile dobrych wiadomości i Tuptusiowa ma drugieo WO i tyle DT i rozmów i te piekne bułeczki, naprawde milo zaglądnać na wątek-Gratulacje!:)
Jest taka prawda, że ilekroć sie rozmawia z ludzmi to nie maja pojęcia, że nie tylko psa czy kota,ale królika czy świnke tez mozna wyrzucić za drzwi...Aczkolwiek ostatnio stalam przy szklanej witrynie sklepu zoologicznego w markecie, bacznie obserwujac czy kroliki maja się dobrze i oczywiscie cala grupa rodzicow z dziecmi stukaja i pukaja do szyby, na co nachodzi mloda para, ona przystaje-'zobacz zobacz' a on mówi wstydz się i wszyscy powinni się wstydzić, ciekawe jak kazdy z Was czulby sie za witryna jest tyle potrzebujacych.. i odeszli.

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2311 dnia: Wrzesień 11, 2013, 20:51:21 pm »
W uszakowie cały czas praca wre a nasze dzielne wolontariuszki są pracowite niczym mrówki!  :icon_smile
Cudownie będzie zobaczyć w pełni urządzone małe pomieszczenie uszakowa, gdy tylko uzbierają się fundusze na niezbędne do jego wyposażenia regały  :)


Sopockie Uszaki bardzo proszą o drobniaki
Zbierają na regały, by ich klatki stać gdzie miały
!  :D


Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2312 dnia: Wrzesień 12, 2013, 20:32:49 pm »
mam newsa :
w sobotę 14 września 2013r. na terenie zielonym przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Armii Krajowej w Sopocie

odbedzie sie

Festyn rodzinny pt.: Dary Jesieni

http://trojmiasto.miastodzieci.pl/wydarzenia/1:/75645:festyn-rodzinny-pt:-dary-jesieni

my tez tam bedziemy  :lol

wszystkich goraco zapraszamy
!!



Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2313 dnia: Wrzesień 12, 2013, 21:44:29 pm »
Oj dzieje się dzieje! :D
Nie zwalniamy tempa :)  :doping:

I już nie mogę się doczekać fotorelacji z kolejnego festynu z udziałem Sopockiego Uszakowa:jupi

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2314 dnia: Wrzesień 13, 2013, 18:57:38 pm »
Kochani bez waszej pomocy nie bedzie nowych miejsc :(

Do malej sali zmieszcza sie dwa duze regaly , ktorych koszt szacuje sie na ok.300.00pln kazdy , z tego polka wychodzi na 75-80.00pln
kada wplata jest wazna , kazda suma sie liczy , nawet ta najmniejsza bo razem mozna duzo a samemu niewiele

ja wiem ze uszakowo to tylko substytut tego co porzucone zwierze potrzebuje ale dzieki takiemu miejscu mozemy
pomagac takiej ilosci bezdomych uszatych , tylko dzieki wam mozemy choc w takim zakresie naprawic wyrzadzone przez czlowieka zlo
mamy szanse aby powiekszyc ilos miejsc , mamy mozliwosci ale potrzebne sa fundusze , niestety wciaze te fundusze
ale ufam ze dzieki wam mamy szanse wypelnic mozliwosciami , uszakowo do konca  :lol

UWAGA UWAGA    !!
KAMPANIA REGALOWA :
MAMY DO UZBIERANIA NA DWA, CZTEROPOŁKOWE  REGALY 
JAK SIE UDA , TO BEDZIE SZEŚĆ  PEŁNO METRAZOWYCH NOWYCH MIEJSC DLA USZATYCH SIEROT

Na dzien dzisiejszy , wszystkie miejsca sa wykorzystane maksymalnie , w zasadzie nie jestesmy w stanie przyjac zadnego dodatkowego uszaka 
powiekszenie ilosci miejsc stało sie koniecznoscia - bardzo bardzo prosimy o pomoc


Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: DAROWIZNA NA REGAŁ/PÓŁKE DLA KRÓLIKÓW Z SOPOTU


zapraszamy  wszystkich , zapraszamy kazdego kto chciałby poprawic warunki zycia krolasow w Sopockim Uszakowie ,
kazdego , i tego co dołoży sie do pólki  i tego co zasponsoruje cala półke , kazdego , ktoremu lezy na sercu dobro uszatych sierot
!!
gorąco zapraszam
:)

jestesmy caly czas na poziomie czterdziestu krolikow , pomimo tego ze adopcje ruszyly .... wciaz naplywaja nowe porzucone uszaki .....musimy zorganizowac nowe miejsca 

