Autor Wątek: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny  (Przeczytany 42266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 05, 2012, 08:27:12 am »
Małgosiu ,  jestem ci taka wdzieczna . Wyglada duuużo lepiej . Widac ,że te leki na wątrobe  działają, jak długo jeszcze będzie brała zastrzyki  . Na  dziewiątym zdjęciu    wyglada jak rasowa modelka , taka zalotna. Wiesz ,ze masz pisac czy dzwonic jak ci cos brakuje . Mam dla Xeny niespodziankę ( piękny duży transporterek taki dla dużych krolików ) podeślę przy najbliższej okazji .

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 05, 2012, 08:35:02 am »
Prześliczna jest, uszka wciąż zjawiskowe :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 05, 2012, 10:04:42 am »
Sama nie wiem czy lepiej wyglada. Na początku jak przyjechała była trochę wystraszona, ale nie wiem czzy było to wynikiem złego samopoczucia, czy też po prostu zmiany miejsca zamieszkania. Xena lubi sobie porozrabiać w klateczce, porozrzucać miseczki, poza klatką jest grzeczna, noooo oprócz pchania się do moich króli i sikaniaw strategicznym miejscu :P

szyszka bierze na weekend Zuzię, zresztą nie wiem czy jej rodzice zgodziliby się na hodowlańca, a znowu nie chcę nawet pytać, bo wolę coby się nie zrazili i mi jeszcze kiedyś pomogli.
także do rozdysponowania zostaje mi jeszcze Mimi i Xena.

na razie dziękujemy, mamy wszystko, jeddyne czego niedługo będzie nam brakować to pellet, ale tego nie da się podać :P
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 05, 2012, 10:07:40 am »
Zobaczymy co da sie zrobić  :>

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 05, 2012, 11:20:08 am »
Nie no bez przesady :) Małych ilości nie opłaca się kupować. A ja sobie kogoś przykatuje żeby ze mną na skład opału pojechał.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline sawa25

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 12, 2012, 07:44:22 am »
Co u Xeny?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 12, 2012, 12:20:12 pm »
 Troszkę info  na temat Xeny mam. Z Xeną juz prawie dobrze . Z tego co wiem  przechodzila badania i dr zalecila jeszcze dawać jakiś czas lekarstwa na wątrobę  w zastrzykach lub tabletkach .  Opiekunka w Lublinie powiedziala ,ze moze już jechac do domu . Rice _cookie ma sie skontaktowac z Bośniakiem i ustalić resztę . Poprawila sie troszkę ,wyglada naprawdę ślicznie  Rice_Cookie pieknie o nia zadbala. Ma  lśniące czekoladowe futerko , jest spokojna i ładnie zalatwia się do kuwety ( za kuwetę sluży jej klateczka mala 60-ka) . Byla przez wekend na wczasach u Annuszki z Lublina jako ,ze Malgosia  wyjechala w delegację . Annuszka jest nia zachwycona , jej koty mniej , Xena wzbudzała u nich  respekt .Nie wiem czy czasami ich nie ganiała. Tam gdzie byla na DT wcześniej , pod Radomiem były dwa koty :jeden syjamczyk , drugi trikolorek , tego Xena nie lubiła i ganiała  ,aż biedak bał sie zbliżac  do jedzenia ustawionego w pobliżu klatki Xeny .Trzeba bylo mimo wszystko przestawić  miskę .Syjamczyka lubila i traktowala go obojętnie . No i  nie będzie taka duża , pani dr powiedziala ,ze już więcej nie urośnie . Jej waga to coś okolo 4 kg maxymalnie do 5 ciu. Takie info posiadam , wiecej o niej napisze Bośniak i Rice_Cookie.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 12, 2012, 23:07:12 pm »
szyszka bierze na weekend Zuzię, zresztą nie wiem czy jej rodzice zgodziliby się na hodowlańca, a znowu nie chcę nawet pytać, bo wolę coby się nie zrazili i mi jeszcze kiedyś pomogli.
Zapytałam mamę, czy w razie czego będę mogła wziąć do siebie hodowlańca, a ona stwiedziła że to zależy od tego czy ma kruche mięso :P (oczywiście żartowała, żeby nie było że chce Xenę zjeść! :D ) Ogólnie to moi rodzice wolą małe króliczki, ale jakby co to duże również są u nas mile widziane :)

Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Annuszka*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 13, 2012, 12:56:07 pm »
Xena nadal jest u mnie i wcale nie mam na razie ochoty rozstawać się z nią bo jest przekochana. Zachowuje sie jak psiak, jest ciekawska, kontaktowa i trochę ciamajdowata, co dodaje jej uroku. Agresji nie wykazuje, stara sie też unikać sytuacji konfliktowych z innymi królikam(jak podchodzi do zagródki Basi, a ta chce ja atakowac, Xenka ucieka spłoszona.

Moje koty na początku bały się jej, ale nie dlatego że była agresywna tylko że jest duża. W zasadzie to z kotami żyje w zgodzie, one wchodzą jej do transporteka i spią tam a ona nie ma nic przeciwko. Raz nawet próbowała wcisnąć się do kota ale się nie zmieściła :DD. Mam nagrany filmik na tel. jak  najmłodsza kicia myje ją po łepku, bardzo ładny widok :)





Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 13, 2012, 12:59:12 pm »
ooo prosimy o filmik!! :)
WO AMIGO

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 16, 2012, 21:16:58 pm »
Co tam u śliczności słychac?

Offline Annuszka*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 17, 2012, 13:33:41 pm »
Moi drodzy, dostałam zgodę na to żeby ślicznotka została u mnie :DD Tak wiec nie jedzie do Bydgoszczy tylko zostaje u mnie. Jesteśmy w trakcie zaprzyjaźniania z Maniutkiem.
To jest najspokojniejsze zapoznawianie jakie miałam. Maniutek troszkę się boi, troszkę ciekawi, Xena wykazuje  inicjatywę, ale na razie go strasznie obsikuje i robi kałuże w rozmiarze XXL . :zdenerwowany.  Trochę mnie to marwi i frustruje, ale mam nadzieje że jej przyjdzie. Dużo nauki jeszcze przed nami m.in nauka korzystania z kuwety.

Poza tym jest kochana, lubi nadstawiać  kulfonek do głasiania i dostaje czasem takiej fajniej głupawki. A miską to ona rzuca na kilometr jak jest głodna, taka silna jest dziewczyna.
Waga:  4,300kg
http://img840.imageshack.us/img840/7006/sam1998l.jpg
http://img811.imageshack.us/img811/7168/sam1992o.jpg

Xenka na rendez-vous:
http://img694.imageshack.us/img694/4452/sam2016.jpg

A takie straszne rzeczy dzieją się, jak się swojej klatki nie pilnuje: :icon_evil
http://img585.imageshack.us/img585/8998/sam2011p.jpg


Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 17, 2012, 13:56:21 pm »
Na stałe zostaje? a co ona miała robić w Bydgoszczy?

Jaka ona piekna, moc mizianek dla maleńkiej :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [SZUKAM] opiekuna dla przepięknej Xeny
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 17, 2012, 14:34:31 pm »
W Bydgoszczy miała dt z ewentualnym ds.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, którym Xenia była i jest bliska, i które wspierały ją w szukaniu domku i leczeniu :)
Szczególne podziękowania kieruję w stronę Dori, Rice_cookie, Sawy i Annuszki :*

Wątek zamykam - może Annuszka założy Xenie jej własny? :)

Pozdrawiam
bosniak
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan