Autor Wątek: skakanie po meblach  (Przeczytany 5608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maja

  • Gość
skakanie po meblach
« dnia: Marzec 20, 2006, 19:39:25 pm »
Czy można jakoś królisia oduczyć wskakiwania np. na łóżko?? Bo w swoim uporze potrafi się ze mną droczyć dobre 10min sposobem: on wskakuje-ja go zdejmuję-siadam na krześle i się odwracam-on po 5sek siedzi tam ponownie. Chciałabym go tego oduczyć bo jakoś nie mogę się przyzwyczaić do obsikanej pościeli  :/

Madzia

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2006, 21:17:23 pm »
mam ten sam problem, dodatkowo króik jest ze mną od 3 dni, i upatrzył sobie miejsce na lóżku gdzie zawsze robi kupki:( a dziś posikał się na lóżku..ech

Hania

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2006, 21:34:35 pm »
u mnie jest to samo - gdy nie schowam poscieli od razu jest mokra :D . na szczescie nie bobkuje na koldre gdy jest w szufladzie(spi tam czasami)

Maja

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2006, 22:16:32 pm »
jak miekko pod lapkami to zwieracze puszczaja :lol

Monia

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2006, 13:37:42 pm »
tfu tfu odpukac, moj misiek juz przestal robic na lozko :P wlasnei wczoraj go po lozku puszczalam to zrobil jednego boba i juz :) wiec moze bedzie dobrze :> bo planuje wymienic kanape na lozko jednoosobowe :D i wtedy tez tzn po remocnie chce go puscic juz luzem bo caly pokoj bedzie zabezpieczony :) a jak mi bedzie wtedy robil na posiciel to  :oh:  i  :bejzbol  :D

Pusiolek

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2006, 17:47:42 pm »
heh mój nie robi mi nigdzie siku tylko czasami jak biega w pokoju no i sie przy okazji bawi z psem:D

Maja

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2006, 18:24:45 pm »
zastanawialam sie czy nie spac w kojcu :P , to by nie wskakiwal bo za wysoko :P a czy ktos używał może tych "pryskaczy"do mebli, którymi sie psika dla odstraszenia futrzakow. na mojego psa nie dzialalo. :/

Pusiolek

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2006, 14:28:51 pm »
niestety nie używałam

anUSZka

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2006, 17:28:39 pm »
Nie dzialaja na kroliki - one powinny byc dostosowane pod gatunek, a na kroliki nic nie ma.

Alex

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2006, 20:56:35 pm »
skoro królik siusia na łóżką - trzeba nauczyć go czystości. A tematów na ten temat tutaj na
forum jest sporo..:wink:

Maja

  • Gość
skakanie po meblach
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2006, 21:33:54 pm »
ale to sikanie na lozko raczej nie jest zwiazane z tym ze nie nauczony jest czystosci,wydaje mi sie ze to zwiazane z oznaczaniem terytorium,bo do kuwety sika normalnie. A doszlo juz do tego ze stawiam na lozku kartonowe konstrukcje zeby sie tam nie dostawal...