Autor Wątek: Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików  (Przeczytany 7901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« dnia: Kwiecień 24, 2006, 18:32:27 pm »
Wpadłam na taki pomysł że może kto zna jakiś dobry sklep internetowy z dobrymi pokarmami dla królików mógłby podzielić się tym z innymi.
U mnie w mieście na przykład nie ma sklepu w którym dostępne są produkty Zuzala czy dobre granulaty np. Cuni Duo.
Natomiast na necie znalazłam sklep gdzie można kupić dosłownie wszystko co jest królikowi do szczęścia i zdrowia potrzebne. Kupuję tam 3 rodzaje sianka (melisowe, miętowe i z ziołami), mlecz suszony, babkę szerokolistną (Kuki to uwielbia), kore wierzby - wszystko firmy Zuzala. A jest jeszcze mnóstwo porduktów tej firmy, których nie zdążyłam wypróbować. Wiem tylko że Kuki się po nich lepiej czuje i jest wreszcie zdrowy a miał bardzo częste problemy z zaparciami  i wzdęciami. Sami wiecie jakie to niebezpieczne.
Po granulacie Cuni Duo pozbyłam się problemu z zaparciami. Kuki teraz produkuje tyle bobków, że możnaby z tego chyba zasilić żarówkę :diabelek , a wcześniej zdarzało się że nie wypróżniał się przez 2-3 dni.
Sklep posiada też akcesoria nie tylko dla królików. Można kupić coś dla psa, chomika, kota i co tam jeszcze kto hoduje :)
Dostawa jest w ciągu 2 dni, także bardzo szybko. Można wybrać formę zapłaty a po dotarciu paczki można każdemu produktowi wystawić recenzję.
Poza tym sklep prowadzi bardzo miły pan, który zawsze powiadamia o dokładniej dacie wysłania paczki i w razie problemów z wyborem służy pomocą. Bardzo polecam!

http://www.sklep.videozoo.one.pl/

To nie jest reklama!! To wszystko są FAKTY!!!

Tygrysek

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2006, 19:15:00 pm »
Ja jezeli robie zakupy dla zwierzaków przez internet to najczęściej w sklepie www.animalia.pl z prostej przyczyny - dobre zaopatrzenie, ceny często niższe niż w innych sklepach i dostawa towarów ich własnym kurierem na terenie Warszawy za 5zł :)

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2006, 20:19:08 pm »
No tak ale jeśli ktoś nie mieszka w Warszawie to ma problem z kupnem właściwego pokarmu, że już o dostępie do dobrega weta nie wspomnę.  :/  W tej Warszawie to mają dobrze ech.... :(
Byłam na stronie animalia.pl Niezłe zaopatrzenie tam mają. Na pewno tam trochę poszperam.
A propos sklepów nie tylko internetowych to czy zauważyliście pewien ewenement, że niktóre firmy, które produkują pokarmy nie odróżniają królika od gryzonia??

Anula_1960

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2006, 20:34:59 pm »
VIDEOZOO jest the best, tam zaopatruje się w produkty Zuzali, ponieważ placę za paczkę przelewem, przed jej otrzymaniem doszło juz nawet do tego, ze Pan już nie czeka na wpłate tylko od rzau wysyła :icon_lol , faktycznie bardzo szybki i miły sklep, natomiast Cuni Duo kupuje w sklepie Kankan z Wrocławia, tez jestem zadowolona, zawsze zamawiam trzy kilo, starcza mi to na ok 3 miesiące :D

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2006, 22:26:40 pm »
ja też b. chwalę sobie sklep animalia,jest tam to co najbardziej potrzebne(prod. Zuzali,Duo Cuni za 9 zł kg.)
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

naomi19

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2006, 12:52:08 pm »
Jesli chodzi o animalię, to nie polecam zakupu klatek. Taka sama (120) jak ja kupiłam na allegro za 110zł (u dziewczyny z Katowic, więc nie płaciłam za przesyłkę) tam jest za 350 czy 300 zł !!!!
No a jeśli chodzi o Zuzalę i inne pyszności to czemu nie, tanie są tam... ale trzeba doliczyc za przesyłke... Ale jeśli faktycznie w Waszych sklepach nie ma dobrych produktów to czemu nie? A rozmawialiście ze sprzedawcami? Może da się załatwić, żeby Wam zamówili zdrowe produkty, przeceż to też na ich korzyść (zyskają klienta :] )
pozdrawiam
Dorota

chudy_1993

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2006, 16:40:19 pm »
Mam takie pytanie apropo sklepu Videozoo. Czy istnieje możliwość zapłacenia za towar przy odbiorze? Nie mam zaufania do Internetu. Jeśli ktoś zna to bardzo bym prosił aby mi podał takie sklepy w których można płacic dopiero przy odbiorze.

Z góry dziękuje

Anula_1960

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2006, 16:59:13 pm »
Wiesz Naomi, kiedyś próbowałam przekonać duży sklep w moim mieście( ma nawet kilka punktów sprzedazy) żeby sprowadzali np granulat Alex, ale jeżeli tylko jedna osoba sie upomina to im sie nie chce, i dlatego wszystko co się da kupuje w internecie. Co do opłat za przesyłkę to chyba w każdmym sklepie jest mozliwość wyboru formy opłaty.

naomi19

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2006, 18:36:05 pm »
Są różne formy płatności, jest też opcja 'za pobraniem'- płacisz przy odbiorze, ale jest to droższe o kilka złotych. Nie wiem czy każdy sklep internetowy sie na to godzi.
A jeśli chodzi o sklepy i granulaty to faktycznie ciężko dostać zdrowe jedzonko dla króliczków, to duży problem, wolą sprowadzać niezdrowe mieszanki.. to przykre :/
p/s dzis kupiłam Buńce hibiskus i owoce truskawki Zuzali :-) wcina aż się uszy trzęsą :D

Anula_1960

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 26, 2006, 20:01:14 pm »
ja kupiłam maliny, ale podaje jako smakołyk, po kilka sztuk co parę dni, ten mój żarłok to zjadłby wszystko od razu. Ciekawe czy hibiskus by jej smakował. To jest taki łakomczuch, że najpierw je a potem się zastanawia czy było dobre :>  ;(

Anula_1960

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 26, 2006, 20:02:29 pm »
ja kupiłam maliny, ale podaje jako smakołyk, po kilka sztuk co parę dni, ten mój żarłok to zjadłby wszystko od razu. Ciekawe czy hibiskus by jej smakował. To jest taki łakomczuch, że najpierw je a potem się zastanawia czy było dobre :>  ;(

EMilK@

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2006, 20:22:34 pm »
Och ...  rzeczywiście  wy w tej warszwie to macie dodrze , dużo sklepów zoologicznych i włogóle .  Najgorzej na wsi !  :/

naomi19

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2006, 07:54:43 am »
Ja daję 1 truskawkę co parę dni (tzn będę bo dopiero kupiłam). U weterynarza pani doktor i jej asystentka pootwierały różne paczki Zuzali i karmiły Bunię :D, żeby sprawdzić co jej smakuje... natomiast to nie było konieczne, gdyż jej wszystko smakuje, <nawet kawa i herbata :/> więc stwierdziłam, żeby dały cos zdrowego (hibiskus), a na deser będzie miała truskawki ;] Swoją drogą lekarka stwierdziła, że chyba królik jest głodzony ;] bo to rzadkość, żeby królik tak wszystko pochłaniał u weta ;] i jeszcze z jego rąk ;] Wiecznie głodny królik ;] (ostatnio w ciagu 2 tygodni z 0,58kg zgrubła do 0,83kg ;] )
A wracając do tematu- fajny ten Videozoo, obejrzałam sobie.

EMilK@

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2006, 17:46:53 pm »
Wstąpcie też na :
 http://www.karusek.com.pl/
Nawet ciekawy sklep , chociasz nic w nim jeszcze nie kupowałam .

Tygrysek

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2006, 23:11:18 pm »
Ja w Karusku kupowałam kojec :) Kojec wprawdzie przeznaczony dla psa ale znakomicie się sprawdza jako mieszkanko mojej króliczki :)

EMilK@

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 28, 2006, 13:29:08 pm »
Jak Ci poszło ? Szybko przyszedł ?  :rotfl2

anUSZka

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 28, 2006, 17:56:43 pm »
Emilk, alez sie usmialam, ze najgorzej na wsi! Przeciez na wsi ma sie dostep do swiezutkiej zieleninki i sianka! Wszystko mozna sobie samemu wyhodowac, tylko troche granulatu kupic i gotowe :D

Tygrysek

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 28, 2006, 21:04:39 pm »
Tak, chyba w ciągu 3 dni :)

EMilK@

  • Gość
Najlepsze sklepy internetowe z pokarmami dla królików
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 29, 2006, 19:45:01 pm »
No w pewnym sęsie dobrze