Autor Wątek: Pan Lilly na DT  (Przeczytany 101765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #320 dnia: Luty 16, 2013, 11:38:42 am »
 Słowa już nic nie zmienia , bólu pewnie też nie ukoją ....... przynajmniej na razie , ale miłość, oddanie , poświęcenie , grupowe zorganizowanie i miłość Was wszystkich zmieniła życie Lilliego i to powinno zostać i to jest coś ogromnego i wspaniałego , mimo ,że On kica już za TM z wieloma naszymi mniejszymi Braćmi ......... :(   

Sicca, mavee  :przytul

:swieca:



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #321 dnia: Luty 16, 2013, 11:52:11 am »
Strasznie mi przykro :( :( :( tak wierzyłam, że się uda...dzielnie walczyliście i Liluś też i za to Wam wielkie dzięki.

Offline Beka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cezary
  • Za TM: Dola 13 lat, Emi 2 lata
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #322 dnia: Luty 16, 2013, 12:38:59 pm »
Kochani siedze i rycze razem z Wami  :przytul, sledzilam ten watek z zacisnietymi kciukami, nie wypowiadalam sie,bo temat bolesny , moj krolik odkical majac te same objawy,a nie umialam zapewnic mu takiej wspanialej opieki medycznej ,pocieszeniem bylo dla mnie,ze moj zyl prawie 13 lat.  Wielkie dzieki za walke ,milosc i opieke , jestescie wielkie :heart

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #323 dnia: Luty 16, 2013, 14:56:49 pm »
Strasznie mi przykro - trzymałam kciuki za biedulka  :swieca:
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline marlylee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 16, 2013, 15:48:53 pm »
Kochany Liluś :(

Ja też mu kibicowałam, tak cudownie się nim opiekowałyście...
Sicca mavee  :przytul jestem z Wami, chociażby duchowo, on nie mógł mieć lepiej, niż u Was. Piękne jest to, że królicze serduszko zaznało tyle miłości, na którą zasługiwało.
Used to be alright

what happened?

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 16, 2013, 16:07:45 pm »
Kochani,
dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, miłość i wszystko, co zrobiliście dla Lillusia. Ciągle nad nim czuwaliście, wysyłając nam motywację i siłę do walki o życie maluszka.
My też chcemy od siebie coś dać - zobowiązujemy się do pokrycia kosztów leczenia Lillusia preparatami weterynaryjnymi, pozostawiając tylko już wystawione faktury za badania krwi oraz zakup leków ludzkich (bo nie ma ich odpowiedników w naszej branży, a umożliwiały dalsze leczenie).
Dziękujemy mavee za to, jak wspaniale zsocjalizowała chłopaka i ciągle w niego wierzyła.
Dziękujemy za dry bed'y (niestety, jeszcze nie dotarły).
Dziękujemy za pompę infuzyjną, która z myślą o Lilly'm i innych maluszkach została zakupiona.
 :bukiet :bukiet :bukiet
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 16:18:14 pm wysłana przez Sicca »
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline mavee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 487
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Kropeczka,moje małe serduszko
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 16, 2013, 16:25:10 pm »
Tak sobie myślę,że zakładając wątek Lilleczka,w najgorszych snach nie przyszłoby mi do głowy,że tak smutno się wszystko skończy.Ciągle nie mogę uwierzyć,że to już koniec...wierzyłam,że Lilluś wyzdrowieje,że może będzie mógł wrócić do mnie-na stałe.Dzisiejszy dzień jest koszmarny-Marta współczuję Ci,tyle trudu włożonego w ratowanie Lilleczka,tyle Waszego zaangażowania i wszystko na nic.Dziękuję Wszystkim za słowa otuchy.Strasznie trudno się z tym pogodzić  :( :( :(

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 16, 2013, 16:38:50 pm »
kochana Sicco  :* - finanse to zawsze trudny temat, ale dlatego trzeba o nich wprost;
ponieważ dostęp do konta bankowego SPK ma jedynie prezeska, niestety nie jestem na bieżąco w temacie jakie są wpłaty;
a ponieważ obiecałam imiennie podziękować wszystkim, którzy wsparli leczenie Pana Lillego, więc poprosiłam Iwonę o przesłanie do mnie operacji na koncie;
otrzymałam wyciąg w nocy 14 lutego, niestety ze względu na obowiązki zawodowe nie zdążyłam go jeszcze przeglądnąć i zrobić na forum wpis;
postaram się zrobić to dziś wieczorem, gdyż w chwili obecnej już jestem spóźniona na kolejne spotkanie przedadopcyjne  :/

więc KOCHANA SICCO  :*
Twój wkład w opiekę Pana Lillego, był największy z możliwych!
pieniążki na leczenie króliczka wpłynęły od wielu osób z konkretnym przeznaczeniem i tak też zostaną rozliczone!
a ty kochana (obawiam się..), że jeszcze nie raz zaopiekujesz się królisiem, któremu nikt inny nie będzie mógł dać szansy ...
i wówczas, jak mam nadzieję, również tak jak teraz  :bukiet znajdą się Ci, którzy nie mogąc bezpośrednio - wspomogą finansowo leczenie króliczka,
więc rozliczenie finansowe - dziś wieczorem;

przyznam, że nie spodziewałam się takiego zakończenia tej historii;
rozliczeń w tak koszmarnej sytuacji,

miało być inaczej !  ;(
 
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 16, 2013, 19:16:11 pm »
Żegnaj maleńki   smutny_krolik

 :swieca:

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 16, 2013, 23:06:40 pm »
z całego serca dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję wsparcia dla Pana Lillego;
szczególne podziękowania dla Sicci, która wzięła na siebie cały ciężar bezpośredniej pomocy;

za pomoc w postaci wpłat na leczenie króliczka dziękuję (kolejność zgodna z wpływem kwot na konto SPK):
Jarkowi P. z Łodzi
Joasi C. z Poznania
Joasi H. z Głogówka
Izie C.-B. z Warszawy
Martynie Z. z Żuromina
Monice K. z Wrocławia
Sylwii Ś. ze Zduńskiej Woli
Eli P. z Warszawy
Małgosi Sz. z Wrocławia
Dorocie K. z Radomia
Beacie S. z Warszawy
Małgosi K. z Kraśnika
Dorocie M. ze Skawiny
Dagmarze M. z Krakowa
Annie N. z Sierakowa
Magdzie K. z Będzina

odrębne dodatkowe wpłaty z przeznaczeniem na dry bed wnieśli Jarek P. z Łodzi oraz Ola Z. ze Świnoujścia

łączna kwota wpłat to 506zł., ich wysokość była bardzo różna, było też kilka wpłat po 5zł.
za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy, każda z nich niosła Panu Lillemu ulgę w cierpieniu

wydatki na leczenie Pana Lillego to:
w Opolu 128zł.: RTG , konsultacja, lekarstwa 
we Wrocławiu(i Tarnowskie Góry) 270zł :  RTG , dwukrotne badanie krwi; USG;
oraz koszty lekarstw i dożywiania (herbi care) 305,62zł. :
Milgamma N ; Kalium effervescens bezcukrowe- granulat ; Essentiale forte ; Glukoza w proszku ; Ferrum Lek, syrop ; Ornithine Teva ; Dexasone ; Furosemidum ; Fenbendazol żel ;
Catosal ; NaCl + Glukoza ; BioLapis ;
łączna kwota wydatków to 703,62zł

dziękuję za bezpłatne konsultacje lekarzom Klinik Uniwersytetu Wrocławskiego za: konsultację radiologiczną; konsultację neurologiczną dr Wrzoskowi; oraz konsultacje ogólne dr Piaseckiemu i dr Dziwakowi,

i raz jeszcze dziękuję Sicce za dokonywanie wszelkich zabiegów, za które trzeba byłoby zapłacić, gdyby wykonywano je w gabinecie weterynaryjnym;

bardzo chciałbym pisać to wszystko w innych okolicznościach … wierzyłam, że będzie dobrze  ;(

pozostaje faktem, że zrobiliśmy wszystko, by Pan Lilly mógł żyć, ale los chciał inaczej .....


Lillusiu  :swieca:

Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 16, 2013, 23:31:22 pm »
Chciałam jeszcze podziękować lekarzom ludzkim (w tym mojemu tacie), za poświęcony czas i cierpliwość przy moich wątpliwościach i męczących pytaniach o różnych porach.

Został zapas leków, których Lilly niestety nie zdążył zjeść (głównie preparatów ludzkich), czekają na możliwość pomocy innemu maluszkowi - przy problemach wątrobowych, anemii, wyniszczeniu, braku apetytu i niedoborach witaminowo-elektrolitowych.
Chcemy zadeklarować nadal dom tymczasowy dla takiego maluszka (a także chorego na inną chorobę czy wymagającego rehabilitacji, fizjoterapii), wraz z całodobową opieką medyczną.

Ze swojej strony chcę doszukać się wszelkich informacji na temat objawów, które umożliwią reagowanie wcześniej, nim któryś uszak będzie w stanie podobnym do Lilly'ego. Żeby każdy był czujny i miał rękę na pulsie - jak widać - może się to zdarzyć każdemu..
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 23:43:22 pm wysłana przez Sicca »
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 17, 2013, 00:16:56 am »
sicca jak można ja się do ciebie zgłosze po porady z moim malcem -juta mnie skierowała- mamy rabnieta watrobe, anemie, wyniszczenie, osteoporoze, swiezo zaleczona kokcydioze, grzybice, pododermatis i zapalenie sciegien w trakcie leczenia, po mocznicy i uszkodzeniu szpiku i z masakrycznymi zaburzeniami elektrolitowymi w zakresie wapnia i fosforu najpewniej na tle hormonalnym
widze ze jestes dociekliwa i bedziesz miec swiezy obraz na sprawe wiec jesli mozna przeslalabym ci badania malej:) jak mozna mail sie przyda:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline tola83

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 17, 2013, 08:36:35 am »
o Boże dopiero przeczytałam kicaj Maluchu szczęśliwy za TM :( , jedyne pocieszenie to to że miał najlepszą możliwą opiekę :swieca:

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 20, 2013, 12:53:22 pm »
Dzisiaj przyszedł do nas Drybed i pompa infuzyjna..

Bardzo Wam dziękuję i bardzo żałuję, że Lilluś nie doczekał tak fantastycznej pomocy z Waszej strony..

Zatem obie te rzeczy, a także leki czekają na pomoc innemu uszakowi.
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline tola83

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 20, 2013, 14:58:43 pm »
wow to super się sprężyli z wysyłką....tydzień?  pamietam jak pisałam że może dry bed nie będzie mu potrzebne.robil takie postepy i tak walczył oczywiście z Waszą pomocą, że miałam nadzieję, że zanim przyjdzie dry bed to stanie o własnych siłach.  :( :( :( NIE TAK, NIE TAK MIAŁO BYC!!!!!

Offline asiami

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pan Lilly na DT
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 21, 2013, 00:34:17 am »
 :swieca:
     
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14648.120.

Moje miśki: Eddy, Bubi, Okti (psy); Pieszczoch, Tygrys, Misia, Mała, Tosia (koty)
Reszta zwierzyńca: świnka Zdzicha, chomik Horton, papug Cody, gekon Ginger