Offline Leonidas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2315 dnia: Wrzesień 13, 2013, 20:54:23 pm »
witam, z kim można porozmawiać na temat ewentualnej adopcji Harrison. Proszę o kontakt na priv. Wysłałem wiadomość email do pośrednika adopcji ale na razie cisza a potrzebuję więcej informacji na temat króliczki. W dodatku jest napisane że odebrana od terrarysty z rodzeństwem. Chciałbym poznać szczegóły. Poza tym ja Wawa a królik Sopot, czy jeśli podjąłbym decyzję o adopcji byłoby to realne pomimo odległości? Czekam na informację. Pozdrawiam
„Zawsze kiedyś przychodzi taki dzień, w którym Twój przyjaciel spogląda Ci w oczy po raz ostatni i nawet Twoja miłość, chociaż była najsilniejsza nie jest w stanie tego zmienić… (ku pamięci BASI, LEOSI, KUBY )


Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2317 dnia: Wrzesień 14, 2013, 16:57:34 pm »
Napływają kolejne zgłoszenia, uszaki potrzebują naszej pomocy a my potrzebujemy kolejnych regałów, by pomóc kolejnym uszakom...

Chcemy wykorzystać maksymalnie każdy kąt uszakowa
Duże pomieszczenie Sopockiego Uszakowa, dzięki Waszej pomocy  :onajego, jest już wyposażone w solidne, stabilne i mocne regały, które posłużą bezdomnym królikom na lata
Zostało jeszcze mniejsze pomieszczenie, gdzie zmieszczą się dwa duże regały, tworząc 6 nowych stanowisk dla królików

W tej chwili nie mamy już żadnego wolnego miejsca :(
Boję się, że zadzwoni telefon a w słuchawce usłyszymy ''albo zabieracie króliki albo sam z nimi zrobię porządek" i co wtedy? Gdzie my je pomieścimy...
 Kilka dni temu przyjechał kolejny króliś od terrarysty a za chwilę możemy mieć zgłoszenie o 6 królikach do odebrania, bo takie historie uszakowo już przeżywało...
Za chwilę może odkryjemy kolejną pseudo hodowlę, ale co zrobimy, jak na tę chwilę nie mamy wolnych miejsc...  ;(

BARDZO BARDZO BARDZO PROSIMY O WSPARCIE W ZAKUPIE REGAŁÓW, KTÓRE STWORZĄ 6 NOWYCH PEŁNOMETRAŻOWYCH MIEJSC DLA KOLEJNYCH POTRZEBUJĄCYCH KRÓLIKÓW  !!

Wiem, że są ludzie którzy pomogą niechcianym sierotkom! Wiem, że można liczyć na naszych nieocenionych darczyńców, bo już nie raz o tym dowiedli!  :heart  :heart  :heart

Offline Leonidas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2318 dnia: Wrzesień 14, 2013, 19:30:57 pm »
to chyba im szybciej wyadoptujecie małe tym lepiej! ja jestem zainteresowany Harrison i czekam na więcej informacji o niej i w ogóle o możliwości adopcji.
„Zawsze kiedyś przychodzi taki dzień, w którym Twój przyjaciel spogląda Ci w oczy po raz ostatni i nawet Twoja miłość, chociaż była najsilniejsza nie jest w stanie tego zmienić… (ku pamięci BASI, LEOSI, KUBY )

Offline Kaja

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2319 dnia: Wrzesień 15, 2013, 15:17:25 pm »
za chwilę idziemy z Mirellą do Uszakowa :) obiecuję aktualne zdjęcia i info o Harrison :) będzie lektura na dobranoc :)  :soon:

na zajawkę dla wszystkich ciekawskich przedsmak relacji z festynu rodzinnego w Sopockiej Szkole Podstawowej  :doping: :doping: :doping:



 :heej :heej :heej :heej :heej :heej :heej :heej :heej :heej
królik to nie zabawka, nie pies, nie kot. Królik to królik - BIEGACZ ŁĄKOWY!!!!
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/
:bunny: Stefan :bunny: Pasztet :bunny: Krzyś :bunny: Lolek :bunny: Tio :bunny: