Autor Wątek: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe  (Przeczytany 5357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
W tym roku oprócz bombek robimy z mamą filcowe króliczki. Breloczki i ozdoby na choinkę:)

Wstawiam po dwa zdjęcia każdego króliczka, przód i tył. Króliczki mają różne kolory, oczy z cekinów lub guzików, z tyłu mają odstające ogonki, są wypychane:P Króliczki na choinkę mają atłasowe zawieszki i uszy na drucikach, więc można je dowolnie ułożyć:)

Póki co na choinkę mamy dwa króliczki- reszta poszła już w świat, ale jeśli ktoś chce to proszę pisać a zrobimy takiego na zamówienie:) W ogóle jeśli ktoś by sobie życzył jakieś konkretne kolory to proszę pisać a jeśli nam się uda to zrobimy takiego królika:) W razie czego mogę wystawić też aukcję na allegro.

Koszt takiego króliczka to 9zł plus 3,50zł wysyłka listem poleconym, pieniądze ze sprzedaży chcę przeznaczyć na zakup suszków od forumowej Asigo :)
1. Biało fioletowy




2. Biało różowy




Breloczki, to szalone wielokolorowe króliki, mają "dzyndzelek" do zawieszenia, ale jesli ktoś jest chętny możemy doczepić metalowe kółko żeby przymocować taki breloczek np. do kluczy:)

3. pomarańczowy I



4. pomarańczowy II



5. pomarańczowy III



6. różowy



7. żółty I



8. niebieski



9. żółty II

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 21:28:06 pm wysłana przez annawanna »
[/url]

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2012, 22:25:05 pm »
A jakiej są wielkości?

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2012, 22:38:55 pm »
Najmniejszy nr 3 bez uszu ma 5cm, z uszami 8cm na 5cm. największy nr 7 z uszami ma 10cm na 5cm. Średnia wysokość to 9cm z uszami
(choinkowe są większe 11cm) i szerokość ok5cm. :)
[/url]

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2012, 22:50:21 pm »
7. żółty I
Biorę,nr konta poproszę na PW ;)

Rozumiem,że breloczki też po 9zł?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 23:26:23 pm wysłana przez Suzy »

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2012, 00:06:21 am »
Tak Suzy, wszystko po 9zł. Już do Ciebie piszę wiadomośc:)
[/url]

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2012, 16:49:41 pm »
krolik wypas ..... BTW czy inne kolory tez (i ewentualnie) wchodza w gre to raz a dwa ... to czy wersja futeral na klucze zamiast wersji breloczek do kluczy tez jest mozliwy ?  :>
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2012, 16:55:45 pm »
Ale te króliczki mają zawadiackie mordki :)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2012, 19:58:42 pm »
Moja mama się specjalizuje w zawadiackich mordkach :D
andy_wawa- a czy mógłbyś na priw wysłać mi wzór (link,zdjęcie) jakby miał wyglądać taki futerał? Wielkość, kształt. Mama sobie zrobiła taki na kluczyki do samochodu a ja opakowanie na komórkę więc myślę, że na klucze to nie byłby problem:) Kolorów też trochę mamy do wyboru :)
No chyba, że nam dasz wolną rękę i podasz tylko wymiary, kolory i wzór jaki ma mieć futerał:D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 20:43:22 pm wysłana przez annawanna »
[/url]

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2012, 22:06:47 pm »
Moja mama się specjalizuje w zawadiackich mordkach :D
andy_wawa- a czy mógłbyś na priw wysłać mi wzór (link,zdjęcie) jakby miał wyglądać taki futerał? Wielkość, kształt. Mama sobie zrobiła taki na kluczyki do samochodu a ja opakowanie na komórkę więc myślę, że na klucze to nie byłby problem:) Kolorów też trochę mamy do wyboru :)
No chyba, że nam dasz wolną rękę i podasz tylko wymiary, kolory i wzór jaki ma mieć futerał:D

a jest szansa na foto tego futeralu od kluczykow i opakowania na komorke ? nie mam pojecia ... co do wzoru, mam jakies parametry / oczekiwania ale o tym za chwile ... chetnie zobaczne te praktyczne aplikacje futeralow, BTW jak one dlugo juz "dzialaja" bo mam pewne obawy co ich "czasu zycia" ze tak powiem :-)) bo wygladaja na dosyc delikatne

mordki, to fakt, pierwsza klasa, czy jest szansa na jakies, i dodatkowo, wampirze krolicze zęby  :>
idealny bylby, co tu ukrywac, krolik z monty pythona
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2012, 22:41:47 pm »
Więc tak, pokażę zdjęcia futerałów jakie my mamy. Na kluczyki jest z cienkiego filcu (teraz wiemy, że robiłybyśmy z grubszego, aby były bardziej trwałe), mama go używa od pół roku i widać w jakim jest stanie. Nie jest to coś wiecznego, ale i tak myślę, że trzyma się nieźle jak na używanie dzień w dzień od pół roku:) Kluczyk jest tam na zawieszce,  więc nie wypada, można go schować do środka i etui jest zarazem breloczkiem kiedy kluczyk jest w stacyjce:)
Etui na telefony akurat robiłyśmy z sowami, może mieć zapięcie na rzep (jak w niebieskim) lub po prostu dziurkę i telefon się wysuwa (jak w żółtym).











Krwiożerczego królika z kłami tez możemy zrobić jak najbardziej :D
[/url]

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2012, 19:44:30 pm »
Chwilę temu przyszedł do mnie breloczek i jest świetny  :icon_smile2 Już dynda sobie przy kluczach.
Dziękuję annnawanna ;-)

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2012, 13:56:09 pm »
Super, cieszę się:)
[/url]

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 07, 2012, 14:09:48 pm »
czy w gre wchodzi meeting gdzies, pomiary, i ustalenia co i jak ma wygladac ?!
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2012, 20:52:53 pm »
Pomiary i ustalenia jak najbardziej:) Zawsze na priw możemy się dogadać:)
[/url]

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Sprzedam]Króliczki świąteczne i nie tylko.Hand made breloczki, ozdoby choinkowe
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 15, 2013, 19:22:13 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum w związku z brakiem aktywności, na podstawie pkt 7 z regulaminu działu:

"7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój

wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna."

Cały regulamin można znaleźć tutaj:
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt przez pw.