Autor Wątek: Różności na Lajlę - mała giełda  (Przeczytany 3131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Laraine

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
Różności na Lajlę - mała giełda
« dnia: Luty 25, 2013, 19:09:54 pm »
Trochę prywaty: Lajla to sunia mojej kuzynki, a właściwie jej ex-narzeczonego, który - zostawiając moją kuzynkę - zostawił jej również Lajlę. Aneta się przywiązała do niej bardzo mocno, dlatego jej nie oddała. Jednak teraz Lajla wymaga bardzo kosztownych operacji, dlatego postanowiłam otworzyć dla niej bazarek. Chciałabym trochę pomóc zarówno Lajli, jak i Anecie. Poniższe przedmioty są ode mnie, niebawem dojdą rzeczy od Anety. Wysyłka według cennika poczty polskiej, możliwy odbiór w Zabrzu, Gliwicach, Bytomiu.

To Lajla:



Zapraszam serdecznie. Zależy mi na czasie, dlatego bazarek ma formę kup teraz.

1. Płytki z testami maturalnymi. Nówki nieśmigane :) Cena jednej płytki: 3 zł.
Brak płyty środkowej!



2. Oryginalna gra dla dzieci, młodzieży i nie tylko ;)
Reks - Najwierniejszy przyjaciel.
Używana, w bardzo dobrym stanie. Cena: 5 zł.



3. Oryginalna gra Hotel Giant. Brak oryginalnego pudełka, wysyłam w pudełku plastikowym.
Używana kilka razy, w bardzo dobrym stanie. Cena: 5 zł.



4. Film na DVD "Uciekająca panna młoda". Brak oryginalnego pudełka, wysyłam w pudełku plastikowym.
Nowy. Cena: 3 zł.



5. Film na DVD "Noc żywych trupów". Nowy, oryginalnie zapakowany. Cena: 6 zł.



6. Ekonomik. Jacek Musiałkiewicz "Marketing". Ćwiczenia dla technikum i szkół policealnych. Nowe. Cena: 8 zł.



7. Poradnik dla gimnazjalistów. Jak pisać ciekawe wypracowania, opowiadania, rozprawki, recenzje, listy, życiorysy, podania do szkoły. Przydaje się ;) Stan bardzo dobry. Cena: 4 zł.



8. Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz". Stan bardzo dobry. Cena: 5 zł.



9. Joseph Conrad "Jądro ciemności". Wydanie z opracowaniem. Stan bardzo dobry. Cena: 5 zł.



10. Stanisław Wyspiański "Wesele". Stan bardzo dobry. Cena: 5 zł.



11. Stefan Żeromski "Przedwiośnie". Wydanie z opracowaniem. Stan bardzo dobry. Cena: 5 zł.



12. Kjersti Sheen "Warto marzyć!". Stan bardzo dobry. Cena: 4 zł.



13. Jane Gren "Prosto z mostu". Stan -bardzo dobry. Cena: 5 zł.



14. Lisa Jewell "Przyjaciel rodziny". Stan bardzo dobry. Cena: 6 zł.



15. Essence Studio Nails. Klej do końcówek do frenchu, łapie też sztuczne paznokcie. Używany, została połowa. Cena: 4 zł.



16. Różowo-fioletowe cienie do powiek. Nowe. Cena: 3 zł.



17. Dwa opakowania kolb Vitapol Premium dla myszy i myszoskoczka. Cena jednego opakowania: 4 zł.



18. Kawałki maty łazienkowej. Mata była użyta raz, jest wyprana jednak w niektórych miejscach zostały ślady.
Wymiary kawałków:
1) 23,5 x 34 cm -> cena: 1 zł
2) 24,5 x 35,5 cm -> cena: 1 zł
3) 52 x 30 cm -> cena: 1,50 zł







19. Sól dla gryzoni Nestor. Nowa. Cena: 2,00 zł.



20. Podłoża bawełniane CHABA. Jedna paczka nowa, nieotwierana (7 L) - cena 10 zł.
Druga paczka otwarta, zostało 3/4 zawartości paczki - cena 7 zł.



Jeśli ktoś jest czymś zainteresowany - proszę o PW lub najlepiej maila: laraine@interia.pl , można też pisać na gg: 838609.

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: Różności na Lajlę - mała giełda
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 19:39:44 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum w związku z brakiem aktywności, na podstawie pkt 7 z regulaminu działu:

"7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój

wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna."

Cały regulamin można znaleźć tutaj:
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt przez pw.